В Страната на лалетата

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: В Страната на лалетата

Мнение от дара »

Mария,прекрасно е!
Благодаря ти!!! :tzvetentze:
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мириам »

Мими,сега попадам на тази тема-то страхотна екскурзия е било,жалко,че нямам време да изчета всичко написано и да видя многото красиви снимки,но тези дни ще го направя!Браво,страхотно си прекарала!Като прочета ще има още коментари! :P
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мириам »

Успях да разгледам всички снимки-то много бе,Миме!Страхотни,прекрасни,запомнящи се-ех,какви градини,какво изобилие!Върна ме в дните,когато и аз бях за малко в Холандия!За съжеление не съм посетила този парк,тогава не бях толкова запалена по луковичките-и сега съжелявам!
Много ме впечатли това,че тези момичета тук са наистина много човечни и явно са ти истински приятели-както и аз~ :P Какъв празник са ти спратнали-но ти го заслужаваш,това е важното!
Интересно ми е дали си си купила луковици от там-колко и какви!?Сигурно ,ако е така,тази есен си ги насадила и на пролет ще гледаме холандски лалета по българските земи! :P
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мария Николова »

Ха! Виж ти кой изтупал праха тука! :o
Холандските лалета си ги купувам от тук, с поръчките. ;) А аз бях през май в Страната на лалелата и нямаше как по това време... Поканиха ме през септември да ида да си купя. :lol: Да, ама не. ;) Но пък сувенирчета и картички накупих на кило :lol: и разнасях по форумни срещи, докато свършат. :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мириам »

s_t_m написа:Ха! Виж ти кой изтупал праха тука! :o
Холандските лалета си ги купувам от тук, с поръчките. ;) А аз бях през май в Страната на лалелата и нямаше как по това време... Поканиха ме през септември да ида да си купя. :lol: Да, ама не. ;) Но пък сувенирчета и картички накупих на кило :lol: и разнасях по форумни срещи, докато свършат. :ieeee:
е,да,колко съм недосетлива-поръчки през май!? :oops: Дано имаш пак шанса да отидеш!
Ама наистина страшни снимки си направила,да плакнем очи!Браво!
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мириам »

Мириам написа:
s_t_m написа:Ха! Виж ти кой изтупал праха тука! :o
Холандските лалета си ги купувам от тук, с поръчките. ;) А аз бях през май в Страната на лалелата и нямаше как по това време... Поканиха ме през септември да ида да си купя. :lol: Да, ама не. ;) Но пък сувенирчета и картички накупих на кило :lol: и разнасях по форумни срещи, докато свършат. :ieeee:
е,да,колко съм недосетлива-покупки през май!? :oops: Дано имаш пак шанса да отидеш!
Ама наистина страшни снимки си направила,да плакнем очи!Браво!
И ще ги разглеждам пак и пак да им се понаситя!
И ти много добре изглеждаш сред цветенцата,лале при лалетата! :tzvetoman:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: В Страната на лалетата

Мнение от Мария Николова »

Хахахахаха! :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: Естествено! :daaa: Не ще и дума! :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
nelka-nelka
Kафенце
Мнения: 36
Регистриран на: Авг 9, '17, 11:44
Местоположение: Norge
Обратна връзка:

Re: В Страната на лалетата

Мнение от nelka-nelka »

Мари Марийо, огън девойче!!!! :sheart: :sheart: :sheart:
Докосната си от нещо, много далеч от ежедневното. И успяваш по някакъв уникален начин да благословиш и нас с него!
:gush: :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”