Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Мария Николова »

Ей ме, нук съм народе, в къщи при вас съм! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Прибрах се, тъй като никой не щя да ме открадне.
И най-важното всички снимки вече са в компа вкарани. Вчера след обед в един момент на дисплея ми излезе надпис на руски занят и изпаднах н тех ужас - фотото отказва да приеме повече снимки, защото не обичам да изтривам снимки, които вече са в компютъра. Реших да прегледам на дисплея няколко снимки назад и... в един момент ви изписа, че няма повече снимки, или "албом"-и. После продължих да правя снимки. Но до преди минути тръпнах, че Канонът е решил да изтрие някаква снимки, щом пак приема нови снимки.
Всичко вече е в компа 287 снимки! От първата - до последната се отдъхнах. :swhew:
Сега следва малко работа, докато ги разпределя в албуми и от Гугъл снимки ще правя подборки за фоторепортажИТЕ, защото няма да изприкажа всичко с една фотосесия, каквато съм си споделителна. (Евфемизъм на "бъбрива". :lol: )

И понеже Тина и Мауро може да надникнат тук, бързам още веднъж да им благодаря от душа и сърце за прекрасния прием, чудесната атмосфера, посрещане, разходки и изпращане! Обичам ви тримата, скъпи мои приятели! :sbear: :sbear: :sbear:
Нали съм гърмян заек, първо си копирах текста! :swink:
Излезе ми онова унищожителче на текстове, но съм готова за изненадата. :daaa:

Продължението тук :
viewtopic.php?f=49&t=1888&start=1095 )
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Мария Николова »

Търсих за едно мило форумно другарче този албум от първото ми ходене в Лисоне и, макар без Ла Скала, цял ден разходки из Милано.
Оказа се заровн в 2011 г. в "Новия терен". Ето Една новозагорка в Италия на вашето внимание. :angelche:
https://get.google.com/albumarchive/104 ... qnZoKDVxwE
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Мария Николова »

Ако си спомняте подготовката за пътуването, взех едни нови, много хубави сандали № 38.
Но след 2 часа разхождане из къщи и на терасата, се уверих, че на отеклите ми широки крака им е тясно в тях, ръбовете ми убиваха на отеклите кокалчета. Опитвах да подлагам картончета, стелки - без промяна. И се отказах от тях. Тръгнах с удобните ми боти.
Хубавите нови сандали си търсят чифт крака № 38.
Като ги намерят на ЛС, сандалите ще отговорят пак на ЛС, че безвъзмездно ще разхождат краката, защото им е омръзнало да бъдат подминавани, лишени от всякакво внимание. И особено от разходки!
Вече нетърпеливо потропват на място. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13526
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 159 пъти
Получил благодарност: 258 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от kim »

Мария Николова написа: Мар 31, '19, 19:55 Хубавите нови сандали си търсят чифт крака № 38.
Сигурно са удобни, предвидени за пътуването ти. :daaa:
Жалко, че ще са ми големички... :dovolen:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Asarina »

Мери, няколко пъти се разхождах с теб из Милано и Монца. Отдава не ми се е приисквало така да отида някъде. Чрез теб усетих магията на този град и се заричам да отида в най-скоро време! (година - две) :dovolen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Мария Николова »

СФирни, Азаринче, ако съм жива. Може да ти стана чичероне. :daaa: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Asarina »

Мария Николова написа: Мар 31, '19, 22:41 СФирни, Азаринче, ако съм жива. Може да ти стана чичероне. :daaa: :srofl:
:daaa: :liubov2:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от clock »

Мария, сега като пътуваше за Милано, спомни ли си поне за миг онова три пъти завъртане на пета, за да се върнеш отново в този град? Сигурно поверието е вярно и ефекта от завъртането е сигурен :dovolen:
Страхотни преживявания си имала! И през първото и през второто ти гостуване на Тина :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Пътят към Ла Скала - фоторазходка с Мария.

Мнение от Мария Николова »

Не, честно не се сетих.
За изминалите 8 години нещата и при Тина, и при мен са коренно различни. С очаквани и неочаквани доминанти.
Тогава Тина разполагаше с цялото си време, сега Лео й оставя малко време.
Тогава само паднала пред мен скала можеше да ме спре. Сега на 500 м. нърсих къде мога да спра и да седна.
Тогава не беше проблем Мауро да ни заведе по обед в Милано , на 60 км. и да ни вземе надвечер. Сега трябваше да си прецени колко часа кога ще си ги отработи.
Тогава отидох за едни ириси и хемета.
Сега - за великото оперно приключение.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”