Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от johnstalker »

Вили е успяла да изчете тази тема.. и аз успях, ама чак днес. И то не, че не уважаваме празниците, щото всеки четвъртък за Троян е околийски празник, дори и да не е Трифон Зарезан! :) А защото вече май всички празнуваме, ама с лаптопите под ръка. Доста лайкове раздадох в темата. Вероятно повечето от вас които ги получат, ще се чудят доста.. и ще решат, че съм емциониран (нова дума) от Празника. Но, истината е, че сте ме искали (мен) по един или друг начин. :) Ето, ме! :)

Ако някой все още не е схванал каква "схема" се разигра тук в нашия форум, нека препрочете цялата тема.

Участието ви в поръчки по никакъв начин не ви задължава да сте нелоялни към нашия форум. - това го казвам за тези дето станаха много креативни.. ама не тук.
Участието ви в поръчки по никакъв начин не задължава модераторите на нашия форум да не предприемат защитни мерки! Това важи и за Чък.. де. ;)
Участието ви в поръчки.. не е задължително! Както и не е задължително и вашето участие в развиването на форума.

Всъщност участието ви и във форума не е задължително.. ако нямате желание!

Ако имате желание.. е това е друга работа. ;) Тук е вашето място! Аз само ще ви помагам.. това е моята задача. ;)

Наздраве!
Заключено

Обратно към “Правила”