Промени в управлението на форума

Правилата за този форум.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от admin »

Изображение

Брех. проработи ;)
Deleted User 7475

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Deleted User 7475 »

Честито и със здраве!!! :dovolen: :stiskam:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от admin »



Изгледайте го цялото! :)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Мария Николова »

admin написа: Яну 15, '19, 16:18 Изображение

Брех. проработи ;)
Не бъди такава скръндза! 8-) Дай го по-ларж!

Изображение

Хубави трънчета! :daaa: :ieeee: :daaa: Че и цъфтят, да им се се ненадяваш! :o

Изгледах клипа до края и от предложените клипове си избрах The Way It Used To Be ( 1969 ) - ENGELBERT HUMPERDINCK - Lyrics.
Браво, благодарим! Тубата се отвори в отделен прозорец, а не вместо прозореца с форума. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Последно промяна от Мария Николова на Яну 15, '19, 16:57, променено общо 1 път.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pipike
Баш кафе майстор
Мнения: 2513
Регистриран на: Юли 31, '12, 09:24
Местоположение: София

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от pipike »

Изображение
Щастливо начало :skiss:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Важно съобщение!

Мнение от johnstalker »

Надявам се повечето от вас да са прочели първия пост в тази тема, защото той е доста сериозен!
И ви уверявам, че всичко се случи точно така както Вили (равик) го е написала, стъпка по стъпка. Дето се вика предаде ми 'КлючЪт“ за „Замъка“ по устав. Обаче, тя не можеше да знае какво щеше да стане след като аз се бях сдобил с този ценен ключ и каква ще е съдбата му в моите ръце. Сега някои от вас ще се запитат „какъв ключ, какъв замък“, но по-умните ще се сетят за „Приказката за къщичката“ и ще навържат нещата. А още по-умните дори можеха да предвидят каква щеше да е съдбата му ако се окажеше в други ръце. :)

Между другото не намирам време да допиша финалната част на приказката, но искрено се надявам, че все някой от вас ще го направи. Тук има доста добри „стихоплетци“ и ако има няколко различни версии на финалната част ще е още по-добре. ;)
Та, след като „КлючЪт“ вече беше в мен аз си направих едно негово копие за лична употреба и прибрах оригинала на сигурно място.

Сега сигурно пак някои от вас ще се запитат що пък съм си направил копие и каква ще е съдбата на оригиналния ключ. :)

Ами ето каква ще е.. днес ще го върна на неговия собственик. ;)

Вероятно много от вас също и отново ще се запитат – какво ще правим сега?! ;)
Отговорът е прост (почти като мен) – Продължаваме напред с новата каляска и двама кочияши, Вили и аз. ;) А Чък, ще си остане да ни варди от лоши духове и прочие злини. ;)

Дали не му хареса на някой финала на тази тема?! :)

пс. за административни услуги натоварвайте само мен.. Вили ще се включи по-активно когато децата и поотраснат и има повече свободно време. :) Заради това само аз ще се правя на Чък официално. Тоест при мен ще идват административните мейлове.
ппс. Кой разбрал, разбрал ;) Негативните мнения ще бъдат оценени "подобаващо", каквото и да значи. ;)
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8438
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 763 пъти
Получил благодарност: 564 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Shami »

Колко се радвам,искренно се радвам,не познавам нито Равик, нито Джони,но си ги харесвам от писанията им тук.
Много джентълменска постъпка,браво за което. :tzvetentze:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от ravik »

Тези дни разказвах на един колега за форума. Принципно избягвам да го правя в офиса - някак личното си е лично, служебното си е служебно. Обаче някак с носталгия му разказвах, и с тъга. И аз не знам защо. Все едно една епоха си беше отишла. Обаче сега нещата за мен лично май си дойдоха на мястото. Чувствам се много по-добре. Благодаря, Джони! :liubov:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от calico »

Джони, получаваш от мен голямо гуш! :gush: :gush: :gush: Поздравления :sflower: :sflower: :sflower:

Равик, радвам се за теб. :tzeluvka: Наобикаляй ни по-често. Че докато се усетиш, малчуганите пораснали, и ей на - внуците идват :liubov: :liubov: :tzeluvka:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Промени в управлението на форума

Мнение от Гео, граф »

А разправят, че джентълмените били измрели заедно с динозаврите. Поздравления, Джони :daaa: !

Равик, сега когато знаеш, че има кой да се грижи за злободневните дела по форума, със сигурност ще намираш малко повече време за него :nod: ! Нямам търпение да видя градинката ти в странство :tzvetoman: .
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Правила”