Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

Мария Николова написа: Яну 6, '19, 21:24 За сега, докато се намери модератор на мястото на Рая, оставам сама.
Имате думата за възражения.
Хм,зависи,зависи.Трябва да дадеш предизборни обещания :lol: :lol:
Например,ще се толерират ли изкукуригали постове на някои феодални старци поради огромния им и неоценим принос през годините или ще се третират като на всички останали?
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31685
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1028 пъти
Получил благодарност: 2397 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

Пропуснах да кажа, че ще чета само това възражение, което започва с думите:
Аз искам да съм модератор, защото Мария е колкото мама, не се изявява със снимки в "Какво сготвих днес" и даже не е розарка!"
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10113
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 367 пъти
Получил благодарност: 1034 пъти

Re: Предложение

Мнение от МГХ »

Мария Николова написа: Яну 7, '19, 09:24 Пропуснах да кажа, че ще чета само това възражение, което започва с думите:
Аз искам да съм модератор, защото Мария е колкото мама, не се изявява със снимки в "Какво сготвих днес" и даже не е розарка!"
:ieeee: : :tzeluvka: :tzvetentze:
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Breda написа: Яну 7, '19, 08:37
Мария Николова написа: Яну 6, '19, 21:24 За сега, докато се намери модератор на мястото на Рая, оставам сама.
Имате думата за възражения.
Хм,зависи,зависи.Трябва да дадеш предизборни обещания :lol: :lol:
Например,ще се толерират ли изкукуригали постове на някои феодални старци поради огромния им и неоценим принос през годините или ще се третират като на всички останали?
Тъпотия безкрайна.
Когато ти успееш да се вкараш в параметрите на които се присмиваш, тогава можеш да се обаждаш и да ръсиш квалификации.
Но сега е звездния час. На всички дето искат тук да си остане обитаеми място.
И на всички мухи без история като теб.
И утре все някъде като се изправиш насреща ще те питам дали ще отвориш чофка или ще ръчкаш с копито терикотата.
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Аз не разбирам...бях тук.Казах тук, какво не ми е ок и се изнесох.Вие, дето идвате там, що там не казвате каквото не ви е ок.Кой е мишката!!!
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

dal написа: Яну 7, '19, 15:43
Breda написа: Яну 7, '19, 08:37
Мария Николова написа: Яну 6, '19, 21:24 За сега, докато се намери модератор на мястото на Рая, оставам сама.
Имате думата за възражения.
Хм,зависи,зависи.Трябва да дадеш предизборни обещания :lol: :lol:
Например,ще се толерират ли изкукуригали постове на някои феодални старци поради огромния им и неоценим принос през годините или ще се третират като на всички останали?
Тъпотия безкрайна.
Когато ти успееш да се вкараш в параметрите на които се присмиваш, тогава можеш да се обаждаш и да ръсиш квалификации.
Но сега е звездния час. На всички дето искат тук да си остане обитаеми място.
И на всички мухи без история като теб.
И утре все някъде като се изправиш насреща ще те питам дали ще отвориш чофка или ще ръчкаш с копито терикотата.
И сега се предполага,че трябва да застана мирно,да козирувам и да отида в ъгъла да ръчкам с копито теракота засрамена и да страдам нечовешки от оценката на Великата Дал?
Издигнали са те в култ ,100% има основания за това,И аз съм фен на аксиомите ти,на чувството за хумор ,на прямотата ти и най-вече на предадения опит .Даже намирам за нормално високомерието и чувството за превъзходство от този пиедестал.
Но намирам ,че минаваш нормалните граници.
Не всички са ти придворни дами,приеми го.
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от Tanet »

Значи един форум не бил готин защото администратора му имал прекалено много време за него и твърде недемократично се намесвал в дискусиите. Друг пък форум ще се разпада защото администратора му нямал никакво време за него и го оставил на самоуправление. Дали има средно положение? При сегашните обстоятелства, решението е в ръцете на собственика Равик. Тя или трябва да започне да намира време за организация и модериране , или да намери и се договори с подготвени лица, които да вършат това /безвъзмездно или срещу заплащане/, или да го прехвърли /продаде/ и новия собственик да се заеме с визията и развитието на форума. Закриването му не е добър вариант защото тук е натрупана много информация, създадени са неформални отношения и много хора са оставили сърцето и посветили от времето си , за да има форума своята притегателна сила за нови и стари потребители. Очевидно никой няма желание или време да модерира, затова кой и по какви правила ще модерира отново остава в ръцете на Равик. Докато Равик не вземе решение, си караме както до сега и до когато-до тогава. Една от основните причини за неразбирателство в общуването тук е говоренето с недомлъвки, намеци и безсмислено словесно оригиналничене /в това число и аз/. Пак казвам, аз нямам претенции към форума в сегашния му вид. Ориентирам се кое къде да търся, чета си. Не съм от много допринасящите за развитието му, но толкова ми е вътъка. Не комуникирам в чуждестранни форуми и нямам поглед, затова нека тези, които го правят да споделят какво в организацията там им допада. Аз съм тук заради неформалните човешки отношения, заради самото общуване, заради форумното /не градинарското/ общество на Хобикафе. Осъзнавам, че може би Равик има проблем с намирането на модератори, затова и не предявявам изисквания щом самата аз не мога за съм от полза. Равик, тази тема няма да доведе то конструктивно решение, затова чакаме твоето.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

Три пъти се прекръствам, преди да влезна във форума! Вече.
Какво величие, какви придворни, какви 5 лева?

Не се превръщайте в лост на "Величества", които не са Дал. Използваха ви, употребиха ви, наистина ли не разбрахте? Поне файда да имаше....

ПП. Прочетете отново първите страници на темата, комуникация няма, защото едната страна не отговори на нито един зададен въпрос.
Да, има недомлъвки, самата тема беше зададена с недомлъвки.
Наистина ли не си задавате въпроси?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Роуз, откъде тая злъч?
Само защото някой не е съгласен с теб ли?
Бе нали сте от широко скроените, претенции имате за това?
Широко скроени, а? Фръцнахте се и си отидохте щом не стана на вашата.

ами приемете чуждата позиция, приемете че това което предлагате и казвате, не се харесва на повечето тук
ама не, тропате с крачета...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

Не е жлъч, горчивина е.
Кои повечето?
Някой се осмели да пусне анкета ли?

Можеш ли да формулираш с няколко думи за какво според теб е темата?
Стегнато.
Заключено

Обратно към “Правила”