Връзка с admin

Правилата за този форум.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Denis написа:Всички теми /вкл. мнения/ от началото на форума ли са запазени /и видими/ към момента?
Прочетох, че ъпгрейди са правени, затова и питам.


Търсех нещо от отдавна 2011-12 г., тема, в която съм сигурна, че бях писала нещо и го търсех, но не я откривам.
И други неща преди бях търсила - изчетох няколко теми по диагонала - същия резултат-0.
Търсачката на форума дава резултати, но след 2-3-ти опит или след първа страница не можеш да влезнеш в темата
/и то не е от днес, и пак съм писала, отдавна беше преди години - отговор нямаше :eeeh: /-
оказва се, че винаги е много натоварено това търсене - който иска, да опитва по-късно.
Преди ги намирах по-лесно през гуглето :dovolen: и ключова дума и хоббикафе,
нооо вече и така някои неща не излизат. Затова и питам.
Не е изключено, при толкова инфо и теми, нещо да съм недовидяла ;)

пп. от 26 декември никой не отговаря на питания разни. Явно са несъществени просто :hmmm:
Нищо старо не е трито. Би трябвало всичко да съществува. Част от дългите теми бяха преименувани, заключени и на тяхно място отворени нови - може затова да не се намират ръчно мненията. Но мнения не са трити.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Denis написа:
ravik написа:Отговорих в другата тема, но сега виждам, че и тук е пуснато. Сега ще си копирам мнението от там:
1. По принцип ми се иска да я възстановим. Имам обаче едни технически ограничения в момента, които не ми се иска да обяснявам, и затова не мога да я сменям редовно. В момента, в който оправя нещата, ще мога да я сменям. Обмисляхме вариант и Дени да я сменя, което също е опция. Искам да проверя едни неща следващите дни и след това ще видя как да продължим.
2. Обмислям го. Бих искала да ги извадя от форума чисто физически и да ги преместя на друг домейн. Не планирам други промени, просто физически да ги преместя.
За другото... Това по темата за снимка на седмицата -какви са тези "технически" ограничения :hmmm:
Признавам си, че може би съм неграмотна по въпроса ;)
За снимките, имам прокси в офиса и не мога да отварям контролния панел за администрация на файловата система на форума. От къщи мога, но нямам възможност да го правя с три малки деца. Това е техническото ограничение.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Denis написа:алооооо :mrgreen:


Купете регистриран паспорт, шофьорска книжка, лична карта
това колко пъти
и кога и кой ще го почисти
:x
час и повче вече мина :daaa:
/във форума времето лятно-зимно часово не се променя,
предполагам, друго несъщестено техническо ограничение, като при сн.на седмицата/.
Равик, това е форум,
ТВОЙ ФОРУМ,
някаква адекватна техн.поддръжка /а и комуникация/ КОГА :dovolen:
Поддържам форума на доброволни начала. Никой не ми плаща и за да го правя, отделям от личното си време. Когато нямах деца, можех да седя и по цяла нощ да администрирам. В момента нямам това време. Това е положението. Мога да решавам текущи критични проблеми, но няма как да съм постоянно във форума, за да следя кой с кого се е скарал и дали има спам или не.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Съжалявам, че съм рязка, но в момента съм набрала на хостинг доставчика и главата ми пуши. Може би не е много добра идея да продължавам да отговарям на въпроси. :)
rosi-m
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1986
Регистриран на: Ное 19, '14, 19:54

Re: Връзка с admin

Мнение от rosi-m »

Знам че не ви е лесно но да регистрирам и моя проблем
При изпращане на съобщение ми дава:

Този сайт не може да осигури защитена връзка

и не мога да продължа .Оказа се и с мненията е същото
налага се да изляза от форума за да продължа
Не знам дали е само при мен
Честита Баба Марта!
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Връзка с admin

Мнение от admin »

Да, почти при всички излиза. Ще продължим днес да видим от къде точно идва.
лалесъм

Re: Връзка с admin

Мнение от лалесъм »

Роси, докато оправят проблема, прави следното - като ти откаже достъп отиди горе на адреса на сайта и изтрий цифрите 80, после ентер и си продължаваш спокойно. Калико описа този номер в друга тема и действа безотказно засега :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Връзка с admin

Мнение от Мария Николова »

Проба. Да видя къде е това 80 и да го изтрия.
След enter на мен ми се отвори страница, сякаш съм търсила в Гугъл форум Хобикафе. Но я затворих и отворих Начало от лентата горе. :daaa:
Сега да видим какво ще стане след изпращането...
Пак същото. Стъпка напред е, че си остава опцията за бълг. език. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Връзка с admin

Мнение от nadin »

когато се опитам да отворя тема от линк в пощата ( от абонираните теми) получавам това:

This site can’t provide a secure connection
hobbykafe.com sent an invalid response.
Try running Windows Network Diagnostics.
ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Стари линкове от вчера май работят.
Аватар
renimoss
Баш кафе майстор
Мнения: 2050
Регистриран на: Май 27, '13, 17:26
Местоположение: София

Re: Връзка с admin

Мнение от renimoss »

Че ти получаваш ли съобщения в пощата? Щото аз нямам :snif:
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”