Промени в управлението на форума

Правилата за този форум.
Публикувай отговор
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Breda »

Времето за редакция ,според мен, е разумно.След час редактираш или добавяш и постовете,които са коментирали мнението ти започват да изглеждат неадекватни :lol: Още по-смешно е,този някой да реши да изтрие нацяло поста си - коментиралият се чувства все едно говори сам със себе си.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2397 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Мария Николова »

:daaa: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от calico »

Вреда, за мен няма толкова голямо значение как се е почувствал тоя дето коментира, не е приятно, но ще го преживее.
По-важно е ако някой се е усетил че е сгафил, и след малко е премислил, да може да изтрие поста си. Така се прекъсват веригите, дето са се точили със страници. Знаеш как е- понякога акъла идва след малко време, и е добре някой ако иска да може да изтрие поста си. В случай на някаква разправия, това би говорило много на хората. щото то иначе няма и какво толкова да изтрива човек.
макар че не съм сигурна дали точно опция "изтриване" може да се удължи, щото май като е писал някой и вече не може. Обаче опция "редакция" може да се удължи, то е почти същото - ако не искаш нещо да стои там и вече съжаляваш за него, просто влизаш и го редактираш, например заместваш го с една точка.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Breda »

Е,нали разправията би трябвало да се прекрати от модератор :hmmm:
и всичко това добре звучи на теория,утопично и красиво,но практиката показва друго - рядко съм видяла някой да падне тука по гръб и се съмнявам при разправия да изтрие провокативен пост,дори и осъзнал грешка,напротив,налива се още и още в казана,било то от гордост или афект
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от calico »

как го виждаш това да се прекратява, модератора да не е пъдар и съдия?ще трие ли, какво?
Какво стана Ботан като се опита да прекрати постове против правилата?
мисля, че просто трябва да има такава възможност, всеки да се коригира сам. може да е рядко, може да е било рядко, а може и да започне да се случва.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Deleted User 7475

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Deleted User 7475 »

Със сигурност няма как всички да сме доволни. За мене би било добре да мога да си редактирам поста и след един ден. Има форуми, в които има такава опция. Случва се да съм написала нещо, което не е по темата, независимо от причините. После съжалявам, ама то си остава там. Да, все тая, защото темата продължава и едва ли след ден-два някой си спомня кой какви щуротии е ръсил. Ако има модератор и би се съгласил, може да бъде помолен да изтрие този пост, но така ще занимаваме хората с излишна дейност.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Breda »

calico написа: Яну 15, '19, 12:30 как го виждаш това да се прекратява, модератора да не е пъдар и съдия?ще трие ли, какво?
Какво стана Ботан като се опита да прекрати постове против правилата?
мисля, че просто трябва да има такава възможност, всеки да се коригира сам. може да е рядко, може да е било рядко, а може и да започне да се случва.
Това с пъдарите го дъвкахме,предъвкахме ,че и изплюхме вече,дай да не се започва пак,а? Мисля,всеки по няколко пъти си каза какво мисли по въпроса,а точно твоята позиция едва ли някой я я пропуснал ;) То и смисъл няма,Джони решава вече.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от libra »

Да ,има го това с триене на собствено мнение след н-часа в някои форуми .Но какво става -на някой не му изнасят коментарите под негово мнение ,трие го ,а излиза ,че 200 човека сънували и бълнували и сами са си приказвали. Не е ли малко тъпо ?
Deleted User 7475

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Deleted User 7475 »

Така е, тъпо е, Либре. Дори само един човек да е писал след изтрит пост, пак е тъпо. :)
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Breda »

libra написа: Яну 15, '19, 12:48 Да ,има го това с триене на собствено мнение след н-часа в някои форуми .Но какво става -на някой не му изнасят коментарите под негово мнение ,трие го ,а излиза ,че 200 човека сънували и бълнували и сами са си приказвали. Не е ли малко тъпо ?
Ами ще го преживеят :nod: :nod: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”