Правила (стари)

Правилата за този форум.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Правила (стари)

Мнение от admin »

Засега правила няма ;) , надявам се да не се налага да слагаме. :)
Придържайте се към добрия тон, бъдете внимателни с другите и пишете на кирилица - това е засега....
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Правила

Мнение от admin »

Обидни постинги ще бъдат трити без предупреждение.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Правила

Мнение от lila »

В този форум съм защото нямаШЕ правила. Нещата се саморегулираха - къде со кротце, къде с малко кютек.
Всеки според моментното си настроение или характеропатиите си може да сметне различни неща за обидни - не визирам конкретния случай.

Имам недовършена поръчка - чакам отговор от Крайча - кактусите. Когато го получа, ще го изпратя до екипа администратор - Блу, да оправите плащането и получаването.

Пожелавам успех на форума :tzvetentze:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Правила

Мнение от admin »

Независимо кое се саморегулира, обидни постове не са приемливи под никаква форма и спрямо никого. Ако за някого това се счита за нормално, за болшинството не е.
Така че това остава в сила - обидни постове ще бъдат трити!
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Правила

Мнение от Blue sky »

на мен ми се струва, че триенето на крайно нецензурни и обидни постове не е ново правило, а просто подробност по основното правило - добрия тон, за да е приятен на всички деня тук - заедно, както досега :stiskam:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Правила

Мнение от calico »

Вероятно е нямаЛО правила, защото хората сами са се автоцензурирали, и да речем не са наричали някого "патка" макар и да им се е искало.
Но ако са свалили нивото си на самоконтрол и са почнали да употребяват думи от тоя род, имаме два избора: или да си ги четем тия думи, или да се трият.

тай че не виждам що трябва да се сърдим на Администратора, че каза че ще трие такива думи. "Придържайте се към добрия тон" си е правило откъдето и да го погледнеш, и си го имаше и досега.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Правила

Мнение от Titi »

calico написа:Вероятно е нямаЛО правила, защото хората сами са се автоцензурирали, и да речем не са наричали някого "патка" макар и да им се е искало.
Но ако са свалили нивото си на самоконтрол и са почнали да употребяват думи от тоя род, имаме два избора: или да си ги четем тия думи, или да се трият.
тай че не виждам що трябва да се сърдим на Администратора, че каза че ще трие такива думи. "Придържайте се към добрия тон" си е правило откъдето и да го погледнеш, и си го имаше и досега.
Тръгнах да си напиша мнението по въпроса и гледам - тя Сalico ме е изпреварила и е казала всичко, което и аз мисля.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Правила

Мнение от vodo-leika »

Аз също мисля, че добрият тон нещо взе да е дефицитен. :evil: Не ми е приятно едни потребители да обиждат други, нито ми е приятно да има хора, които се чувствам обидени. Особено когато поводите са дребни. Не сме и не сте деца. Нека не обръщаме свободата на свободия.
И още нещо - създадохме това място с усилия и мисля, че трябва всички да продължим да полагаме усилия да задържим всеки един потребител.
За което е нужно самоконтрол, себеуважение и уважение на околните. Иначе доказваме, че наистина ни трябва контрол, чукане по канчетата за глупости и реплики ( които лично аз също съм писала) от типа - "Много се извиянвам, ако не е за тук..." и "Много се извинявам,че съм пуснала 4 снимки, вместо 3..".
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: Правила

Мнение от johnstalker »

Идеално опресняване на темата. Всички се сещат кой е последния подобен случей.... Направете му анализ, ако това е възможно. После заповядайте пак тук да изложите тезите си, не мненията.

Дайте ми дефиниция и на "Обиден пост".

Примерно ако бях написал: "Дреме ми на патката за не-помня-кого-беше", щеше ли да се промени смисъла на цялото изречение?
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Правила

Мнение от Blue sky »

ако визираш същото което мисля - тази дама не е вече тук, тъкмо заради подобни мнения :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Заключено

Обратно към “Правила”