Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Lizi »

Пркрасно е .Благодаря ти Дал за всичко , което сподели .
Аватар
rumivarna
Кафе машина
Мнения: 3564
Регистриран на: Сеп 20, '10, 14:57

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от rumivarna »

Дал, благодаря ти, мила, че ни разхождаш и разказваш за Италия! :gush: Тя е и моя мечта оставена за сега за по-нататък, но когато и да потегля ще чета и препрочитам живият ти разказ за нея през твоите очи! :tzeluvka: Наредена съм на опашката с чакащи за поредната серия от екскурзията ви! Радвам се от сърце, че я предприехте! Не пропускай възможност да пътуваш, та дори и за кратко!!! С чантичката!!! И да ни разказваш, разбира се, после! Разказите ти са неповторими :tzeluvka: :ieeee:
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили Титаник.
http://rumivarna60.snimka.bg/?user,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Мария Николова »

Вале, и аз съм на тая опашка! :liubov2: И току притичвам при "Амарилиси"-те. http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... 85#p447385" onclick="window.open(this.href);return false;
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от serena »

Дал, и аз ти благодаря за интригуващия разказ за Италия така както си я видяла. Весело, тъжно, забавно, сладко, горчиво - всичко това е част от теб и от нас. Дано поне малко впечатленията и прекрасните гледки са помогнали да се почувстваш поне малко по-добре и да започнеш да си поемаш малко по-леко въздух и да плачеш по-малко. Радвам се, че в написаното от теб долавям голяма част от предишния ти дух. Много хубави снимки, чета новото и после се връщам пак назад, особено вила д'Есте, ех каква красота! И аз като Руми не съм била в Италия и ми е голяма мечта, пък кой знае, може двете с нея да си я сбъднем заедно, както стана с Плитвички езера :dovolen: Чакам с нетърпение репортажа за Рим :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Leni
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Авг 14, '13, 09:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Leni »

Само в Капри не съм ходила но отдавна искаме да го посетим както и Амалфийското крайбрежие. Браво Дал страхотна разходка си направила :tzvetentze:
Какво му трябва на един добър фотограф?! - едно око и един пръст...
http://travelcafe.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
и накрая балконът http://leni-s.com/balcony-relax/
Deleted User 1445

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от Deleted User 1445 »

Ох, много я харесвам тази държава, нищо че народонаселението е по-шумно отколкото мога да понеса, но заради пейзажите около тях, им е простено.
Дал, благодаря :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от lenuza73 »

Така представена,още повече заобичах Италия :liubov2: Благодаря Дал :sheart:
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: Неапол , Капри , Рим , Тиволи , Пиза , Флоренция

Мнение от verji »

Страхотна разходка.. Вале, пътеписа е направо прекрасен..Благодаря ти! :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”