Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Миша написа: Яну 17, '19, 17:31
Веднага се сетих, че има и много лесно решение на този проблем. Цък с десния бутон на мишката върху линка и от там избираш "отвори в нов раздел".. ;)
Или още по-лесно, май писах вече веднъж :hmmm: , вместо ляв бутон натискате скрола, да щракне върху линка, и директно отваря в нов раздел
Ей и аз да науча нещо за пустите му компютри! :tzvetentze: Не го знаех това ;) :ieeee:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

да, Джони, знам го това с "отвори в нов раздел"
но понеже години наред тук си беше автоматично отварянето в нов раздел, демек това са почти 10 годишни навици, и понеже уж щеше да се върне старото положение, и понеже все пак е по-удобно, затова напомних.
е, като няма да го направиш, или като не е редно, добре.
често затварям Хобито, особено като уголемявам снимките, и естествено забравям да ги отварям в нов раздел, но пък после пак си влизам. А дано се науча да съм по-осъзната като кликвам и да изградя нов навик :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Спойлер
Покажи
calico написа: Яну 17, '19, 17:33 да, Джони, знам го това с "отвори в нов раздел"
но понеже години наред тук си беше автоматично отварянето в нов раздел, демек това са почти 10 годишни навици, и понеже уж щеше да се върне старото положение, и понеже все пак е по-удобно, затова напомних.
е, като няма да го направиш, или като не е редно, добре.
често затварям Хобито, особено като уголемявам снимките, и естествено забравям да ги отварям в нов раздел, но пък после пак си влизам. А дано се науча да съм по-осъзната като кликвам и да изградя нов навик :daaa:
Това вероятно е станало след последния ъпдейт. :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

да, така стана точно след последния ъпдейт, преди година
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2354 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Мария Николова »

Джони, възможно ли е големите снимки да станат, примерно с тези размери?



Достатъчно по-големи от ситните мравки, без да са толкова грамадни, като до сега?
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8500
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 652 пъти

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от Shami »

Готово,махна детето блокиращата програма,сега вече виждам и аз тия реклами,честно казано очаквах нещо доста по така,даже и децата се зачудиха какво толкова дразнят тия раклами,съзряли явния ми неудоволетворен поглед от видяното,едното дете рече,че може веднага да измисли нещо по въпроса,но аз го спрях,искам пък да ги погледам и аз,може пък да си харесам нещо. :lol:
Благодаря за разбирането отново. :daaa:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Спойлер
Покажи
calico написа: Яну 17, '19, 17:33 да, Джони, знам го това с "отвори в нов раздел"
но понеже години наред тук си беше автоматично отварянето в нов раздел, демек това са почти 10 годишни навици, и понеже уж щеше да се върне старото положение, и понеже все пак е по-удобно, затова напомних.
е, като няма да го направиш, или като не е редно, добре.
често затварям Хобито, особено като уголемявам снимките, и естествено забравям да ги отварям в нов раздел, но пък после пак си влизам. А дано се науча да съм по-осъзната като кликвам и да изградя нов навик :daaa:
Уредена си. ;) :daaa:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

Спойлер
Покажи
Мария Николова написа: Яну 17, '19, 18:06 Джони, възможно ли е големите снимки да станат, примерно с тези размери?



Достатъчно по-големи от ситните мравки, без да са толкова грамадни, като до сега?
Притеснявам се, че не разбрах добре въпроса ти. ;)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от calico »

Да! Става!
ейййй, жив и здрав да си, Джони. :daaa:
сега пак ще си я карам на автоматичен режим.


Джони, за снимките : аз съм на лаптоп, 17 инча. Големите снимки не се събират на един екран на лаптопа
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Препоръки за подобряване на форумния комфорт.

Мнение от admin »

calico написа: Яну 17, '19, 19:38 Джони, за снимките : аз съм на лаптоп, 17 инча. Големите снимки не се събират на един екран на лаптопа
Дай една снимка тук за пример.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”