ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.

Модератор: scleri

Аватар
KLEN
Виенско кафе
Мнения: 434
Регистриран на: Дек 14, '09, 13:47
Обратна връзка:

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от KLEN »

На всички,които се отзоваха в помощ на запитването ми по темата изказвам едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ! :tzvetentze: Прекарахме незабравими мигове за тия 6-7 дни,които никак не са достатъчни за преживявания в това райско кътче в Турция.
Ето и едно албумче,за желаещите да го разгледат:http://is55.snimka.bg/travel/marmaris.627672.25343650
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от ravik »

Бая сте пообиколили. :nod: Страхотни снимки. :)
П.С. Местя темата в пътешествия. ;)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от al.yank »

Страхотно пътешествие Краси!
Благодаря за разходката!
което ме подсеща най-после да ви покажа снимки и от нашето пътуване до Истанбул
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от Мария Николова »

Благодаря за идеята, Клен! :gush: Аз не се заканих, като Саша. Моментално ти откраднах идеята. :oops: В "Нашите албуми" поставих незабавно линка към моя албум със снимки от Италия. Стана за минутка, благодарение на теб. :ieeee: А мен ме мързеше да поставям една по една снимки и от 10 дни все отлагах. :twisted:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
traveling
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Май 10, '14, 13:10

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от traveling »

Много готина и полезна тема :dovolen:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от ivanina »

...Наистина хубава тема :daaa: ....
Септември ми предстои седем дневна почивка в Кушадасъ и нямам търпение това да се случи!
За втори път ще посещавам Турция и вече имам общо взето някакви свои лични впечатления - от към коректност ,обслужване и чисто човешки отношения в туризма им. Без да преувеличавам - останах доволна (да кажа дори възхитена) от чистотата и спокойствието което цареше( преди 2 години) в тази страна , дето казва Дал в един по- преден пост -" ...а бе ,обичат си ни ТЕ нас хората ..." това се усеща от първият миг влезеш ли в контакт с тях :daaa:
Още като се приземихме в Истанбул - града , първото ми изречение което успях да съставя беше -" Оставам тук!!! Връщането ВИ в България ,ако може -БЕЗ МЕН" !!! :D ...ама ща не ща върнах се :hmmm:
Живот и здраве до септември :stiskam: - ще правя много снимки и ще показвам екзотиката им от която очите ми стават ей тъй :shock: :potekoha:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Kostaki
Kафенце
Мнения: 26
Регистриран на: Май 8, '14, 17:48
Местоположение: София/Берлин

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от Kostaki »

Откакто се помня почиваме всяко лято в Турция и досега не сме имали повод да съжаляваме. Половинката натиска за Гърция ,Аспровалта ,обаче не мисля да се давам. :P
traveling
Kафенце
Мнения: 11
Регистриран на: Май 10, '14, 13:10

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от traveling »

Тази готина тема ме върна няколко месеца назад и си спомних прекрасната ни почивка в Мармарис през месец май..Мога да кажа, че това беше най-релаксиращата и невероятна почивка за мен и съпруга ми. Хотела беше невероятен - нови стаи, които се чистят всеки ден и се сменят кърпи и чаршафи, персонала много сърдечен и до края на престоя ни се държаха топло и дружелюбно. Храната - уникална, сервираха по 60 различни десерта на хранене, като за обяд и вечеря не се дублираха (съпруга ми каза, че ще аварира самолета на връщане от претоварване :dovolen: Има и детско меню, на всяко хранене риба и много плодове. Басейните на хотела са много чисти, за всички имаше шезлонги, шалтета и кърпи. Това е хотела: http://allinclusive-pochivki.eu/index.p ... AYIraP3PPw . Искам пак да се върна скоро там, аниматорите ни прегръщаха на тръгване :dovolen: Уникално място, препоръчвам го горещо!
Града има неповторима атмосфера, крепост и пристанище, което вечер е приказно осветено. Транспорта е много удобен, евтин и бърз - 1.40 лв. от единия край на града до другия. Безмислено е да се пазарува отКапалъ чарши - марковите магазини в центъра са по-евтини :dovolen: Исках още тази есен да се върна там - толкова много ни хареса във всяко едно отношение този град...Но ще се наложи да изчакам чак до пролетта :lol: След PASA BEACH сигурно всички хотели по нашето Черноморие ще ни бледнеят :snif:
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от ivanina »

След приключилата ни седем дневна почивка в Турция - Кушадасъ , бързам да споделя огромното си задоволство от прекараните си почивни щастливи дни в този курортен град на брега на Егейско море! Всичко беше фантастично!...горещ климат , плаж , хотел на ниво и прекрасно общуване с местното население и също с такива като нас туристи!!! Препоръчвам тази дестинация без грам колебание на хора търсещи райско кътче за отдих :daaa: :D
хотела в който бяхме настанени
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ-МАРМАРИС-отзиви и препоръки

Мнение от Мария Николова »

Иванинка, току виж ми щукнало някой път - сама, не сама - да си подаря няколко дни глезене на това място. :oops: Дойде ми присърце видяното от теб и ми се прииска и аз да го видя. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Пътешествия и туризъм”