Интересни ... букети

Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Интересни ... букети

Мнение от tanya1602 »

marioletka написа:Страхотни неща сте изнамерили, върнахте ме към живота тази вечер, че нещо бях позамряла :D
:tzeluvka:
Аватар
tanya1602
Виенско кафе
Мнения: 311
Регистриран на: Ное 29, '09, 07:50
Местоположение: София

Re: Интересни ... букети

Мнение от tanya1602 »

[video][/video]


:hihihi:
Cactuz
Kъсо кафе
Мнения: 75
Регистриран на: Май 31, '14, 14:03
Местоположение: България, Благоевград

Re: Интересни ... букети

Мнение от Cactuz »

Приложните изкуства отдавна са ми слабост, и съм експериментирала с всичко :) Направила съм 3 такива букета, но имам снимка само на първия защото той отиде при сестра ми, а другите подарък за бал и сватба. Този който ще Ви покажа, е правен на основа от цветарска гъба, и НЕ Ви го препоръчвам, разпада се във времето. Другите два, правих с медна тел, и нямат грешка, много ме е яд че нямам снимки. На живо са изумителни, ама за съжаление копчетата не са много евтини.
Изображение Както сами виждате, оголили са се няколко дупки, за това вече без основа :)
How brave a ladybug must be! Each drop of rain is big as she. Can you imagine what you'd do, If raindrops fell as big as you?~Aileen Fisher
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Интересни ... букети

Мнение от Noel »

Кактусче,невероятен талант си ти :gush:
Моля се на съдбата да е с теб и да ти отвори врати и да се занимаваш само с това.
Щастлива съм,че имам частица от твоето творчество!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Ivelina
Kъсо кафе
Мнения: 73
Регистриран на: Ное 2, '13, 15:05
Местоположение: Pleven, Bulgaria

Re: Интересни ... букети

Мнение от Ivelina »

Cactuz написа:Приложните изкуства отдавна са ми слабост, и съм експериментирала с всичко :) Направила съм 3 такива букета, но имам снимка само на първия защото той отиде при сестра ми, а другите подарък за бал и сватба. Този който ще Ви покажа, е правен на основа от цветарска гъба, и НЕ Ви го препоръчвам, разпада се във времето. Другите два, правих с медна тел, и нямат грешка, много ме е яд че нямам снимки. На живо са изумителни, ама за съжаление копчетата не са много евтини.
Изображение Както сами виждате, оголили са се няколко дупки, за това вече без основа :)

Страхотен е!!! :tzvetentze:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”