Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно място

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от rumivarna »

Тити, невероятно преживяване да бъдеш в този парк точно по това време на годината! Дори и само това, че го видях през твоите очи, ми даде възможност да съпреживея с теб макар и прашинка от това удоволствие! Много ти благодаря! :tzvetentze: :tzeluvka:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2146
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от flora »

Титииии, наистина Коледният дух може да се усети на това място! Приказно е! И с известно закъснение, понеже не влизам във всички теми Честито! Да е живо и здраво малкото ангелче! :liubov:
Изображение Изображение
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Titi »

flora написа:Титииии, наистина Коледният дух може да се усети на това място! Приказно е! И с известно закъснение, понеже не влизам във всички теми Честито! Да е живо и здраво малкото ангелче! :liubov:
Благодаря ти, мила :tzeluvka:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от denitsavm »

Titi написа:
denitsavm написа:

Тити, аз ли пропускам новините от първа ръка за бебока или още не си ги написала :hmmm:
Ти пропускаш, Дени, в темата "Какво ни зарадва" на 8 декември се похвалих, а в темата "Да почерпим" получих най-хубавите, топли и сгряващи душата пожелания :dovolen:

ааа, тия и двете ги видях, държах те за ръка, докато не знаеше на кой свят си от притеснение, после честитих бебока :liubov2: и му оплетох терлички ... , но ти вече си там, а аз снимки чакам и много бабини трепети да споделиш :angelche: Поне снимката в коледната тема видях :nod: , но има ли други?
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Titi »

denitsavm написа: ааа, тия и двете ги видях, държах те за ръка, докато не знаеше на кой свят си от притеснение, после честитих бебока :liubov2: и му оплетох терлички ... , но ти вече си там, а аз снимки чакам и много бабини трепети да споделиш :angelche: Поне снимката в коледната тема видях :nod: , но има ли други?
Благодаря ти, мила :tzeluvka: за добрите мисли, насочени към мен, детето ми и нейното дете, благодарна съм и на всички останали, съпричастни към един от най-важните моменти в живота ми. Безценна е такава подкрепа! Още не сме му показвали снимки в "обществото", само на вас тук си позволих да ви покажа двете снимки веднага след раждането. След Коледа ще ви го представя съвсем, съвсем официално :dovolen: /в момента суче така, все едно не е ял от три дена, а майка му мърмори: "Какво е това чудо, тази нощ през два чАса яде, то няма наяждане това дете..." :lol: /
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от Мария Николова »

Това е фантастична красота, Тити! :slove: :ssvirka: Благодаря ти, че ни позволи да се присъединим в разходката ти из Тиволи. И на мен ми хареса най-много дървото със светещите сърца. Ако бях дете край теб там някъде, щях да искам да се кача в истинския влак. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Благодарение на бебока, който избра да се роди на 8 декември, пред теб има тооолкова коледни разходки из Тиволи. :D На Миленчето напомни оная крилата фраза - "рЪната прай борбата". :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
кетка
Кафе с мляко
Мнения: 234
Регистриран на: Окт 21, '14, 13:14
Местоположение: Асеновград

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от кетка »

rumivarna написа:Тити, невероятно преживяване да бъдеш в този парк точно по това време на годината! Дори и само това, че го видях през твоите очи, ми даде възможност да съпреживея с теб макар и прашинка от това удоволствие! Много ти благодаря! :tzvetentze: :tzeluvka:
Няма какво повече да добавя! Благодаря за преживяването!
roselover

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от roselover »

Ах, Тити, истинско вълшебство! Благодаря за приказната разходка! :tzeluvka:
Аватар
bettym
Виенско кафе
Мнения: 442
Регистриран на: Яну 17, '13, 11:24
Местоположение: Плевен

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от bettym »

Благодаря за фото-разказа, Тити! Прекрасно, вълшебно място!
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1885
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Паркът Тиволи в Копенхаген - най-магическото коледно мяс

Мнение от elmaz »

Приказна разходка!
:dovolen:

А поводът е прекрасен :ieeee: Честито!
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”