Истанбул Фестивал на лалетата април 2019

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

DonikaN95
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Апр 28, '23, 11:24

Re: Истанбул Фестивал на лалетата април 2019

Мнение от DonikaN95 »

Гео, граф написа: Апр 10, '23, 13:38 Мдааам, направих един (явно) прекалено голям коментар с (твърде) много снимки и... ми се изтри :sworried: , направих още един по-кратък и... ми изчезна нета на лаптопа :ufff: :ufff: ... Трети път за щастие, ще пробвам през телефона, стискайте палци :stiskam: !

Наталия е разказала много интересно и подробно за прекрасното цветно събитие Фестивал на лалето е Истанбул, но за съжаление снимките ѝ не се виждат вече. Моите деца ми подариха за юбилейното череде съвместна екскурзия в тази посока и намирам, че малко други неща (по-скоро посоки) биха ме зарадвали повече. Но няма да се разпростирам, че кой знае още какво може да се случи. Ще качвам по десетина снимки, пък каквото стане.

Дами и господа, парк Ермиган!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Страхотни снимки, браво!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Истанбул Фестивал на лалетата април 2019

Мнение от Гео, граф »

Спойлер
Покажи
DonikaN95 написа: Апр 28, '23, 17:42
Гео, граф написа: Апр 10, '23, 13:38 Мдааам, направих един (явно) прекалено голям коментар с (твърде) много снимки и... ми се изтри :sworried: , направих още един по-кратък и... ми изчезна нета на лаптопа :ufff: :ufff: ... Трети път за щастие, ще пробвам през телефона, стискайте палци :stiskam: !

Наталия е разказала много интересно и подробно за прекрасното цветно събитие Фестивал на лалето е Истанбул, но за съжаление снимките ѝ не се виждат вече. Моите деца ми подариха за юбилейното череде съвместна екскурзия в тази посока и намирам, че малко други неща (по-скоро посоки) биха ме зарадвали повече. Но няма да се разпростирам, че кой знае още какво може да се случи. Ще качвам по десетина снимки, пък каквото стане.

Дами и господа, парк Ермиган!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Страхотни снимки, браво!
Благодаря, Доника :tzvetentze: !

Има опция спойлер, която е много удобна, за да не пълни страницата по два пъти с един и същи материал :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”