Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

ravik написа: Дек 28, '18, 20:22 Не говоря за никакви лицензии. Говоря за прехвърляне на собственост.
Кой и за кое се отмята от думата си, Ида? Би ли конкретизирала?
"И понеже за едната слава не става, което е разбираемо, нямам против и да прехвърля форума."
Когато ми разтълкуваш изречението си.
Ако прехвърлиш на някого собственноста си той какви облаги( понеже за едната слава не става)ще има.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

Малката Ида написа: Дек 28, '18, 20:28
ravik написа: Дек 28, '18, 20:22 Не говоря за никакви лицензии. Говоря за прехвърляне на собственост.
Кой и за кое се отмята от думата си, Ида? Би ли конкретизирала?
"И понеже за едната слава не става, което е разбираемо, нямам против и да прехвърля форума."
Когато ми разтълкуваш изречението си.
Ако прехвърлиш на някого собственноста си той какви облаги( понеже за едната слава не става)ще има.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1% ... 1%81%D1%82
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

ravik написа: Дек 28, '18, 20:39
Малката Ида написа: Дек 28, '18, 20:28
ravik написа: Дек 28, '18, 20:22 Не говоря за никакви лицензии. Говоря за прехвърляне на собственост.
Кой и за кое се отмята от думата си, Ида? Би ли конкретизирала?
"И понеже за едната слава не става, което е разбираемо, нямам против и да прехвърля форума."
Когато ми разтълкуваш изречението си.
Ако прехвърлиш на някого собственноста си той какви облаги( понеже за едната слава не става)ще има.
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1% ... 1%81%D1%82


Значи не го продаваш а прехвърляш собственоста....безвъзмездно???
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Достатъчно оставих в тази тема.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

Седем страници изписахме, защото ще решили, че нещо не е така, както съм го написала и затова търсите под вола теле?!? Кое не е ясно? За толкова години не съм имала предложения за продажба на форума ли? Знаете ли колко струва домейн с висок рейтинг като нашия? Ами доста! И ще го купят не защото им дреме за форума и какво стои зад този домейн, а защото ще ползват само рейтинга. Последният, на когото отказах, въобще не го интересуваше форума. Търсеше домейн с висок рейтинг.
Аз от този форум нито съм изкарала някакви пари, нито имам очаквания да изкарам. Но форумът ме интересува - това е истината. Ако не ме интересуваше, отдавна да съм го затворила и да си спестим всички главоболия и по всички празници да се занимавам с поредния скандал. За мен щеше и все още Е най-лесно. Само че аз съм инвестирала безрой нощи в инсталации, в тествания, в ъпгрейди, в писане и в какво ли още не. И ме интересува какво ще се случи.
Писах и пак го пиша. Нямам физическата възможност в момента да развивам форума. Не е че нямам желание, нямам физическо време. При тези обстоятелства, единственото, което мога да предложа е да прехвърля изцяло форума на някой, който има желание и времето да го развива. Този човек ще има нужда и от модератори, основно за спам. Това е всичко, което се търси.
Не ми вменявайте скрити цели, търсени печалби, да ми извъртате думите и да ми отговаряте ехидно. Това и аз го мога, даже доста добре, но смятам, че е ненужно. Не ми е това целта. Целта ми е форумът да продължи някак напред. Ако искате, ок. Ако не, както казах, за мен е най-лесно да затворя и да приключваме. И не го искам. Просто обяснявам отново и отново, защото явно не се разбираме. А е хубаво да се опитаме да се разберем. Естествено, ако има желание. Който няма, аз няма какво са направя по въпроса.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Предложение

Мнение от clock »

Бай Трольо, не мисля, че е редно един достолепен интелект да се свира по кюшетата и да лее мъдрост задкулисно. Понеже така наподобява клюкарско шушукане, а то, мисля, е под нивото ти :nod: Ето тази тема е един широк екран и смятам е достойна за твоите размисли и страсти. Пък и нивото е равностойно.
troll написа: Дек 29, '18, 05:11
troll написа: Дек 28, '18, 14:28 Това са изискванията на гугъл за адсенс
https://support.google.com/adsense/answer/4410771?hl=bg
Вижте ... днес беше един загубен ден.
Епохалното беше, че Равик е готова да сдаде форума, но не бива да си мислите, че не е способна да го затвори, ако се еб,ав,а.те. прекалено с нея.
Аз Равик я познавам. Доста е вероятно да сме се виждали. Тя е едно друго ниво.Според мен днес ви го показа.
Аз я обвинявам, че туй не го направи тихо и кротко по-рано, но хей... всички сме хора.
А на всички дето си искат бутончето за качване на картинки... да обесня.. като снимаш едно цвете снимката ти е в фотоапарата, телефона. За да я покажеш на приателчетата триябвА да я качиш, ъплоудваш някъде обществено и после като й туриш адреса, на който се намира ние във форума я виждаме. Това, че има бутонче във форума не значи, че картинките ти се пазят във форума. Преди около две години или 1.5 гугъл реши да утрепе всички независими места, дето можеше да си качиш, ъплоудваш картинката публично и безплатно и затуй вие отимахте проблеми.
Но пак да кажа: никога вашите картинки не са били на сървъра на който е бил Хобикафе.
Разгледах тоз въпрос основно, за да кажа, че ваще картинки са си ваша грижа.
Същото е и с форума ви.
Тук погнаха Ботан, че не пускал изискванията на рекламодателя, в случая Гугъл...ми намерете си ги ако ви интетесуват
Аз ви ги пуснах
Никаква реакция
Ми вижте кво има там... на български е...
Перфектно знаеш, че Равик няма да започне да тършува от тема в тема какво се пише. И ти, мистър трол, се настани в кукундрилската, при женурята. По невидим ставаш като си сред поли. И продължаваш да чоплиш. С клечка за зъби. Ми кажи си го направо! Освен Джони има и други технически грамотни, като теб например. Досрамя ли те да се самоизтъкнеш? Странно! Не ми изглеждаш чак толкова свенлив!
troll написа: Дек 29, '18, 05:42 Ся, начи, такова ... не моа се въздържа да не се измайтапя с днешната ситуация. Па Дал нек ми вика шиле!
Това е такава фреска-гротеска(по Белл), чеее....
Излиза Равик и казва, че няма време и иска да сдаде форума. Повява се Калико, която не разбира нищо, но обеснява, че такваз сложна задача само Джонката може да я изпълни,а у форума няма други толкоз способни.
Аз съм възпитан и няма да ви кажа, че е малко смешно, а някои от вас са неадекватни.
Абе Дал!
Ти си виновна!
Не трябваше да ръцаме навремето като Джонката беше баннал Калико! :angelche:
И това също виси в бара. Като лепкава пайжина е. От ония, в които се оплитат заблудените мухички.
troll написа: Дек 29, '18, 05:48 Здравей mija!
Аз смятам почти като теб. Смятам, че трябв хората да си направят сдружение и форума да е собственост на туй сдружение. И битките да стават не във форума
Сега е ред да изкажа моите си размисли и страсти. Не на маса. И не шушумушо.
От новите съм, дето уж не милеят чак толкова за форума. Нова, нова, но вече присъствах на няколко подобни скандала. И знаете ли какво забелязах от моя прозорец? Такива скандали, с такъв интензитет, винаги се започват, сформират, разгръщат от "стари" съфорумци. От доайените. От ония, на които форумът е мил, скъп и са отдали цялата си душа на него. Странно разбиране за майчина обич. Театрото винаги се води различно. И заглавието му е различно. Но сценките са едни и същи. И като не му е интересно на драгият зрител, той започва неволно да си разсъждава. Каква е причината тия самодейци да ни представят един и същ сценарий? Че и актьорите барем да бяха сменили?!
Почнаха да прозират нещата. "Разделяй и владей!" някой преди мен го беше казал. Ще завихриме буря в чаша вода и току- виж чашата преляла и наводнила и омекотила основите на форума! Форумаааа! Дааа! Блазни окото!
А форумът прилича на градините на Версай. Оставени обаче на пустопаш. Влизат някакви хора, въртят се, ахкат, охкат, възхищават се, докато не срещнат купчината скелети дето едни усърдни работници ту закопават, ту изравят. Отделно на ята налитат разни лелки лешоядки дето се появяват само там дето е изтръскана новата порция скелети. И сякаш изведнъж Версайските градини започват леко да понамирисват. Мдаа, мирише си. Вече дори и явно.
Предлагам да не се навирате по скришни темички и там да си интриганствате. Щото на такива места авторитетът и уважението най - лесно се смаляват. Чак до вързунките на галошите . Нима достопочтените интелекти желаят това?

Тази тема беше потънала почти в дъното на първа страница. Нещо бързо се изгуби интереса към бъдещето на форума :hmmm:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Предложение

Мнение от Breda »

Силно съм впечатлена от търпението ти,Равик!
Друг на твое място отдавна да е дръпнал шалтера :syes:
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от макс »

Това цветарския форум ли е :hmmm: :hmmm:
Момичета ,момчета опомнете се идват хубави празници :ieeee: не се ръчкайте за глупости има място за всеки ,е на който не му харесва да се оправя :hihihi: ,оставете Равик на мира ,ще стане като другия форум, Емо спусна завесите поради такива простоти ,на всеки нещо му е криво и на опаки.
bell

Re: Предложение

Мнение от bell »

Това тук и тази тема зададена по този начин показа, че диалог няма. Благодаря за странното предложение към форума, Равик. Брилянтно изиграно и поднесено по още по смешен начин.
Ама, ние бизнеси си имаме при това си разбираме от тях. И най малко искам, пиша за себе си, да взимам нещо неработещо. Правилата казват едно- почни от нулата, не от -10. Защото това тук, ако се претегли негативите са в повече от позитивите. Бизнес се дава в пик, в залез кой го иска? Рейтинг домейн чудесно изобщо не ме интересувало и интересува твоята лична политика и финанси.
Интересува ме само дали ще има работещ градински форум? Разбрах, няма. Благодаря това ми трябваше.

Бреда, форум се прави от хора, а ние не сме маймуни, че да ни дърпа някой шалтера.
Да, Клок бързо се изгуби интерес, поднесено по този начин диалог няма. Кви бизнеси кви 5 лв., бре. За подобна идея човек или хора само ще наливат време и ресурс. Какъв Месия да избираме, че да му се дава форума? Ако, така седяха нещата преди години кой щеше да избере, Равик? Никои.

Клок, всеки може да оригиналничи и да изкаже своето неповторимо мнение. Сложното е да се обедините и да мислите в една посока, без значение на характери. Защото тук стари могат да се карат, но искат да има общност и форум, при това работещ.
И последно, ами като нямаше време, а имаше желание, ами да беше казала, Равик. Ние от годините на църковния хор все наминаваме и чакаме. Къде пишем леко, къде не, но с лошо не сме били. Защото имаме необходимост от тази общност. Само в България тя няма легитимност. Ние бизнеси не заграбваме, нито бием през кокалчета, но вярвай ще ни има. Ако, не тук на друго място. Може да дърпаш шалтера все тая е да плашиш. Трябваше ли да изригнем, за да се стигне до това признание?
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13536
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 164 пъти
Получил благодарност: 261 пъти

Re: Предложение

Мнение от kim »

bell написа: Дек 29, '18, 15:36 Интересува ме само дали ще има работещ градински форум? Разбрах, няма. Благодаря това ми трябваше.
Бел, кое в момента му е неработещото на градинския форум? Конкретно.
Бутончето за снимки ли, че да се качва директно от телефона? Друго ли е?
Говори се за разрушаване на форума, приливи-отливи, ами нормално.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Заключено

Обратно към “Правила”