Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Правилата за този форум.
Заключено
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от iv.tarlen »

Ботан, би ли погледнал тези и да кажеш нещичко за тях, по точно кои си заслужава да бъдат поръчани!Моля ти се, бъди добър!!!
Sedum alboroseum 'Mediovariegatum'
Sedum cauticola 'Robustum'
Sedum 'Dark Magic' PBR
Sedum 'Marina' - NOWOŚĆ!
Sedum 'Matrona'
Sedum 'Purple Emperor'
Sedum 'Red Cauli' - NOWOŚĆ!
Sedum spectabile 'Brillant'
Sedum spectabile 'Stardust'
Sedum telephium 'Chocolate Drop' PBR
Sedum telephium 'Dark Knight'
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от milena02 »

О, Бени! У нас книги да искаш! Три хиляди тома, да не са и повече. Мога цяла цитадела да построя от тях и от всяка кула да стърчи по една ухилена глава на някой от тукашните мъже градинари. Един вид да зазидаме живата плът, че да си нямаме проблеми. Обаче! Аз и ти ще си помислим, че колегите ги е срам да си покажат калните анцузи и затова се крият. А въображението на Ботан ще проникне през стените на крепостта в търсене на скандалната картина на изваяни Аполоновци дибидююс. И пак ще ни погне!
Ето това симпатично момче го изгониха от Саудитска Арабия, защото "бил прекалено красив и жените го харесвали". И край - вън от държавата!
Изображение

Тяхна си работа, казвам аз. Така е устроено обществото им, те такива закони са си изработили. Но защо в един преобладаващо дамски форум естетическите правила, визуалното съдържание и критериите за неговата приемливост трябва да се определят от един от малцината мъже тук, според неговите лични вкусове и предпочитания, ето това не мога да схвана. Нямало равноправие! Добре, бре, Ботан, ако ей сега се снимам гола до кръста пред елхата (знаеш, че нямам проблем да го направя!) ще се възстанови ли поне малко мъжката чест, поругана от "сексистките" фотоси, които ти изтри? Или ще изтриеш и този реабилитиращ справедливостта жест?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от calico »

и защо изобщо водите този разговор?

Просто защото не можете да спрете ли?

нещо да постигате?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
troll

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от troll »

:tzvetoman:
Да!
Равновесие на астрално ниво..
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Албена »

botan написа: Дек 26, '18, 14:16 Говорим за форумът. Иначе те хубаво са ги окачили ама Азис ги възпява, не Глория. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ох ,чакай ,че се обърках. Не съм запозната с творчеството на Азис,обаче той не беше ли омъжен ,а после пък се оказа ,че е женен.Ми той си пее и за жени и мъже. Може би играе и за двата отбора. ;) Няма лошо.
Миленко ,давай снимката и внимавай с ареолите. :mrgreen:
- https://jenite.bg/Галерии/Модно-еротиче ... ml#gallery - това да компенсира мъжката голота. :mrgreen:
А това ,за да се убедите ,че красивото тяло ,независимо от пола ,доставя естетическа наслада и събужда леко порочни мисли. :D - https://jenite.bg/Галерии/Страстната-но ... ml#gallery
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от Албена »

calico написа: Дек 26, '18, 15:10 и защо изобщо водите този разговор?

Просто защото не можете да спрете ли?

нещо да постигате?
О ,аз нямам определена цел.Днес ми е ден за почивка и разговорка.Не търсете дълбок смисъл във всичко. :D
dal

Re: Сезонно мрънкане колко лоша е управата

Мнение от dal »

Чета без да пиша. Висша форма на миролюлюбие.
Все пак технически кой може да оправи качването на снимки?
Второ ако е за плащане дайте да му платим, като дойдат рекламодателите ще ни ги върнат, щото ние не сме никои, все пак тук.
Трето, кой може и имам ли право да искам всичко което съм писала да бъде изтрито заедно с регистрацията ми.
Човечеството няма да загуби нищо.
Но аз ще се разкарам с чувството че не съм си разсипала вещите по поляната.
bell

Re: Правила

Мнение от bell »

Дали когато всичкото "мрънкане" и въпроси се изтрият означава, че те спират да съществуват?
Адам, много хубав подпис имаш. Със или без смокиново листо си?
"Гениталиите по-късно са покрити от художника Даниеле де Волтера, когото историята ще запомни с прякора „Il Braghettone“ („художникът-гащи“)."
Художникът-гащи как хубаво говорехме някога за цветя.
Кой изтри дискусиите и въпросите на хората?
Тук е все по жалка фреска гротеска.
Равик, подиграваш се на хората с това си поведение в ролята на собственик на форума.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Правила

Мнение от Еличка »

Току що, Ботане, написа, че дискусиите на хората не са изтрити, а прибрани от теб.... + "който иска, да си отваря нова тема за дискусия". И изведнъж това мнение изчезна. До този момент ми беше забавно, вече някак се поизнервям, защото наистина цялата тази тема е "прибрана". Къде и защо? Не мога да разбера какво се случва. Ако е мръсна кърпа, е в коша за пране.
Ако искате в този форум никой да не остане, давайте, прибирайте! На път съм да си стегна сака, щото аз тук не съм женена и нямам чеиз за прибиране....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Заключено

Обратно към “Правила”