Ъпгрейд на форума планиран

Правилата за този форум.
Потребителски аватар
admin
Site Admin
Регистриран: пон ное 23, 2009 3:50 pm

Ъпгрейд на форума планиран

Мнение от admin » пет мар 02, 2018 11:40 pm

Дами и господа,
Нещата вървят към ъпгрейд на форума. Това ще се случи днес-утре. За няколко часа форумът ще бъде напълно спрян.

Потребителски аватар
calico
Наркоман
Регистриран: ср дек 02, 2009 4:41 pm

Re: Ъпгрейд на форума планиран

Мнение от calico » съб мар 03, 2018 12:02 pm

успех, Равик!!!
и честит празник!!!
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...

Потребителски аватар
лалесъм
Кафе машина
Регистриран: съб яну 07, 2012 2:22 pm

Мнение от лалесъм » съб мар 03, 2018 5:51 pm

ljuboznatelna написа:
Светката написа:ljuboznatelna имаш съгласието ми да изтриеш темата ,и регистрацията ми :daaa:
Умишлено си изтрила на Девина и моите постове,уж без да искаш.Но няма значение аз ги видях.
Давам ти Картбланш :daaa: Благодаря ти! :dovolen:
С уважение!
Беше без да искам, за което съжалявам, но мисли каквото искаш, все ми е едно. Стига драми, триенето е в твой интерес.

лалесъм , идеята на разчистването е да се сетите, че е време да спрете.

Шест страници помия! Отвратена съм. Правя го, защото съм поела ангажимент, а не защото ми е приятно. Някой трябва да върши и черната работа. Когато , и ако, някой , все пак случайно се осмели отново да пусне тема за правилата, моля моралистките да не врякат как ще им се отнеме свободата на словото, а да поискат поне едно правило - без постове с нецензурни и със откровен сексуален подтекст текстове и картинки. Поне това!!! Защото от половин година се налага да балансирам между сигналите за триене и липсата на правило за това. Все пак форума не е мой и е много объркващо.

Честит Национален празник,с пожелание да бъдем обединени.
Равик, може ли да помислиш за ъпгрейд и на правилата във форума. Не знам това разговор между администратор и модератори ли е и дали трябва да се обсъжда с потребителите.
Люб, не е ли идеята на разчистването въобще да не се почва подобна полемика, а не вече като са преминати границите да се сетим да спрем? Ти "изчисти" ''Романтичната" тема, а темата Смешки? А подписи в профил като: "Като си пред компютъра в Хобикафе и си чешеш задника,
след това не си гризи ноктите!"? И необходими ли е да се превръщаш в персонален модератор?
шаренийка-НаТуриЙкА
А цветята съществуват не само за хората

Потребителски аватар
clock
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон сеп 19, 2016 1:31 am

Мнение от clock » съб мар 03, 2018 6:18 pm

Ravik, заставам до Лалесъм и ще те помоля за същото. Някакви конкретни правила на поведение във форума. Или както е казала Любознателна
ljuboznatelna написа:Когато , и ако, някой , все пак случайно се осмели отново да пусне тема за правилата, моля моралистките да не врякат как ще им се отнеме свободата на словото, а да поискат поне едно правило - без постове с нецензурни и със откровен сексуален подтекст текстове и картинки. Поне това!!! Защото от половин година се налага да балансирам между сигналите за триене и липсата на правило за това.
Поне това правило! Защото,както се вижда, проблема не е от вчера, а повече от половин година се налага да търпим така наречените "смешки". Които не са единствено в тема" Смешки" , а ръснати из целият форум. За езика на потребител Светката към други съфорумци пък изобщо не искам да коментирам.
Изображение

Потребителски аватар
Малката Ида
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон мар 14, 2016 7:04 pm

Мнение от Малката Ида » съб мар 03, 2018 7:01 pm

Форум HobbyKafe.com - Регистрация
Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

За съдържанието на този сайт и форумите към него важат правилата и условията на Криейтив Комънс договор. Публикувайки снимки или текст в този форум, Вие се съгласявате, че те могат да се ползват съгласно правилата и условията определени от Криейтив Комънс договор.

Избирайки Съгласен съм... Вие приемате горепосочените условия

Това са условията,които всеки регистрирал се тук е прочел и приел!
А някъде едничка пеперуда
с крилцата си ще прави ураган...

Потребителски аватар
wenche
Баш кафе майстор
Регистриран: пон апр 22, 2013 12:56 pm

Мнение от wenche » нед мар 04, 2018 9:30 am

Правила и механизми има, но не се прилагат. Вместо да се трие и маже, след като всякакви граници са преминати, много по-ефективен би бил един своевременен бан или отстраняване на потребителя. Ако модераторите се страхуват да прилагат правилата, може би трябва да бъдат сменени (имам предвид модераторите).

Потребителски аватар
Daniela Pargu
Баш кафе майстор
Регистриран: нед яну 29, 2017 9:53 pm

Мнение от Daniela Pargu » нед мар 04, 2018 9:44 am

Съжалявам,че ми идва да го кажа,защото съм луд оптимист,но...
С ПРОСТАЩИНАТА борбата е неравна :eeeh:
Ни модератор, ни админ ни.... :hmmm: няяяма кой да се пребори! :snif:
Затова - игнорирайте ,което ви дразни и не превръщайте подобни екземпляри в герои, с които се занимава цял форум!
Тук сме за позитивни емоции, все пак :daaa:
ПП. Може да ми се изтрие мнението ,по несходство с мисленето на др. хора :mrgreen:

Потребителски аватар
wenche
Баш кафе майстор
Регистриран: пон апр 22, 2013 12:56 pm

Мнение от wenche » нед мар 04, 2018 9:48 am

Игнорът прогонва читавите хора и разчиства терена на простотията. Не е ли по - логично да бъде изгонен простакът.

Потребителски аватар
Малката Ида
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон мар 14, 2016 7:04 pm

Мнение от Малката Ида » нед мар 04, 2018 10:21 am

wenche написа:Игнорът прогонва читавите хора и разчиства терена на простотията. Не е ли по - логично да бъде изгонен простакът.
+1
А някъде едничка пеперуда
с крилцата си ще прави ураган...

РОУЗ
Баш кафе майстор
Регистриран: пон фев 10, 2014 8:15 pm

Мнение от РОУЗ » нед мар 04, 2018 10:57 am

И аз съм за няколко предупреждения от модератор на лични, ако не отбира - временен бан, че станахме като немците.

"Тупа-лупа, тупа-лупа, фйюууу - и бай Ганьо изсвири с уста. Немците окаменяха на местата си. Те, по всяка вероятност, приеха моя другар за някой новодошъл, не постъпил още в лудницата възточен човек и аз забележих по лицата им не толкова негодувание, колкото съжаление. А бай Ганьо, вижда се, прочете по лицата им безкрайно удивление на неговото изкуство и затова възлезе бързешката по стълбата, изправи се малко разкрачен, изгледа високомерно немците, почна да се удря геройски по влакнатите гърди и извика победоносно:

- Булгар! Булга-ар! - и още по-силно се удари в гърдите. Горделивият тон, с който изрече тази рекомендация, говореше много; този тон казваше: "Ето го, видите ли го българина! Този е той, такъв е той! Вий сте го чували само, сливнишкия герой, балканския гений! Ето го сега пред вас, цял-целиничък, от глава до пети, в натура! Видите ли какви чудеса е той в състояние да направи! И само това ли! Ехе, на какви работи още е той способен! Прости били българите, а! Гиди, чифути с чифути!"

Потребителски аватар
Breda
Кафе с мляко
Регистриран: чет апр 21, 2016 5:41 pm

Мнение от Breda » нед мар 04, 2018 11:20 am

" Не е достатъчно да си простак и говедо- плюй и храчи,за да се вижда!"

из " Господари на ефира"

Потребителски аватар
Мария Николова
Наркоман
Регистриран: нед ное 29, 2009 12:44 am

Мнение от Мария Николова » нед мар 04, 2018 11:27 am

Daniela Pargu написа:
Тук сме за позитивни емоции, все пак :daaa:
Дани, че той и потребителят сексманиак след поредната си изцепка това иска от нас - да сме били позитивни, моля ви се, към простотията му.
:lol: :hihihi: :lol: :hihihi: :lol: :hihihi:
Платон ми е скъп, но истината ми е по-скъпа.

Потребителски аватар
ljuboznatelna
Кафе машина
Регистриран: вт яну 26, 2010 1:13 pm

Мнение от ljuboznatelna » нед мар 04, 2018 12:08 pm

лалесъм написа: Люб, не е ли идеята на разчистването въобще да не се почва подобна полемика, а не вече като са преминати границите да се сетим да спрем? Ти "изчисти" ''Романтичната" тема, а темата Смешки? А подписи в профил като: "Като си пред компютъра в Хобикафе и си чешеш задника,
след това не си гризи ноктите!"? И необходими ли е да се превръщаш в персонален модератор?
По въпроса с подписа не мога да правя нищо, но виждам, че Светката вече го е сменил.

Уморих се да повтарям, че форумът няма правила, а това при регистрацията няма точна формулировка. Когато приех да бъда модератор, Равик ме помоли да бъда внимателна с хората,да избягвам триене на мнения, да не трия теми, а да архивирам, защото всеки човек тук има собствен поглед върху нещата, И Е ПРАВА. Светката не намира тези смешки за обидни, те наистина не са насочени персонално към никого. То е като съдия да съди без закони, не разбирате ли ???
Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите
Кое в "смешките" нарушава законите???
Венче, мила, ако това беше друг форум, с правила, ти отдавна да си банната во веки веков, не ме карай да разкривам защо.

П.С. лалесъм, опита показва, че ако не се изтрие, полемиките продължават безкрайно. И моят съвет е пълен игнор, но е трудно да се сдържи човек.
Изображение

Потребителски аватар
Shami
Кафеджия/Кафеджийка
Регистриран: пон окт 26, 2015 4:52 pm

Мнение от Shami » нед мар 04, 2018 12:20 pm

Момичета,обичам ви всички. :sheart: Тук няма лоши съфорумци,просто сме много и е нормално да сме различни.
Люб е права. :daaa: ,поне според мен де.

РОУЗ
Баш кафе майстор
Регистриран: пон фев 10, 2014 8:15 pm

Мнение от РОУЗ » нед мар 04, 2018 12:45 pm

Пълен игнор е до време, аз определено се постарах за себе си, но ми дотегна, то не престава, нарочно провокира, знае, че няма да го наритат, простотиите са изтрити и масата изобщо не е разбрала кой прав и кой крив, за вдъхновение се изсипят няколко дружелюбни хипарливи съфорумки и запеят "всичко е любов" и пак уйде коня у ряката.

Отговори

Върни се в “Правила”