Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Предложение

Мнение от kim »

РОУЗ написа: Дек 29, '18, 17:56
kim написа: Дек 29, '18, 17:41
Добре Роуз, предложението за предложения също е грижа за форума :hmmm:
Не може да се купи, защото тя не го продава, така го разбрах аз.
Нека Равик каже.
Ще го продаде, ще го подари, ще остане собственик и ще се търсят други варианти или каквото реши.
:daaa: Макар, че тя го каза вече.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Предложение

Мнение от katia »

Кате, в първото мнение Равик казва нямам нищо против да изберете и нов собственик който има времето и иска да го развива. Да тя каза че не го продава, но говори за нов собственик. Както казва отново тя само заради слава не става, рано или късно на всеки ще му писне да инвестира времето си в това. Този който иска да го развива трябва да има някаква сигурност и Дал каза дарението не е сигурност за това и предложи покупка, но и зависи от цената. На всички ни беше хубаво тук, но щом сме я докарали до там няма смисъл да сме сантиментални. Всичко което е временно закърпване рано или късно пак ще ни доведе до тук отново, ако не нас тези които идват след нас.
Не че разбирам кой знае какво но четейки стигам до тези изводи.
Последно промяна от katia на Дек 29, '18, 18:02, променено общо 1 път.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Роуз, нали проблема е че Равик не може да обгрижва форума? Ако това се реши и се намери човек, какво значение има дали ще остане собственост на Равик?

в крайна сметка не искате Равик като собственик(което само по себе си е някакъв абсурд разбира се), или не искате Равик да оставя нещата без грижа? щото всички веднага залитнахте да коментирате собствеността, а не поддръжката.
това не го разбирам.

Ким, права си за поръчките :daaa:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Предложение

Мнение от Lizi »

Знам какво се случи, когато бимбаргото изчезна. Много събрана на едно място ценна информация и връзка с приятели от години просто бяха унищожени.Безвъзвратно.Не позволявайте това да се случи и с нашия форум.Дали пишем или не е без значение.Всички имаме лични проблеми и понякога не ни е до писане.Разбирам и Равик.Била съм десет години в частен хотел и се прибирах само за няколко часа сън.А с децата си по 24 часа ангажиран и това психически изморява.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8439
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 566 пъти

Re: Предложение

Мнение от Shami »

Нека момичето задържи форума,направо не знам какво ви става на всички,та тя го е създала,отделяла е толкова време ,просто трябва да и се помогне,да и се даде рамо,разбиране,обич и приятелство.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от johnstalker »

calico написа: Дек 29, '18, 17:34 Искате компромисен вариант?
ами компормисен вариант би бил да се оправи техническата поддръжка, да кажем Джони да се заеме с това.
Джони, моля те кажи дали си съгласен, напиши тук.
...
Нямате проблеми с мен. ;) На линия съм. И по-весело гледайте на нещата! Остават още 3 почивни дни! :)
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Предложение

Мнение от kim »

katia написа: Дек 29, '18, 18:00 Кате, в първото мнение Равик казва нямам нищо против да изберете и нов собственик който има времето и иска да го развива. Да тя каза че не го продава, но говори за нов собственик.
Кате, да тя го споменава в първия си пост, макар, че след това се изясни друго.
И всички се хванаха за тези думи, конкретно. Ами съгласи се, че ако преди това си прочела
няколко страници негативи, че чак вече не ти се чете, не би ли реагирала така?
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Нищо няма да купувам ни заедно ни поотделно. Спокойно и действайте както решите.
За мен досегашните админи и модератори са се справяли. Добре зле, каквото такова. Джони ще държи фронта технически.
Следя темата, нормално е и бих искала да сте доволни.
Аватар
Murof
Кафе машина
Мнения: 3113
Регистриран на: Ное 18, '11, 23:57
Местоположение: София
Дал благодарност: 37 пъти
Получил благодарност: 424 пъти

Re: Предложение

Мнение от Murof »

Shami написа: Дек 29, '18, 18:10 Нека момичето задържи форума,направо не знам какво ви става на всички,та тя го е създала,отделяла е толкова време ,просто трябва да и се помогне,да и се даде рамо,разбиране,обич и приятелство.
Напълно те подкрепям и призовавам всички да спрем с натиска, ПРЕДОСТАТЪЧНО БЕШЕ!
Нито една градина не е идеална.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 231 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

Murof написа: Дек 29, '18, 18:22
Shami написа: Дек 29, '18, 18:10 Нека момичето задържи форума,направо не знам какво ви става на всички,та тя го е създала,отделяла е толкова време ,просто трябва да и се помогне,да и се даде рамо,разбиране,обич и приятелство.
Напълно те подкрепям и призовавам всички да спрем с натиска, ПРЕДОСТАТЪЧНО БЕШЕ!
Aaaaa не! На чужд гръб и сто тояги са малко!
Заключено

Обратно към “Правила”