Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Предложение

Мнение от ravik »

Така! Четох донякъде и повече не смятам.
Понеже е демокрация, не сте дебили и т.н., имам следното предложение. Ботан от януари вече не е модератор. По своя инициатива и желание. Ще бъде натоварен, няма да има време, а и основното, няма желание повече. Това е ОК.
Предлагам след като имате идеи и най-вече желание за развитие, организирате се, избирате си двама модератори и един админ, и ме информирате кои смятате да бъдат. Нямам нищо против да изберете и нов собственик - нямам против да прехвърля форума на човек, който ще има време и желание да го развива.
И да, колкото и да не ви се вярва, нямам свободно време. Нямам дори свободно време да отида на спорт веднъж седмично, какво остава да прекарам часове в инсталиране и тестване на модули. Но след като има толкова много изискващи и неприемащи фактите, и обвиняващи, ето арената е ваша. Организирайте се, изберете хората, заемете се. Очаквам да ме информирате какво сте решили.
И весели празници.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

И после да не ми напишете пак, че било тоталитаризъм. Ето ви демокрация - организирайте се, избирайте.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Равик, засегната си. Хайде да почакаме малко, така няма да стане.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Чудесно!Аз съм за предложението на Равик.
Последно промяна от Малката Ида на Дек 28, '18, 15:20, променено общо 1 път.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15865
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 828 пъти
Получил благодарност: 1664 пъти

Re: Предложение

Мнение от Гео, граф »

Хубава бомба 8-) ! Браво, Равик :nod: :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

calico написа: Дек 28, '18, 15:07 Равик, засегната си. Хайде да почакаме малко, така няма да стане.
Аз други предложения нямам. Нямам лоши чувства. Нямам и против да прехвърля форума.
Наистина нямам време. Не знам защо не го осъзнават хората. Мразя, когато някой ми се изпъне да ми обяснява, че и други били гледали по две и повече деца. Чудесно! И по колко форума администрирахте, докато ги гледахте тези деца и ги хранехте и им сменяхте памперсите. И на работа ходехте по цял ден. И като се разболее някой и звънят от офиса, и нещата се трупат. И няма кой да ги поеме за 5 минути тези деца, за да отидеш на лекар, примерно. И т.н. Въобще няма и да се обяснявам повече. Както казах, намерете ги тези с 5 деца, които ще ви администрират форума и всички ще сме щастливи!
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Гео, граф написа: Дек 28, '18, 15:21 Хубава бомба 8-) ! Браво, Равик :nod: :daaa: !

:o :eeeh:
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Предложение

Мнение от katia »

Сега явно си търсим човек не само със свободно време и желание а и с нужните умения да поддържа форума. Безпристрастен и уравновесен и обективен.
На мен ми беше приятно тук през по -голямата част от времето :tzvetentze:
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Предложение

Мнение от Denis »

ravik написа: Дек 28, '18, 14:58 Така! Четох донякъде и повече не смятам.
...
И да, колкото и да не ви се вярва, нямам свободно време. Нямам дори свободно време да отида на спорт веднъж седмично, какво остава да прекарам часове в инсталиране и тестване на модули. Но след като има толкова много изискващи и неприемащи фактите, и обвиняващи, ето арената е ваша. Организирайте се, изберете хората, заемете се. Очаквам да ме информирате какво сте решили.
И весели празници.
Честита Коледа Равик :tzvetentze:
Честита Коледа на всички пишещи и четящи цветари и цветарки :tzvetoman: Бъдете живи и здрави :tzvetentze:
Търсих темата за честита коледа, не я намерих. А тя май била тук ;)

Равик, ти си много ядосана.
Защо не каза досега, че от известен брой години толкова много ти тежи. А не, мине се не мине, и все едно и също тук, разправии, лични нападки и после нищо, пак отначало и до следващия път.
пп не знам, това което си написала по-горе някак си звучи ми като какво все искате, да не съм ви длъжна. Форумът ти е в тежест.
Последно промяна от Denis на Дек 28, '18, 15:50, променено общо 1 път.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Равик, знам за какво говориш. Преди много години бях на режим с по 4 часа сън през седмицата и малко повече през почивните дни, за оцеляване, и то ако не съм в болница, и така три години.
Но не ни оставяш избор. Сигурно има и някакво компромисно решение. Аз лично не искам да се оттегляш, защото сигурността на форума, такава, каквато е, е гарантирана именно от теб. Става дума за някакви оправяния технически, останалото ще се нареди само.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Заключено

Обратно към “Правила”