Правила

Правилата за този форум.
Потребителски аватар
admin
Site Admin
Регистриран: пон ное 23, 2009 3:50 pm

Правила

Мнение от admin » пон ное 23, 2009 5:36 pm

Засега правила няма ;) , надявам се да не се налага да слагаме. :)
Придържайте се към добрия тон, бъдете внимателни с другите и пишете на кирилица - това е засега....

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Re: Правила

Мнение от admin » ср окт 06, 2010 12:30 pm

Обидни постинги ще бъдат трити без предупреждение.

lila
Чист кофеин
Регистриран: вт ное 24, 2009 5:28 pm

Мнение от lila » ср окт 06, 2010 1:19 pm

В този форум съм защото нямаШЕ правила. Нещата се саморегулираха - къде со кротце, къде с малко кютек.
Всеки според моментното си настроение или характеропатиите си може да сметне различни неща за обидни - не визирам конкретния случай.

Имам недовършена поръчка - чакам отговор от Крайча - кактусите. Когато го получа, ще го изпратя до екипа администратор - Блу, да оправите плащането и получаването.

Пожелавам успех на форума :tzvetentze:

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнение от admin » ср окт 06, 2010 1:38 pm

Независимо кое се саморегулира, обидни постове не са приемливи под никаква форма и спрямо никого. Ако за някого това се счита за нормално, за болшинството не е.
Така че това остава в сила - обидни постове ще бъдат трити!

Потребителски аватар
Blue sky
Чист кофеин
Регистриран: пон ное 23, 2009 4:35 pm

Мнение от Blue sky » ср окт 06, 2010 1:41 pm

на мен ми се струва, че триенето на крайно нецензурни и обидни постове не е ново правило, а просто подробност по основното правило - добрия тон, за да е приятен на всички деня тук - заедно, както досега :stiskam:
He who plants a garden, plants happiness

Потребителски аватар
calico
Наркоман
Регистриран: ср дек 02, 2009 4:41 pm

Мнение от calico » ср окт 06, 2010 1:44 pm

Вероятно е нямаЛО правила, защото хората сами са се автоцензурирали, и да речем не са наричали някого "патка" макар и да им се е искало.
Но ако са свалили нивото си на самоконтрол и са почнали да употребяват думи от тоя род, имаме два избора: или да си ги четем тия думи, или да се трият.

тай че не виждам що трябва да се сърдим на Администратора, че каза че ще трие такива думи. "Придържайте се към добрия тон" си е правило откъдето и да го погледнеш, и си го имаше и досега.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...

Потребителски аватар
Titi
Чист кофеин
Регистриран: ср ное 25, 2009 11:51 am

Мнение от Titi » ср окт 06, 2010 1:58 pm

calico написа:Вероятно е нямаЛО правила, защото хората сами са се автоцензурирали, и да речем не са наричали някого "патка" макар и да им се е искало.
Но ако са свалили нивото си на самоконтрол и са почнали да употребяват думи от тоя род, имаме два избора: или да си ги четем тия думи, или да се трият.
тай че не виждам що трябва да се сърдим на Администратора, че каза че ще трие такива думи. "Придържайте се към добрия тон" си е правило откъдето и да го погледнеш, и си го имаше и досега.
Тръгнах да си напиша мнението по въпроса и гледам - тя Сalico ме е изпреварила и е казала всичко, което и аз мисля.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
vodo-leika
Чист кофеин
Регистриран: ср ное 25, 2009 9:29 pm

Мнение от vodo-leika » ср окт 06, 2010 2:29 pm

Аз също мисля, че добрият тон нещо взе да е дефицитен. :evil: Не ми е приятно едни потребители да обиждат други, нито ми е приятно да има хора, които се чувствам обидени. Особено когато поводите са дребни. Не сме и не сте деца. Нека не обръщаме свободата на свободия.
И още нещо - създадохме това място с усилия и мисля, че трябва всички да продължим да полагаме усилия да задържим всеки един потребител.
За което е нужно самоконтрол, себеуважение и уважение на околните. Иначе доказваме, че наистина ни трябва контрол, чукане по канчетата за глупости и реплики ( които лично аз също съм писала) от типа - "Много се извиянвам, ако не е за тук..." и "Много се извинявам,че съм пуснала 4 снимки, вместо 3..".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Регистриран: нед дек 20, 2009 12:08 am
Контакти:

Мнение от johnstalker » ср окт 06, 2010 2:50 pm

Идеално опресняване на темата. Всички се сещат кой е последния подобен случей.... Направете му анализ, ако това е възможно. После заповядайте пак тук да изложите тезите си, не мненията.

Дайте ми дефиниция и на "Обиден пост".

Примерно ако бях написал: "Дреме ми на патката за не-помня-кого-беше", щеше ли да се промени смисъла на цялото изречение?

Потребителски аватар
Blue sky
Чист кофеин
Регистриран: пон ное 23, 2009 4:35 pm

Мнение от Blue sky » ср окт 06, 2010 3:01 pm

ако визираш същото което мисля - тази дама не е вече тук, тъкмо заради подобни мнения :nod:
He who plants a garden, plants happiness

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Контакти:

Мнение от johnstalker » ср окт 06, 2010 3:05 pm

Blue sky написа:ако визираш същото което мисля - тази дама не е вече тук, тъкмо заради подобни мнения :nod:
Не те разбирам?!

Потребителски аватар
admin
Site Admin

Мнение от admin » ср окт 06, 2010 3:31 pm

Аз дори не виждам смисъл да влизаме в конкретика.
Обидите са неприемливи, в разрез с добрия тон са и това е, независимо от повода.

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Контакти:

Мнение от johnstalker » ср окт 06, 2010 3:51 pm

admin написа:Аз дори не виждам смисъл да влизаме в конкретика.
Обидите са неприемливи, в разрез с добрия тон са и това е, независимо от повода.
Ок, де. Дай ми дефиниция на обида. Ако иронизирам или се присмея на някой, това обида ли е? Не, нали?

Потребителски аватар
ravik
Кафе машина
Регистриран: пон ное 23, 2009 5:09 pm

Мнение от ravik » ср окт 06, 2010 3:54 pm

Може да се присмиваш на политиците примерно. Ама ако утре Костов се регистрира тук, за да пита що не му върви теменужката, ще трябва и от това да се въздържаш. Та относителни са нещата.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique

Потребителски аватар
johnstalker
Наркоман
Контакти:

Мнение от johnstalker » ср окт 06, 2010 4:20 pm

ravik написа:Може да се присмиваш на политиците примерно. Ама ако утре Костов се регистрира тук, за да пита що не му върви теменужката, ще трябва и от това да се въздържаш. Та относителни са нещата.
Значи няма да се присмивам, а само ще иронизирам. :D А г-жа Костова отдавна се е регистрирала тук, но няма да кажа с какъв ник е, за да не я запънете за теменъжките на Ваньо! :D

Отговори

Върни се в “Правила”