Приключенията на Тити дългото чорапче

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Благодаря ти :tzeluvka: Един да съм вдъхновила да отиде, за да преживее същите красиви емоции, достатъчно ми е като причина да продължавам да пиша в блога.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от libra »

Тити, все още не мога да чета блога ти-онова нещо дето ме приканва да изкарвам пари още стои!-моля,направи нещо по въпроса!
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Ако някой знае какво може да се направи, да ме научи. Или, ако имате близък, разбиращ повече от информатика, попитайте го, моля. Аз който попитах, никой няма идея какво може да е, още повече, че на едни се появява, на други не.
Равик ми отговори така:
"ravik написа:
Аз като отварям, не излиза нищо такова. Разгледах и блога и не виждам от къде би могло да идва. Според мен е възможно тя да си е накачила някакви вируси на браузъра и да не е от блога..."
Безсилна съм. И много съжалявам. Надявам се все някой да знае какво е и как се решава проблема.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от libra »

Ще питам сина ми,но не знам кога ще мога.
Това нещо съм срещала само тук,мислех,че е временно явление,но -не е .
С това безразборно отваряне на файлове,нищо чудно да хващаме вируси.Аз получавам предупреждения общо взето ,когато сайта не е желан от антивирусната програма.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Titi »

Ще съм ти благодарна, ако успееш да го попиташ. :tzvetentze:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 346 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от МГХ »

И при мен всичко си е наред.Един път ми излезе.Затворих и след това вече го нямаше.
Lois

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от Lois »

Аз не мислех повече да се обаждам, но заради мисълта, че може да е от мен, пробвах през различни устройства - таблет, компютър, телефон - и навсякъде излиза. И аз ще питам тоз-онзи, дано някой нещо знае, че и аз искам да чета!
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3883
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 43 пъти
Получил благодарност: 268 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от scleri »

При мен няма проблем. Днес влизах в блога на Тити няколко пъти по различно време. Влизал съм и преди. Такова чудо не ми се е появявало.
Lois написа:Аз не мислех повече да се обаждам, но заради мисълта, че може да е от мен, пробвах през различни устройства - таблет, компютър, телефон - и навсякъде излиза. И аз ще питам тоз-онзи, дано някой нещо знае, че и аз искам да чета!
Това че сте пробвали различни устройства няма значение ако всички тия устройства ползват една и съща безжична мрежа. При този случай влизате в интернет през една и съща точка.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13525
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 257 пъти

Re: Приключенията на Тити дългото чорапче

Мнение от kim »

И аз не мога да чета, това нещо изскача от всякъде :snif:
А като ви чета коментарите, още повече ме е яд.
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”