Предложение

Правилата за този форум.
Заключено
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

Аз не планирам да затворя форума и да се оттегля. Но прочетох достатъчно агресивни коментари. Не ги и дочетох всичките, сори, но няма и да ги дочета. Нямам нужда от това по празниците.
Просто търсим оптимално решение. Писах и горе - нямам лоши чувства. Нямам против да се заеме човек, който има повече време. Има много работа по форума. Това са часове в промени и тестване. Нямам против, ако някой иска. И понеже за едната слава не става, което е разбираемо, нямам против и да прехвърля форума. Така че нека бъдем конструктивни.
Затова предлагам решение, което би могло да е работещо. Познавате се, знаете кой би могъл и кой има желание.
...
А относно рекламодателите, които се пребивали да рекламират при нас (цитат от другата тема по спомен; не помня кой го беше написал) - става въпрос за Гугъл реклами, не за произволен, имагинерен рекламодател. И да, такива са им правилата. И да, от тези реклами се издържа/ше форума. Още дори не съм ги активирала след ъпгрейда, т.е. в момента дори от нищо не се издържа. Ако новият админ/собственик реши да организира финансирането различно, окей. Докато аз съм собственик, не желаня да събирам пари от никого за нищо.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

Равик, тук едва ли има човек който да може да го прави, ако имаше досега да е поискал.
Тук предимно сме изискващи, а не можещи.

дано пък бъркам, дано някой може да поеме тази работа. Джони?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

Джони, стига да иска, може да го направи. Така че това е една доста добра опция. Вече дали иска, е друг въпрос.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Предложение

Мнение от Denis »

Не Калико,
не е само Джони /що пък забрави примерно Ботан :?: /
Тук има поне десетина души за които аз знам, че биха могли да го "поемат".
За другите, които не знам, значи още толкова поне.
Обаче тя работата, както се оказа не е просто в "поемането". Ако го гледаш само технически ще е подобно на същото, но в друг аранжимент.
Иначе пример друг има, макар и точно противоположен на хобито. Цветарчеорг е заето, Киткарченет не знам.
Истината е някъде по средата.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предложение

Мнение от calico »

ravik написа: Дек 28, '18, 16:08 Джони, стига да иска, може да го направи. Така че това е една доста добра опция. Вече дали иска, е друг въпрос.

Добре.
Равик, а как стои въпроса със снимките ни - те да се пазят на някакво платено място, постижимо ли е за тази ни организация и за каква сума става въпрос?

ако помолим Джони и той се съгласи, и ако ти останеш собственик и плащаш за снимките, става ли?- искам да кажа че ще събираме парите да ни се пазят снимките
Трябва да помислим и за възнаграждение на Джони, или който се наеме за администратор? Администратора трябва ли да е програмист за да напарви промените?
Последно промяна от calico на Дек 28, '18, 16:25, променено общо 1 път.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Сега ще го питам.
А ти реши какво можеш и искаш да прехвърляш, че да е ясно.
Продаваш ли на концесия ли го даваш или го пускаш на поляната, кратко и ясно.
dal

Re: Предложение

Мнение от dal »

Джони е съгласен да поеме технически.
Казвай другите измерения?
Даваш да се почерпим или продаваш или какво точно.
Пиша публично да няма шут бут и клюки
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11807
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 184 пъти
Обратна връзка:

Re: Предложение

Мнение от johnstalker »

Успокойте малко топката.. де. :) Какви предпразнични драми имаше едно време.. ехее! ;)
Малката Ида

Re: Предложение

Мнение от Малката Ида »

Нямам нищо против да си плащам за това, да се поддържа Форума.
Разбира се че има и други можещи и знаещи хора,просто трябва малко време.Нали не е казано да се реши на момента.И без това го караме от толкова време на самотек.
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предложение

Мнение от ravik »

Въпросът е вие да се разберете тук. Аз с Джони контакт имам и не ми трябват посредници - телефоните си ги имаме.
calico, снимки на сървъра няма как да се съхраняват. Твърде много място заемат.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Заключено

Обратно към “Правила”