Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Правилата за този форум.
Заключено
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от libra »

Викаш ,Давид си е по правилата? Абе,онова нещо ,за малко по носа да ме удари .С тия едри снимки ,си е 1:1 ,не е загатнато,да речеш.
Онзи форум е преместен на този адрес,има я съхранена цялата информация https://new.cvetar.org/ .Но като гледам ,са заспала чавка на завоя.
Но,естествено ,и този форум може да замре ,ако никой не пише в него.Ще стане за 2 месеца,ако спрат поръчките.
РОУЗ

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от РОУЗ »

То и по изоставените села е пълно с някога били уютни къщи, но селото е живо не заради къщите, а заради хората.
И да, и градини ще продължава да има, но хората, които ги обсъждат в този форум намаляват прогресивно, това е факт, има проблеми, да ги отричаме или да си измисляме някакви други, няма да реши основните. Първото условие за решаване на един проблем е да се признае, че го има.
Комуникацията трябва да е двупосочна, иначе - много ни здраве от арменския поп.
И градинарско общество ще има, вярвам, ако в това село няма условия, рано или късно ще се формира ново село.

Честита Коледа!
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от calico »

Миленко, не се пали душко. Кво прави Лалето? стига сте се фиксирали в тез голотии.

Ботане, можеше да не триеш, а да предупредиш че все още може да има такива снимки, но когато се случи еди какво си, вече няма да може и да вземаме мерки.

Шами, не е западнал форума, просто доста хора се прехвърлиха във ФБ и една от причините за това е снимките. Има и други, естествено. Аз лично не бих качила и една снимка във ФБ ако можеше тук.
Разбирам че на Равик й е натоварено, има малки деца и пр., но цяла година без да ни е лесно качването на снимки не го разбирам. Вероятно ако качването е оттук и напълним форума със снимки може да се появи проблем за мястото дето се съхраняват те, т.е. пак иде реч за пари. Но не ни е обяснено всичко за да знаем и ако можем да реагираме някак си.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

calico написа: Дек 26, '18, 10:54 Миленко, не се пали душко. Кво прави Лалето?
Обиди се, Ани! Понеже никой не му възприе голотиите като "секси" и не го изтри. Сега е комплексиран и демотивиран. Ей, ще ми съсипете интимния живот с тая цензура! :svekurva:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17028
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 136 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Миша »

libra написа: Дек 26, '18, 10:44 Викаш ,Давид си е по правилата? Абе,онова нещо ,за малко по носа да ме удари .С тия едри снимки ,си е 1:1 ,не е загатнато,да речеш.
Онзи форум е преместен на този адрес,има я съхранена цялата информация https://new.cvetar.org/ .Но като гледам ,са заспала чавка на завоя.
Но,естествено ,и този форум може да замре ,ако никой не пише в него.Ще стане за 2 месеца,ако спрат поръчките.
Либра, в онзи форум няма физическа възможност да се пише, виртуалното му съществуване е просто начин да бъде съхранена информацията, форумът като форум не съществува, той изчезва може би и заради умората от постоянни проблеми, кога явни, кога не толкова.

Аз не мисля, че поръчките са водещи , градините вече се пръскат по шевовете, малко са тези, които имат нужда от запълване, вярно, по-малко се пише, но вече има и умора, а и информацията е толкова много, че почти няма какво да се допълва. Като се сетя колко аз само пишех ....
Има и доста проблеми, не си затварям очите, но и реално не виждам какво може да направим, Равик е далеч, дали ние я плюем или не, няма и да достигне до нея, за сега плаща хостинга , нищо не ѝ пречи в един момент просто да спре да плаща и всичките ни вопли ще заминат в небитието, колкото и праведни да са били, дори може би няма да има кой да запази информацията като на другия форум. Форумите като цяло вече не са така активни, обсъждали сме го безброй пъти , но продължават да се ползват , като гледам бройката потребители си остава константа. Дали ни харесва кожата на форума в момента няма кой знае какво значение, защото само Равик може да промени нещо, а в момента само тя си знае дали иска и дали може. Така че сезонното мрънкане единствено ни носи огорчения, без реална полза . Съзнателно не пиша за скандалите, скелетите от гардероба периодично раздрънкват кокали, а това дрънчене не е особено укрепващо....

Време е за хепиенд, пък бил той и с известна доза лицемерие, борците за правди и от двата лагера остават нечути и невидяни от съда
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Албена »

milena02 написа: Дек 26, '18, 11:03
calico написа: Дек 26, '18, 10:54 Миленко, не се пали душко. Кво прави Лалето?
Обиди се, Ани! Понеже никой не му възприе голотиите като "секси" и не го изтри. Сега е комплексиран и демотивиран. Ей, ще ми съсипете интимния живот с тая цензура! :svekurva:
ЕЙ сега ,Миленко ,ще дам едно рамо на размразяването в интимния ви живот. ;) Как така ще се обиди Лалето! Е ,вярно ,не го нарекох 'секси ' ,ама предложих снимката му да е първа в календара. Ей ,покажи му ,по подобие с момците от този календар съм му издигнала кандидатурата за снимка на месец януари. - https://www.balkans.kp.ru/daily/26780.4/3813766/ /Предупреждение за тези ,които ще последват линка - пожарникарите са по гащи с тиранти ,кученца ,коали и тук -таме се виждат ареоли. :lol:/
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от botan »

A A A и как е озаглавена статията?!
Австралийские пожарные в сексуальном календаре...
Между другото този календар излиза всяка година. Намиг-намиг. :angelche:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

И аз, след като пламнала като божур от срам, разгледах календара на австралийската пожарна, надигам глас: Хора, там има ареол до ареола, и голотии без мярка, да не говорим за подозрителното участие на домашни любимци в композициите. За 10-те сантиметра не съм сигурна, не съм ги мерила, но така на око - повечко ми се видят. Това, Бени, обаче не ми реши проблема с Лалето. Той сега се разхленчи още повече и ме изкара мен виновна, че съм го накарала да си прикрива голотиите с елха, а пък истинските мъжаги тука яздят коне, влачат маркучи и се пъчат по мускули по протежение на цялата "жива плът". Тогава - вика - със сигурност щяха да ме изтрият и да се фукам пред момчетата, а не сега да ме е срам в кръчмата да ида.
Последно промяна от milena02 на Дек 26, '18, 13:47, променено общо 1 път.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от libra »

Mише ,почти изцяло споделям мнението ти ,с изключение,че няма какво да се пише.
Каването на снимки мен много ме затормозява ,а иначе снимам като щурава.
Лалето пръска толкова сексапил ,че някакъв бор ,дори кедър изобщо не може да го спре .
Бих си го сложила на компа ,но няма начин да мога обясня присъствието му там.
Чака сега загрях да отворя линка -ами,онзи със събутия крачол/!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10728
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 367 пъти
Обратна връзка:

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от botan »

Да го забучим на върха на елхата за да може да пръска сексапила по-добре! :lol:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Заключено

Обратно към “Правила”