Промени в управлението на форума

Правилата за този форум.
Публикувай отговор
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Промени в управлението на форума

Мнение от ravik »

Както обещах, бих искала да ви съобщя какви промени планирам за форума. Обсъдихме с Джони (johnstalker) и решихме той да поеме изцяло форума. В рамките на следващите няколко дни предстои да прехвърлим всички пароли, акаунти, регистрации и т.н. от мен към него. Това означава, че ще прехвърлим домейна, хостинга, гугъл акаунта, някои други регистрации свързани с работата на форума и, не на последно място, профила на admin.

Моят профил, ravik, си остава активен и на него продължавам да си отговарям аз. Преди да предам admin профила, ще сваля администраторските права от профила ravik. Ще дам администраторски права и на профила на Джони (johnstalker).

На профил admin ще изтрия всички лични съобщения (защото са писани с презумпцията, че са до мен и смятам, че така е редно) и след това ще дам паролата на Джони. Така че, ако искате нещо, писано до админа да стигне до Джони, можете да му го препратите веднага на личния профил или да изчакате окончателното съобщение от мен или от него, че сме приключили всичко около прехвърлянето и да му го пратите отново.

Вероятно той ще смени и форумния мейл.

Следващите дни до седмица планираме с него да прехвърлим останалите неща - различни служебни регистрации, неща около организацията на форума и т.н.

Джони ще има нужда от модератори (евентуално втори админ), обсъдили сме разни варианти с него - той ще се свърже с тези, с които реши. Аз не искам да се бъркам повече в неговите решения. Вероятно заедно ще решат как да процедират с правилата.

Планираме да финализираме всичко до около седмица.

Толкова относно техническите детайли. В личен план, бих искала да кажа, че форумът си остава за мен нещо, което ми е мило и което се радвам, че съм създала и развивала. Така че това не е сбогом, довиждане или нещо подобно. За мен това е следващ етап в развитието на форума и смятам, че е за добро. Форумът има много потенциал за развитие, в много различни посоки и се радвам, че го прехвърлям на човек, който е до мен от самото му създаване, който вярвам, че споделя до голяма степен личната ми философия и когото считам за личен приятел.

Бих искала да ви благодаря за търпението, за разбирането (където го имаше :)), за всичките загрижени лични съобщения. Те значат много за мен. Последните седмици попрочетох и доста грозни писания, доста не прочетох и не смятам и да прочета. Не бих искала да коментирам нищо от това - смятам, че действията/писанията на човек говорят достатъчно за самия него, така че няма какво да добавя по въпроса. :)

Бих искала да благодаря и на всички модератори, които през годините са били до мен и са помагали за създаването на това място. Мисля, че постигнахме много, направихме едно страхотно място и то ще си остане такова.

Оставам като присъствие във форума, макар и рядко. Все пак, мечтата ми да имам градина вече е факт и това е едно от нещата, които винаги са ми доставяли голямо удоволствие. :) Така че, продължавам да съм на линия, включително и с технически неща, ако Джони има нужда от помощ.

Успех на Джони! Пожелавам му само положителни емоции около форума и се надявам, че ще има същата подкрепа от вас, която винаги съм усещала, че имам зад гърба си.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Мария Николова »

:sflower: Ravik, благодаря ти за нашия форум, за извървяния път и за пътя пред нас! :sbear: :sbow: :ssun:
Успехи в работата, радост и здраве в къщи! :sflower:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от milena02 »

Само това:
[video][/video]
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 346 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от МГХ »

Равик, :tzeluvka: :tzvetentze: И късмет.
Джони, успех и :stiskam:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от calico »

Равик! Градина имаш, не изчезвай никъде!

:gush: :gush: :gush:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от dar »

Равик, Джони :gush: Бъдете здрави! Успех! :stiskam:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от libra »

Ravik,благодаря и успех !
Джони,добре дошъл съвсем и на теб успех !
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от venetka70 »

Огромни благодарности за Ravik :tzeluvka: :tzvetentze: и успех на Джони!!
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Tanet »

Майкаа, май ще трябва да заобичам кактуси. Равик , добре дошла като редови потребител, ще чакаме снимки от немската градина, дано имаш повече свободно време и за нея. Джони - благодаря, че поемаш управлението - you can do it.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4885
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 612 пъти
Получил благодарност: 817 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от мечтица »

Равик,благодаря за форума :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
За Джони,успех! :stiskam:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”