Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

Аз пък не разбирам с противопоставяне на една група хора на друга група хора какво се цели. :hmmm:
Всеки има мнение, колкото по-различно, толкова по-добре, тук е трибуната да го изкаже. Мнение по темата, несъгласие с чуждо мнение, не разбор на физически, ментални и каквито и да е други личностни характеристики за човека отсреща, това е против правилата във всеки друг форум, освен в този, в който правила няма, а и да има, все едно няма.

По темата - Равик сама обясни, че физически ѝ е невъзможно да се грижи за форума, защо си е нейна работа, дори не намирам, че едлъжна да влиза в обяснителен режим, взела е някакво решение, на мен в самото начало не ми беше съвсем ясно и въпросите ми към Равик бяха относно начинът на прехвърляне на права точно с цел изясняване какви хора се търсят, за да поемат работата, коя точно работа, какво точно се прехвърля и т.н, ако Джони има възможност да е админ, и си имат координатите, както самата Равик каза, не са ѝ необходими посредници, затова не разбрах какво се очаква от нас – да посочим друг админ, други модератори и какво още?
Постепенно се разбра, че тя е съгласна на каквото предложим – да остане собственик, да прехвърли безвъзмездно домейна, да прехвърли възмездно – тук не разбрах съвсем, Дал предложи покупка, а не дарение и тук някъде разговорът замря.
Ако бъркам, нека Равик ме поправи.

Глупости от рода на – извиване на ръце и подобни са обидни за всички, а най-вече за написалия ги, който разбрал-недоразбрал, не предлага нищо различно и смислено, но се възмущава, щото така е прието или и аз не знам що.
Равик не може да се грижи за форума, повтори го няколко пъти, но ние се правим, че не сме чули Равик и догодина отново и набиваме канчето, че не се грижи за форума или тихо и кротко си мрънкаме в ъгъла.
Аз нито искам да купя форума, нито да ми го подарят, имам работа и достатъчно сериозни занимания, тук съм за кеф, не си предлагам услугите, защото не съм достатъчно технически грамотна, но ако има нещо друго, с което мога да помогна, ще го направя.
Във форума няма правила, няма и достатъчно модератори, Люб напусна заради липсата на правила, някъде го беше написала самата тя, стана въпрос и за реклами, за директиви, за изисквания, променя се законодателство, променят се технологии, решенията за всичко важно, което може да се случва с форума, се взимат от собственика, както и отговорността е негова.
Дали ще е нов собственик, дали ще са съсобственици, дали ще се продава, дарява или затваря, решение може да вземе само Равик.
Тя това се опитва да направи в момента, вместо да се занимавате със съфорумците, дайте предложения.
troll

Re: Предложение

Мнение от troll »

Аз кръчмарските приказки ги оставям в кръчмата.
А таз тема е Предложение!
А иначе е голяма кръчма тук.
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Каквото и да правим,ако ще и да се избием е все едно,важното е калабалък да има.Вземете прочетете малко, ЩО Е ТО ДОМЕЙН И ОТ КАКВО СЕ ОПРЕДЕЛЯ ЦЕНАТА МУ.
Честно,ама честно ГОЛЯМА ПАРОДИЯ
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

И какво излезе - вие бизнеси си имате, това тук не ви интересува, ама трябва някой да го направи някак си да върви?
Това разбрах аз от горните коментари. Някой да ме поправи ако бъркам...
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
РОУЗ

Re: Предложение

Мнение от РОУЗ »

ravik написа: Дек 29, '18, 16:01 И какво излезе - вие бизнеси си имате, това тук не ви интересува, ама трябва някой да го направи някак си да върви?
Това разбрах аз от горните коментари. Някой да ме поправи ако бъркам...
Да, Равик, като бизнес не ме интересува.

Това е в отговор на едни мнения в други теми, дето народът се притеснява, че искаме да ти заграбим бизнеса.

Сега е моментът да ги успокоиш, че жива те ожалиха.
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Ами не знам защо е имало такъв прочит, извиване на ръце. Аз питах и разбрах каквото трябваше. Преди да питам тук говорих с няколко човека да обединим усилия кой с каквото може, и да се върви напред. Понеже в момента ако има забележки са технически, не мога да помогна с нищо.
И да имам иначе идеи не мисля че те интересуват някого, че като чета хора сме всякакви.
Да не кажа че миналата година ходих и по полиции за форума. Щото сектор поръчки и върти трафик на собственичката, ама тя реално отсъства.
Тук ми е мило заради самото място от което се чувствам част. 5% от всички мнения са мои и на Калико. Не че сме построили Ниагара от това, но пък е било в диалог и всякакви моменти.
А дето се упражнявате в точене нокти, и по големи чудеса е имало. Не пречите
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Предложение

Мнение от Гео, граф »

Всеки иска да влиза тук, да намира каквото търси, да се похвали, да попита, да се порадва на чужди градини, да се порадват другите на неговата, да си купи някоя китка и да си излезе по живо по здраво. А кой мете, чисти и изхвърля кошчетата с боклук грам не го е еня. Обаче все някой трябва да прави хигиенизацията, да изрива ботовете и да оправя нещата, като паднат. Е, не е бизнес, ама за да го правиш, трябва да имаш 1. умения; 2. желание; 3. време; 4. търпение да издържаш на всички претеции на всеки съфорумник. Сигурно и други неща са нужи, ама за толкова се сетих в момента.

Как не се светна някой да попита какво, аджеба, трябва да се върши, ако се наеме да модераторства да речем? М? Щото отстрани акъл да леем най го умеем.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Предложение

Мнение от bell »

kim написа: Дек 29, '18, 15:47
bell написа: Дек 29, '18, 15:36 Интересува ме само дали ще има работещ градински форум? Разбрах, няма. Благодаря това ми трябваше.
Бел, кое в момента му е неработещото на градинския форум? Конкретно.
Бутончето за снимки ли, че да се качва директно от телефона? Друго ли е?
Говори се за разрушаване на форума, приливи-отливи, ами нормално.
Сектор поръчки да коментирам ли публично? Не мисля и няма. След онзи случай бе направено предложение да се отдели.
Модериране няма в последните години, Роуз също е писала затова.
Ким, на мен ми е странно как шепа хора твърдите, че всичко си е Ок докато маса народ напусна от обиди, грешно поставени финанси, каузи и какво ли още не.
Форумът е сила или беше вече не знам къде е истината. Нещо ново извън бара и запоите да има? Актвните теми и празните други всички ги знаем. И това е защото няма нищо. Няма да изброявам пак, то става смешно.
В интерес на истината папагаля и спирам.
bell

Re: Предложение

Мнение от bell »

Гео, граф написа: Дек 29, '18, 16:15

Как не се светна някой да попита какво, аджеба, трябва да се върши, ако се наеме да модераторства да речем? М? Щото отстрани акъл да леем най го умеем.
Мислех, че и ти имаш своите забележки, но явно нещата бързо се промениха. Няма лошо всеки има право на гледна точка.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15876
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 845 пъти
Получил благодарност: 1695 пъти

Re: Предложение

Мнение от Гео, граф »

Разбира се, че имам забележки, Бел, то има ли човек без собствено мнение тук. Но не искам да гледам назад, а напред. И не намирам за разумно първо да се разруши всичко, което може да бъде разрушено и едва тогава да започне надграждане. Ако изобщо де...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Заключено

Обратно към “Правила”