Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от краси кубарелова »

Права си , Букет, черното не отива на никого, особено ако е в душата му. :snif:
Дал прави пътепис, за нас, които бяхме в градините, когато тя отиде да поеме глътка въздух, споделя красотата, за която е нямала очи, прави го заради нас. Какво очакваш да усети?
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от bouquet »

Дал, не съм искала да те засегна! Но си спомням, че беше писала какви са разбиранията на Цвети за носенето на траур, как си закачала дрехите си, затова го написах! Извинявай, ако съм те огорчила, това никога не съм го искала
Краси, човек усеща различни неща на различни места. Ако е усетила и ако иска ще сподели
Търся добри хора
dal

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от dal »

ооо , Букетче , суетата не съществува вече , и няма нищо засягащо :tzvetentze:
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 183 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Донка Тодорова »

Мисля, че уикипедия-извадките и личния поглед на Дал са много интригуващи. Така че , бих се радвала да видя и усетя Италия точно с този език на писане и точно тези снимки.
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Роза1924 »

Чакам с нетърпение частта Рим и Флоренция - есенцията на екскурзията предполагам. Боже, колко сме нахални с нашите мераци, dal :tzeluvka:
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Lizi »

Пркрасно е .Благодаря ти Дал за всичко , което сподели .
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от rumivarna »

Дал, благодаря ти, мила, че ни разхождаш и разказваш за Италия! :gush: Тя е и моя мечта оставена за сега за по-нататък, но когато и да потегля ще чета и препрочитам живият ти разказ за нея през твоите очи! :tzeluvka: Наредена съм на опашката с чакащи за поредната серия от екскурзията ви! Радвам се от сърце, че я предприехте! Не пропускай възможност да пътуваш, та дори и за кратко!!! С чантичката!!! И да ни разказваш, разбира се, после! Разказите ти са неповторими :tzeluvka: :ieeee:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31650
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 980 пъти
Получил благодарност: 2238 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Мария Николова »

Вале, и аз съм на тая опашка! :liubov2: И току притичвам при "Амарилиси"-те. http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 85#p447385" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от serena »

Дал, и аз ти благодаря за интригуващия разказ за Италия така както си я видяла. Весело, тъжно, забавно, сладко, горчиво - всичко това е част от теб и от нас. Дано поне малко впечатленията и прекрасните гледки са помогнали да се почувстваш поне малко по-добре и да започнеш да си поемаш малко по-леко въздух и да плачеш по-малко. Радвам се, че в написаното от теб долавям голяма част от предишния ти дух. Много хубави снимки, чета новото и после се връщам пак назад, особено вила д'Есте, ех каква красота! И аз като Руми не съм била в Италия и ми е голяма мечта, пък кой знае, може двете с нея да си я сбъднем заедно, както стана с Плитвички езера :dovolen: Чакам с нетърпение репортажа за Рим :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Leni
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Авг 14, '13, 09:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Leni »

Само в Капри не съм ходила но отдавна искаме да го посетим както и Амалфийското крайбрежие. Браво Дал страхотна разходка си направила :tzvetentze:
Какво му трябва на един добър фотограф?! - едно око и един пръст...
http://travelcafe.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
и накрая балконът http://leni-s.com/balcony-relax/
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”