Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Рая

Re: Предложение

Мнение от Рая »

Родословието - настрана, Еличка. Писа на мен, абсолютно ненужно.
Думите са ценни, не зная защо ги хвърляш на вятъра.
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Минавам и чета барем веднъж дваж на ден. Хубави мисли има споделени. Има и празнословия, но повечето са от сърце. Но не виждам никакъв отклик или смисъл да се продължава да пишете...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от Еличка »

Относно родословието - не мисля да предлагам брак тук на никого :hihihi: Мислех на Дал и Миленски :hihihi: , ама те са абонирани за НякакъвсиТрол до.... два века напред. Ще се откажа! Знам, че ви е мъчно. Искате ме от много страни!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Рая

Re: Предложение

Мнение от Рая »

Мила, безценна Мария!
Не мога да бъда модератор, дори много да искам, а аз не искам. Нямам нужния капацитет в техническата му част, нито имам желание. Каквото съм имала да кажа за модераторството, вече съм го казала.
Освен това наистина смятам, че този форум няма да има развитие, без някой да има и упражнява правомощията на собственик, ама пълни правомощия. В тази си форма е тесен в раменете. това разбрах съвсем ясно.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Понеже Рая спомена за техническия капацитет за модерирането, а и други са го казвали, и за да е ясно на всички:
няма нужда от специални технически познания за модерирането.
Сега всички имате към собственото си мнение бутон за редакция и изтриване. Е , ако сте модератор, такива бутони ще има на всички мнения, не само на вашето.
Ще имате и допълнителни бутони за местене на теми от еди кой си подфорум на друго място, ще виждате ай пи адресите от които се пише, ще имате бутон за налагане на бан- и това не е сложно
та откъм техническата страна нека никой няма притеснение че няма да се справи- щом може да пише тук- да си редактира мнението, да качи снимка, да зарежда страници, значи ще може и да е модератор
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Росица
Виенско кафе
Мнения: 314
Регистриран на: Дек 13, '09, 10:31

Re: Предложение

Мнение от Росица »

Ами аз не видях един да напише - аз имам две или три деца и ходя на работа, но независимо от това ще стана модератор и ще отделям от времето си... Па даже няма мнения като, аз имам големи деца и ходя на работа, но ще го правя. Или пък аз имам големи деца и не ходя на работа и имам време, което мога да посветя на форума. НИЩО. Ами какво искате от Равик тогава? Тя да отделя, да ви е комфортно и уютно, но не и вие... Цялата тема е празни приказки и изисквания, но към друг.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от clock »

Рая написа: Яну 6, '19, 20:31 Освен това наистина смятам, че този форум няма да има развитие, без някой да има и упражнява правомощията на собственик, ама пълни правомощия. В тази си форма е тесен в раменете. това разбрах съвсем ясно.
А аз не разбрах с какво и как ще се подобри форума ако има нов собственик.
Някой ще си направи ли труда да ми обясни? Каква ще е новата притегателна платформа? Как ще се привличат нови съфорумци? Как ще генерирате по- голям трафик?
Хайде, нека си представим, че има нов собственик с пълни права и правомощия. Нататък?
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10772
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 453 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от botan »

Не го мислете като собственост, защото кой е собственика няма абсолютно никакво значение. Важното за всички е да има активен човек, който да извършва администрацията. Мисля и че точно това е имала предвид Рая. Същото важи и за модерирането.
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Е то не стига че до тук, ами и нататък да се подпира и поддържа че някой нямал време, ами и на вас да ви се налива в уши насоки на развитие.
Като сте доволни дайте си идеите вие, насоки посоки иновации. Че вас чака.
Стига мислихте кой си отишъл и ще си отиде. Мислете кой ще остане и какво ще прави. Че да не излезе някоя нея си да модерира.
Не си въобразявайте че тая общност е така създадена, ръцете на Ф и репчене. Ама клокче та ама росета ама бредки ама какво беше още. За вас се отнася!
Само кудкудякате. Файда от вас нула.
Бъркате с пръчката в герана, звезден миг. И само лигавене горе из темите сякаш сте инфантили!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

ами аз ще остана, Дал.
Надявам се да оправят техническата част, другото не зависи от Равик, нито от модераторите.

а теми за лигавене си трябва да има, нормално е,
дали ще е тема, дали ще е чат-спам с лигавене, то си се изисква даже, няма лошо.

винаги след земетресение има нужда от събиране на тухличките и малко градеж.
Надявам се, всъщност съм сигурна, че като дойде сезона и темите ще се напълнят със съществените градинарски неща.

останалото е от хората: малко добро отношение, малко взаимопомощ, малко хвалби с китки...кога е било иначе?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Заключено

Обратно към “Правила”