Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

айде Роуз, видях я оттатък тая горчивина

каква анкета?
дали да накараме Равик да продаде домейна ли?
както виждаш, хората дето седят тук, просто чакат Равик да каже правилата. Цяла година сме писали така, какво, трябва на мига- тук и сега, веднага да се яви по заповед на щуката ли?

А и по отношение на претенциите кой какво бил дал на форума, дано усетите и запомните това:
този форум е дал на всеки от нас, на всеки, много повече, отколкото всеки от нас му е дал.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Той,форума не е одухотворен обект!!!Хората са форума!Те дават!А тези дето дават,вече не са във форума!!!Тук повечето са вземащи идеи,знание,сцена и тн.Бреда взела от мен идея,супер!Бреда,аз какво да взема от теб?
Хора,прочетете какво/как определя цената на един домейн!И пак си помислете,дали ще ги има така чаканите от вас промени!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

я Ида ги изреди кои са тези, дето дават, и вече не са у форума?
останалите дето са тук- те какво ,само вземат ли?

и най-вече кажи, кой лично им пречи да не са тук?

И най-накрая кажете ясно какво искате- домейна, модериране със следене и триене, какво?

знаеш ли, днес четох стари теми. И там, ти, Ида, си нарекла Светлан "простак". Това и по сегашните правила на форума си е за триене и бан- а ти нищо си изтрита, нито си банната. Какво искаш- само другите да спазват добър тон, а ти не, така ли?

и какво е това "искам да ми изтрият всички теми, снимки и мнения"?- демек каквото си дала, да си го вземеш обратно? а как ще върнеш взетото вече?
....кантарджийска му работа
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

и изобщо, силно ти е препоръчително, да мислиш повече преди да пишеш
защото според теб тези дето само вземат са и Либра, Нини, Миша, Надин, Грийни, Ботан, Мария, Влади, Юлчето, Гео, Венче, Силвето, Катето ...да пиша ли още? че са десетки?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

Чакате правила?
Не четете ли Равик?
"Смея да твърдя, че това работи"

Калико, благодаря. Знаех, че няма да можеш да формулираш тезата на темата. Щот такава няма.

Изобщо не става въпрос САМО за правилата. Ти зацикли на тях.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 235 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

Малката Ида написа: Яну 7, '19, 17:04 Той,форума не е одухотворен обект!!!Хората са форума!Те дават!А тези дето дават,вече не са във форума!!!Тук повечето са вземащи идеи,знание,сцена и тн.Бреда взела от мен идея,супер!Бреда,аз какво да взема от теб?
Хора,прочетете какво/как определя цената на един домейн!И пак си помислете,дали ще ги има така чаканите от вас промени!
Нищо.Чувствай се употребена.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 235 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

Малката Ида написа: Яну 7, '19, 17:04 Той,форума не е одухотворен обект!!!Хората са форума!Те дават!А тези дето дават,вече не са във форума!!!Тук повечето са вземащи идеи,знание,сцена и тн.Бреда взела от мен идея,супер!Бреда,аз какво да взема от теб?
Хора,прочетете какво/как определя цената на един домейн!И пак си помислете,дали ще ги има така чаканите от вас промени!
Нищо.Чувствай се употребена.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Роуз, може и да съм тъпа, не споря,
за какво става въпрос,кажи?

и преди да питаш за какво е темата, е добре да кажеш ти какво искаш?

ето аз ти казвам- искам Равик да си остане собственик, да си определи администратор, който да има всички нейни технически права и грамотности, да ни оправят снимките . Искам също така модераторите да не са пъдари, а помощни технически лица, и да се намесват в дискусиите само когато някой мине добрия тон.

а ти какво искаш?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

кви правила бе човек.когато има правила има ред.когато има ред няма скандали,когато няма скандали ниско потребление.А те скандалите са му останали на тоз форум.щото другото отдавна го няма заради тях ама равик е велика да живее равик ВЕНСЕРЕМОС
и модератора да не спи!
айде много ви здраве
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

Не виждам смисъл да пиша каквото и да е повече в тази тема, каквото искам съм го написала, който иска го е прочел.
Не съм сърдита, нито обидена, просто не виждам смисъл да преливам от пусто в празно.
Заключено

Обратно към “Правила”