На диета съм

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Потребителски аватар
МГХ
Чист кофеин
Регистриран: чет окт 04, 2012 11:28 pm

Re: На диета съм

Мнение от МГХ » ср юни 06, 2018 11:06 am

Снощи преди лягане пих : магданоз, краставица, лимон ,джинджифил и вода . Ще видим какъв ще е резултатът. Всяка вечер преди лягане, естествено докато не ми писне. Би трябвало да има ефект.

libra
Наркоман
Регистриран: нед дек 13, 2009 9:51 am

Мнение от libra » ср юни 06, 2018 11:15 am

Toва освен като диуретик ,не виждам какво друго може да направи.Според мен ,правилният момент е сутрин.

Потребителски аватар
МГХ
Чист кофеин
Регистриран: чет окт 04, 2012 11:28 pm

Мнение от МГХ » ср юни 06, 2018 1:36 pm

libra написа:
ср юни 06, 2018 11:15 am
Toва освен като диуретик ,не виждам какво друго може да направи.Според мен ,правилният момент е сутрин.
Според нета:
"Тази напитка помага за пречистване на организма, като заедно с това насърчава имунитета, ускорява метаболизма и най-важното, елиминира излишните мазнини от тялото. "
"Всичко това се смесва заедно, пасира се в блендера или както намерите за добре, а после се изпива. Основното правило е да го правите абсолютно всеки ден, и то точно вечер преди лягане. Не сутрин, не на обед, а вечер. Ценните съставки на шейка действат на организма, докато е в процес на покой, и горят мазнините повече от очакваното."
"Джинджифилът активира метаболизма, стимулирайки по този начин топенето на мазнините и извеждането на излишните течности от организма. "
Би трябвало да действа и диуретично, но честно казано нямаше такъв ефект при мен. Ще опитам няколко вечери и ще кажа какъв е резултатът.

Потребителски аватар
mimeta
Кана кафе
Регистриран: пон фев 22, 2010 10:11 pm

Мнение от mimeta » ср юли 18, 2018 3:20 pm

libra написа:
вт юни 05, 2018 4:32 pm
Успех с Бари Сиърс! За мен това е най-трудната диета с това неземно изчисляване на блоковете. А аз имам пребогат опит с диети.
На края стигнах до правилния медицински извод-че за да е някой пълен ,има хормонална /обикновено/причина. И не е невъзможно да се открие,само че имам чувството,че всички доктори с преписване са изкарвали изпити или са чели без да разбират материята.
Определено е трудна, изобщо не споря, напротив. Но пък си мсля, че трябва да е трудно, иначе е бош-лаф работа. Изчисляването ми е лесно, проблем е, че като се прибера от работа полуумряла няма кой да се занимава да реже салата. Иначе изобщо нямаше да напълнея. Пържолка със голяма салатка и друго не ми трябва :potekoha:
За хомоналната причина - то и Сиърс това твърди.
Като чета, който е успял никога не е сам, включват се я родители, я партньор, я децата. Аз самата най-дълго спазвах, когато убедих детето да спазва с мен. Аз нямам подкрепа от околните, мъжа ми твърди, че меренето на граната на грам е глупост. След като му се озъбих няколко пъти сега си мълчи и нищо не казва, но да вземе той нещо да направи не става, защото и той се прибира късно от работа. Сега ще сме две седмици отпуска, първата ще сме по ресторанти, но втората ще сме на вилата, та се каня да спазвам. Ще докладвам.
Изображение

Потребителски аватар
Shami
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон окт 26, 2015 4:52 pm

Мнение от Shami » ср юли 18, 2018 10:06 pm

Мимета,пиши после как вървят нещата с диетата.Изчетох доста материал за нея и бях решила да я започна,даже опитах един ,два дни ,просто да видя как ще е.Карах на око,променях продуктите,тоест не беше стриктно,нямам кантарче.Бях си решила да не залагам на сухата храна а да си готвя нормално и да огранича просто количеството поета храна.Тоест една паничка супа с една филия хляб ,но не удържах фронта .
Четох и доста от дневниците на момичетата,даже мислих да си направя такъв,щеше да падне голям смях и имаше опасност вместо да ме четат и да искат да слабеят,да вземе да им се прияде още повече. :lol:

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман
Регистриран: нед ное 29, 2009 12:44 am

Мнение от Мария Николова » ср юли 18, 2018 10:27 pm

Важното е диетата да се започне утре.
Никога днес! :evil:
:lol:
Платон ми е скъп, но истината ми е по-скъпа.

Отговори

Върни се в “Здраве и красота”