В Страната на лалетата

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

В Страната на лалетата

Мнение от Мария Николова »

Изображение

И от тук нататък щраках до посиняване за всички вас. :mrgreen: Приятна разходка! :daaa:

https://picasaweb.google.com/1044367449 ... 3InnlMWkIQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Следва продължение. :daaa: :dovolen:

Все ме питат успях ли да се оправя. Върнах се, значи съм се оправила! :hihihi:
Но не мина без перипетии. Чудя се кога най-сетне ще започнат да прилагат ползването на българския език, който е третият официален език за страните от ЕС!!! :svekurva: :svekurva: :svekurva: Поради което възникваха доста весели ситуации. :lol: Едва изтърпях да слеза от самолета и се втурнах към WC. За 2-3 минути изгубих от поглед групата от нашия самолет и когато най-сетне се намери някой, който наистина знае къде е багажа от нашия самолет, моя куфар правеше самотни обиколки върху лентата. :lol: На горната снимки съм толкова "хепи", не само че вече съм Страната на лалетата, а И защото още се радвах на куфара си. :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Titi »

ееееееееееееееееххххх....напълниха ми се очите, душата и сърцето с красота, ееееееееххххххх....
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4878
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 8 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от dancheto »

Прекрасно..като омагьосана съм, :potekoha: на последната снимка, цъкам.....цъкам...... :shock: не сменя, а то свършили снимките! Чакам с нетърпение продължението! Преживяването е било уникално, много добър фотограф си, всички лалета са и придружени от надписите си, за още по-добро слагане в списъка с мечталки /поне за мен/ :D Благодаря ти Мария за вълшебството! :tzeluvka:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Роза1924
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1833
Регистриран на: Сеп 24, '10, 17:55

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Роза1924 »

Мария, благодаря за разходката . Много красота, много усмихнати хора, ти самата - явно щастлива и доволна - радвам се, че ти се е случило :daaa: И пак да ти се случва :stiskam:
Deleted User 1445

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Deleted User 1445 »

Ех,Мери, каква чудесна разходка си направих :liubov2: Прелест някаква са лалеените полянки, благодаря ти :tzvetentze: Обичам хората, които сбъдват мечтите си :liubov: :tzeluvka:
Аватар
Жени
Кана кафе
Мнения: 622
Регистриран на: Май 30, '12, 15:19

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Жени »

Наистина снимките са прекрасни Мария, но най-хубавото е, че ти си видяла на живо тази красота и си се докоснала до нея.Страхотно!!! :ssun:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от libra »

Много лале,много нещо!!
Мария,радвам се че си видяла тази красота,а още повече-че си сред нас!Липсваше ми! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ви, момичета! :ieeee: :ieeee: :ieeee: Страшно съм доволна, че ви харесва! :daaa: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Анета
Кафевар/ка/
Мнения: 995
Регистриран на: Авг 25, '11, 12:28
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 126 пъти
Получил благодарност: 78 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Анета »

:ieeee: Страхотно, прекрасно!!!Сигурно е невероятно чувството да се разхождаш сред толкова красота! :ieeee:
Аватар
lin6
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Апр 20, '11, 11:00

Re: В Страната на лалетата

Мнение от lin6 »

Миме благодаря, че сподели с нас тази красота.Имам чувството, че и аз съм била там :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”