Приключенията на Тити дългото чорапче

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Реших, че съм натрупала такова количество впечатления от различни пътувания, че е дошло време да ги събера в един блог. Името му си дойде естествено - и на сто години да стана, все ще гледам на света около мен с очите на Пипи дългото чорапче.
Вие сте първите, на които го представям и вашето мнение е много важно за мен. Има само един материал, но това скоро ще се промени.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Днес искам да ви разходя до един шведски замък, да ви разведа из друг такъв и да ви разкажа какво е чувството да си ПРИНЦЕСА ЗА ЕДИН ДЕН. Вземайте пуканките и сядайте на първия ред.

http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
Ще се радвам, ако имате коментари или въпроси, да ги оставите под материала в блога.
Важни са ми вашите мнения, критики и съвети.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Гео, граф »

Ама съм и аз - нямам профил в Гугъл и не успявам да си направя :ufff: ... Истински технически гений :sgiggle:

Тити, довечера сина ми ще ме регистрира и ще изкоментирам. Но да си кажа от сега - идеята ти е страхотна :daaa: , а изпълнението - чудесно :nod: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Deleted User 1445

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Deleted User 1445 »

Тити, много ми хареса :ieeee: Прекрасна разходка с неочакван край :lol: А принца :liubov2: :tzvetentze:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Силвия »

Браво Тити :daaa:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1682
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 233 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от darina1960 »

Тити, много ми хареса! Чете се много бързо, едновременно оригинално и достъпно. Браво! И снимките ти са много добри! Ще го чета пак! :dovolen:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Благодаря ви, давате ми смисъл да продължавам :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Гео, граф »

Тити, предлагам всеки материал, който слагаш в блога си, да го копираш и тук. Блогове бол, форума е един, но затова пък сме голяма сила и много народ. В никакъв случай не подценявам самостоятелната изява :daaa: , но нищо не пречи и тук да се коментират твоите чудесни пътешествия, нали :shappy: :skiss: !

Искам за Дубай :gydigydi: :sitwasntme: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Гео, граф написа:Тити, предлагам всеки материал, който слагаш в блога си, да го копираш и тук. Блогове бол, форума е един, но затова пък сме голяма сила и много народ. В никакъв случай не подценявам самостоятелната изява :daaa: , но нищо не пречи и тук да се коментират твоите чудесни пътешествия, нали :shappy: :skiss: !
Искам за Дубай :gydigydi: :sitwasntme: !
Ами аз друга идея имам - в тази ми темичка да ви съобщавам периодично за всеки нов материал, като слагам линк към него. На който му е интересно, е без значение къде го чете. Множко ми идва да прехвърлям и тук темите, особено снимките, самото им структуриране отнема почти цялото ми свободно време.

Следващия материал, който подготвям е за Санторини. Ще направя и за Дубай след него, но някак си Санторини сам ми се навря в главата и взе първенството.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4867
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 307 пъти
Получил благодарност: 266 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Di_Va »

Тити, много приятно :ieeee: ! Умееш да разказваш и и с думи, и в картини! В очакване на следващите пътешествия съм, макар, че накои съм ги пропътувала с теб тук, във форума, но повторението на хубавите неща е много радостно занимание!
Аватар
ЕлиМ
Кафе с мляко
Мнения: 243
Регистриран на: Окт 31, '14, 12:09

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от ЕлиМ »

Много ми хареса ! И снимките и увлекателния разказ! Най-много сладкия принц! :tzeluvka:
Браво! :tzvetentze: Продължавай в същия дух! :daaa: Ние ще четем и съпреживяваме! :gush:
"Ако до всяко добро същество застане поне още едно,
ех ще започне такъв живот, че само си викам "Дано". "
Албум "Рози 2017"
https://goo.gl/photos/CuxunBefV8gDin3o8" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”