Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Еличка »

Точно да наиша, че има едиколкоси теми без никакъв отговор и гледам сложени са в бързи връзки. Това ми се струва доста безумно. По-скоро всички трябва да се изтрият, м? И да се махне това от Бързи връзки.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от kim »

Какъв комфорт?? Да се оглеждаш и чувстваш като нарушител, наблюдаван от 4 big brother??
Да мисля половин час,как да се изразя?? Подобренията -ок, но да нахлуваш в теми, които даже не си прочел и да правиш забележки- идва в повече...
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от kim »

"Не допускайте жандармерията в населените места!"
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Медиум съм, вероятно и интуицията ми е на ниво.. ама не схващам. Ако се бях направил, че съм всезнаещ нямаше да напиша предното изречение.
Ким, за какво иде реч? Помогни ми да разбера!
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Нито си медиум, нито интуицията ти е на ниво и понеже съм преводач, както ти лично ме нарече преди време - "филопатка", ще преведа метафората на Ким за жандармерията. Значи! Ако се скарам с мъжа си и му кажа, че е говедо, след 5 минути ще премисля, ще му се умилквам и щу му направя шкембе чорба. Той ще се муси, ама обича шкембе и ми прощава. Тук такова нещо няма как да стане. Ласкае ме мисълта, че сме се събрали интелигентни, образовани и добре възпитани хора, които нямат нужда от наставления що е то и как се спазва добрия тон. Тези, които го нарушат, обикновени сами се усещат и се коригират. Ако не се коригират, общността деликатно намира начин да ги напъти. Какво още се иска? Да ми разпишеш с какъв цвят на гащите да съм в понеделник, вторник и сряда? Нямам проблем с това! Но ти имаш ли?

А Ким цитира точка от правилника за прилагането на Закона за министерството на вътрешните работи. Само за сведение го споменавам, не че очаквам да го прочетеш.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Прочети пак какво си написала... ;) После ще те анализизраме. :)

пс. Това за "филопатката" не го помня.. ама понеже се знам, и обичам да измислям нови думи --- може и да е така. ;)
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Вярно е това, че по-бързо пиша, отколкото мисля, но случаят не е такъв. Дори направих справка, за да си допълня поста.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

milena02 написа: Яну 20, '19, 00:29 Вярно е това, че по-бързо пиша, отколкото мисля, но случаят не е такъв. Дори направих справка, за да си допълня поста.
Съгласен съм с теб и първото ти изречение. :tzvetentze:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от milena02 »

Админе, сладък! Бе ти не се ли усещаш колко отчаяно те тласкам към идеята да ми треснеш един БАН? Направи една жена щастлива, пък пак ще си пием ракията у Троянско. То едното на другото не пречи.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

milena02 написа: Яну 20, '19, 00:36 Админе, сладък! Бе ти не се ли усещаш колко отчаяно те тласкам към идеята да ми треснеш един БАН? Направи една жена щастлива, пък пак ще си пием ракията у Троянско. То едното на другото не пречи.
Уредена си! За колко дена го искаш? :D
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”