За форума - отново...

Правилата за този форум.
Аватар
ptiholov
Кафе машина
Мнения: 3594
Регистриран на: Ное 29, '09, 22:18
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 15 пъти
Получил благодарност: 595 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от ptiholov »

Titi написа: Че какво точно му е лошото на Пешо Тихолов, пък бил той с пола или без, та да става нарицателно?
Тити,и аз не успях да разбера защо? :hmmm:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: За форума - отново...

Мнение от Satori »

ptiholov написа:
Titi написа: Че какво точно му е лошото на Пешо Тихолов, пък бил той с пола или без, та да става нарицателно?
Тити,и аз не успях да разбера защо? :hmmm:

Чакайте, чакайте. Аз зацепих. Всъщност нищо лошо не са искали да кажат за Пешо, просто той веднъж се беше възмутил по подобен начин. :dovolen:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: За форума - отново...

Мнение от ravik »

Тази тема беше за размисъл - да спрете и да помислите, само това. Даже мислех да я заключа за без коментари. А не да продължим да се сочим с пръст.
И не, не ми е омръзнало да се занимавам с обидени. Но някак си е нормално да има такива от време на време. Не всеки ден. Не е нормално всеки ден да има заяжданици из форума. Не е нормално народът да се е разделил на групи и групички, в които този не харесва онзи, третият намига на четвъртия, четвъртият и петият плюят шестия, който пък въобще не знае, ама злослови за седмия и така нататък. Не ви ли омръзва. Щото на мен ми омръзна. Събрахме се, за да няма интриги, уж, нали? Някой друг беше виновен. Сега защо има интриги? Нали не бяхме ние виновни?
Просто спрете и помислете. Ей, това се иска. И малко толерантност. Поне малко.
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: За форума - отново...

Мнение от calico »

Равик, съжалявам че някой или нещо ти е преляло чашата. Още повече ти съчувствам, щото имаш нелеката задача нещата да вървят нормално без да се намесваш.
Толерантността не е просто нещо, тя е най-сложното нещо, уви. Тя не е само да си мислим че сме широко скроени и приемаме всичко, а и на практика когато ни засърби под езика и когато егото вземе да ни ръчка да се изявяваме и отличаваме, тогава да можем да се поставим истински на мястото на другия, така истински все едно сме ние си.

и всъщност нещата са още по-прости: Не прави на другите това което не искаш да правят на тебе. само това е достатъчно.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: За форума - отново...

Мнение от Снежи »

Аз рядко взимам отношение по подобни въпроси ,но сега смятам да се поизкажа ..... :nod:
Нека наистина се замислим над думите на Равик ...просто всеки да се опита да ги осмисли ,а не да реагира на тях...
Да ,толерантността е нещо ,което не всеки притежава ,или по-скоро не в еднакви количества ,а и така трябва да бъде ,иначе щеше да е много скучно .Радвам се и ми е много приятно ,когато отворя някоя тема и съвсем ненадейно попадна на някой весел спам...да се усмихваш е нещо наистина вълшебно!
Майка Тереза и никой друг............
От какво не можеш да избягаш - от проблемите. :liubov2:
Най-първата необходимост - общуването. :liubov:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

това сега го виждам :shock: (
смятах че нещата са добре и в този разделникой не пише , а то не било така :hmmm:
понеже съм самокритичен човек понякога прекалявам , или пиша некоя щуротия , и сигурно се възприема като дървеняшка закачка или нещо от сорта , ама не влагам това ; никога не влагам лошо , да заболи да унизя -честно го казвам
ако има посинели и ритнати-извинете ме :tzvetentze:
за напред ще гледам да се шегувам предимно със себе си , иначе от доста време като излагам мнение гледам да пиша по принцип , защото не искам никой сърдит ...
само искам да кажа на по наранимите и докачливи натури :хора , по принцип малко неща са от толкова голямо значение , колкото му отдавате понесени на крилете на навехната от нечии думи емоция ...
светът не може да е нито само от хардлайнери + метални стружки , нито само от чупливи натури+ сълзи и сополи , светът е калейдоскоп - радвайте се на шареното...

р.р.и пак въртя кво съм писала напоследък , ми да , обидих им фейсбуците и не им дадох да си татуират гъзовете :ufff:
друго друго...ми май няма

р.р. склерозата , няма , ама има! оплюх смрадливото сирене и френските кашкавали , казах на някого че е френско парфе и фоли бержер/ май на букетчето :hmmm: / и на калико че е майката на градинския хаос днес :mrgreen: :snif: :mrgreen: :cry:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума - отново...

Мнение от lila »

Не се извинявай за това, което си казала. Никога, защото си била права.
Който е имал мозък, го е разбрал. Който не е - зле за него.
Наскоро гледах тежък филм - някакви затворници, криминални престъпници осъдени на смърт. Дадоха им някакъв шанс на отдалечен остров - освободиха ги и ги оставиха с всичко необходимо за живот. Това, което изградиха като общество, беше затвор, по подобие на онзи, в който бяха живели. Дори по-жесток. Филма е тежък - Новая земля. Любителите на "секса и града" ще си повърнат червата. Наздраве.
Няма да кажа нищо повече. Който има мозъГ Е ще разбере. Който не - по-зле за него.
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

права / крива - какво значение има :hmmm:

понякога не е важно какво си мислиш че правиш , а какво се получава отстрани всъщност
намеренията са едни , а ефектите напълно други
аз може да съм си права че ще има негативи от татуировката , обаче имам право да го напиша кротко , и нямам право разпалено да я убеждавам в нищо , нито да пращам нелчо за бяло саламурено , след като тя иска да яде баница с праз и сос от бри и камембер , па независимо че те верно смърдят на одран пор.

и за фейсбука , няма значение какво мисля , и че може би то е близо до истината -тя често не е нужна на никого , впрочем

Лил , мнозинството винаги печели . Щом има скръц -начи има и песъчинки
Аз мога да се извиня , за сметка на което пък едва ли ще се променя :D
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За форума - отново...

Мнение от lila »

Може и да си права - затова ги има диктатурите. Човек сам си го надява обикновено. Като му дадат свобода, оглежда се малко и се почва. Ами сега? Кой ще каже кое е правилно? Баси, аз ли трябва да отговарям за всичко и къде е Господа-определител на добро и зло. Що да мисля? Не може ли да има правила?
dal

Re: За форума - отново...

Мнение от dal »

lila написа:Може и да си права - затова ги има диктатурите. Човек сам си го надява обикновено. Като му дадат свобода, оглежда се малко и се почва. Ами сега? Кой ще каже кое е правилно? Баси, аз ли трябва да отговарям за всичко и къде е Господа-определител на добро и зло. Що да мисля? Не може ли да има правила?
това е в основата на социума , за съжаление е направено за стройност от природата , и варира още от коацерватната капка
коацерватната капка е трябвало да различава нещо си себеподобно , за това развила чувство за нещото обаче ба ли го кво беше точно но в този смисъл :mrgreen: :mrgreen:
т.е. всяко шимпанзе следва еталони и модели
липсата на ограда прави хората тревожни
свободата има стойност и добива плътност само ако ти я вземат , или некой ти я търси-когато си през тва на космоса и свободата ти е дарение свободата ти не струва нищо , защото тя е бял шум , няма и контурите и оцветителя , че да я видиш

оригиналните търсачи на нови пътеки по принцип еволюцията ги шари ярко, че да ги отстрелят първи .
важна е масата , пълноводния поток , а фойерверките винаги са по 3 до 10 минути /кат секса, баси :hmmm: :lol: / и т.н.
млъквам в полза на компресите против нахапано :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”