Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от milena02 »

Стига, бе! :svekurva: Казал си го е колегата Ботев:


Нека там и ветрец струни подрънва,

нека глухо с звук на жалби покънва,

дор настане друг род с чувство по-знойно,

ново време, по за песни достойно...
troll

Re: Предложение

Мнение от troll »

Ми при мен си е достойно
Не е снежно, не е знойно
Режа лук за мусаката,
Уйде коня във реката.
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Предложение

Мнение от Dewina »

Браво, Рая!.. По-добре не може да бъде казано...
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Трол, да спреш да тролиш тук, а?
дай ги в готварската тема тия мусаки.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
troll

Re: Предложение

Мнение от troll »

Реакцията е малко закъсняла.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от botan »

Не съм съгласен с мнението на Рая. Това, че се е появил по-важен приоритет в живота на някого не прави другият автоматично маловажен. Т.е. ситуацията с Равик не е +/-, а ++/+, точно за това смятам и че няма почва за притеснения по този въпрос. Чух се с нея след като обра цялата жлъч на който можа да се включи и мнението и отношението й към форума и към цялата ситуация не беше отрицателно.
Insta: ex_hort
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Предложение

Мнение от Lilly »

Dewina написа: Яну 6, '19, 18:06 Браво, Рая!.. По-добре не може да бъде казано...
Поглеждам само темата, но понеже така и не ми се изясни кой какво иска и как смята , че ще може да бъде постигнато, не мога да взема отношение.
Но тук ,Ваня, с теб персонално не съм съгласна. Какво пише Рая ... а ми не я познавам и не ме вълнува чак толкова.
Но теб те познавам - поне виртуално. И мисля, че не си човек, който лесно би се съгласил с такава позиция.
Не може да кажем "Какво значи "Нямам време"? Кой няма време за това, което му е ценно и важно? Щом нямаш време, значи, нещото не ти е важно и ценно" - цитат от Рая. Не следя внимателното темата, но останах с впечатление, че Равик е дълбоко засегната точно от това отношение . Нямам информация за нея, но предполагам, че е млада жена с 3 малки деца / дано не бъркам/. Всички ние имаме точно по 24 ч. в денонощие , не можем да ги разтегнем до 48 и когато нещата, които обичаме, не се вместват в тия 24 часа, подреждаме задачите по приоритет. Ако трябва да избирам между грижите и интересите на децата си и модераторстването на форум, в който все пак пишат хора в свободното си време за хобитата си, вие, мили дами , как бихте подредили приоритетите ?
С такова отношение към Равик аз дълбоко не съм съгласна.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Мен ме притесни, когато прочетох думите на Равик, че е получавала множество предложения от трети, външни на форумната общност лица, за продажба на форума. Не ги е приела. Вчера. А каква е гаранцията, че няма да ги приеме утре?
Рая, гаранцията е Равик.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2422 пъти

Re: Предложение

Мнение от Мария Николова »

Много от искрено възмутените не са били на първото празнуване на Рождения ден на Хобикафе в София. Беше Петия РД на Хобикафе. Равик със семейството си дойде за един час и трябваше в 12:30 да тръгнат, за да обядват и поспят двете близначета.
Уговорихме се предварително и бях там преди да дойдат.
Ето от албума ми снимки от този празник на форума 1 - 2 снимки.

Изображение

Сестричката им сега е по-малка от двамата батковци на снимката.

Изображение

Равик не е аватара й, който виждате.
Равик е тази млада дама, която едва на 24 години, през 2009 г. създаде Хобикафе.
(Имам и по-сполучливи портрети, 8-) но този се оказа единствен.)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Заключено

Обратно към “Правила”