Новата ми дейност

Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Новата ми дейност

Мнение от Роза1924 »

DOBI, радвам се да се появиш отново сред нас - беше ми направила впечатление твоята креативност преди години и явно не е било случайно . Надявам се да покажеш нещо сътворено, да му се порадваме. Желая успех!
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Новата ми дейност

Мнение от DOBI »

Роза1924 написа:DOBI, радвам се да се появиш отново сред нас - беше ми направила впечатление твоята креативност преди години и явно не е било случайно . Надявам се да покажеш нещо сътворено, да му се порадваме. Желая успех!
Не съм снимала скоро нещата които правя, наистина не ми достига време.
Не съм споделяла може би до сега тука , но основната причина да намеря креативността в себе си беше една съфорумка - Ида!
Ида благодаря ти! :tzvetentze:
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2146
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Новата ми дейност

Мнение от flora »

Dobi, не се познаваме, но искрено ти желая успех. Видях колко много хора се радват на начинанието ти и това е сигурен знак, че ще успееш.
Изображение Изображение
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Новата ми дейност

Мнение от ida_ili64 »

Изтървала съм някак тая тема от погледа си ..., ама не е късно да се поправя, нали? :dovolen:
Доби, пожелавм ти от сърце и душа да си намерила своето поприще и да се чувстваш удовлетворена всеки ден от това, което правиш! :daaa: Пожелавам ти истински и траен успех в начинанието - Гео много хубаво го е казала, за това аз няма да се опитвам да търся други думи.
И си седя на диванчето... и с лека усмивка се върнах назад във времето, когато ти ми беше на гости... и ходихме заедно по магазините...Аз си купих поредния пакет с комбинирани картончета и хартии за правене на креативни неща от картон и ти се загледа в тях...А тъкмо ти бяха купили подаръка за рожденния ти ден - поялника и приспособленията за правене на ''Тифани'' изделия... Изобщо не съм предполагала, че хартията ще те увлече така, но че си креативна натура усетих още когато показа покривката си с бяла бродерия ( а дали я довърши? ). Работата ти бе много чиста и грабваща, това не се случва при всеки. Колкото до другото - таланта си е твой, аз само те подтикнах да опиташ.
Пътят , който извървя и ще извървиш нататък също си е твой - но знаеш, в моментите, когато се нуждаеш както от подкрепа, така и от критика, аз ще съм до теб. Радвам се, че те познавам не само ''електронно'', а и на живо, и искам да знаеш, че ти имаш много кураж в себе си :daaa: , всичко което правиш през целия си живот и особено през последните години, от както се познаваме, го доказва! Не преставай да вярваш в мечтите си и те ще те даряват с плодовете си! Прегръдка от мен и много късмет! :dovolen: :tzvetentze:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Новата ми дейност

Мнение от DOBI »

Ида , благодаря ти от сърце ! Думите не са достатъчно силни за да кажат, това което имам да казвам !
martind7
Kафенце
Мнения: 9
Регистриран на: Мар 5, '14, 23:47

Re: Новата ми дейност

Мнение от martind7 »

Има много хубави инструменти за квилинг.Един от редките онлайн магазини които имат голямо разнообразие. :daaa: -успех с начинанието. :stiskam:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Новата ми дейност

Мнение от DOBI »

martind7 написа:Има много хубави инструменти за квилинг.Един от редките онлайн магазини които имат голямо разнообразие. :daaa: -успех с начинанието. :stiskam:
Благодаря! бих била щастлива ако имате и препоръки - естествено тези,които имат като второ или трето хоби , близки до моето! :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Новата ми дейност

Мнение от Мария Николова »

Доби, присъединявам към изказаните пожелания и моите сърдечни благопожелания за много успехи! И в джобчето ти да дрънкат много семки, бонбонки и парички!!! :gush: :tzeluvka: :stiskam: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
спатифилия
Кана кафе
Мнения: 694
Регистриран на: Май 22, '12, 13:13
Местоположение: видин

Re: Новата ми дейност

Мнение от спатифилия »

Доби,адмирации за смелостта,златните ти ръце и уникалните неща,които сътворяваш! :ieeee: :tzeluvka: :gush:
За съжаление съм член на кръжока "Сръчни ръчички" и не мога да ти дам препоръки,а не дай Боже,да намирам кусури на произведенията ти! :nod: :oops:
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Новата ми дейност

Мнение от cvetnica »

Доби, нещата които правиш са красиви и уникални! Желая ти успех в новата дейност!
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”