МАРОКО - докосване до една мечта.

За приключения, скитници и вечните пътешественици, които навсякъде се чувстват у дома си.
Потребителски аватар
Виола
Наркоман
Регистриран: пет ное 27, 2009 10:13 am

Re: МАРОКО - докосване до една мечта.

Мнение от Виола » вт юни 05, 2018 8:26 pm

Уникално! :shock: Испанците са успели да направят една пещера толкова вълнуваща с тия светлини. Озвучаването от теб ли е?
Склери, благодаря ти за прекрасния пътепис; преживях го така, все едно и аз съм била там. Много съм впечатлена и от местата в Андалусия и от тези в Мароко, които сте посетили. За мен и двете места са непознати и ми беше много интересно. Спомените са едно от богатствата на човек. Благодаря ти, че ги сподели с нас. :tzvetentze: Пожелавам ти още много мечтани места да посетиш!

Потребителски аватар
Tanet
Кафе машина
Регистриран: ср яну 13, 2010 12:52 pm

Мнение от Tanet » ср юни 06, 2018 12:33 pm

Ех Склери, умееш да приковаваш вниманието на аудиторията много си сладкодумен. Много ми се иска по същия увлекателен начин да ни разкажеш за някоя дестинация и забележителност в България. Аз нямам възможност да пътувам извън родината и твоите разкази са ми като прозорец към света.Благодаря, че споделяш.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
Изображение

градинките на "утринния покой"

Потребителски аватар
scleri
Баш кафе майстор
Регистриран: съб юли 10, 2010 1:14 pm

Мнение от scleri » ср юни 06, 2018 6:08 pm

Виола написа:
вт юни 05, 2018 8:26 pm
Уникално! :shock: Испанците са успели да направят една пещера толкова вълнуваща с тия светлини. Озвучаването от теб ли е?
Гибралталци наистина са се постарали, дори бих казал малко са се престарали. Тя, пещерата не е кой знае колко голяма, но е много красива. Освен осветление си има и озвучаване, но музиката е тиха, и надмощие вземат шумовете от движението и разговорите на посетителите. За това реших да премахна оригиналния звук, и да сложа едно музика по мое предпочитание. Парчето е на една руска група която не свири частушки, а оригинален черен мисисипски блус. Най-добрата руска блус група / по моя преценка / - Blues Cousins. Радвам се че ви харесва и на вас.

Tanet написа:
ср юни 06, 2018 12:33 pm
Аз нямам възможност да пътувам извън родината и твоите разкази са ми като прозорец към света.Благодаря, че споделяш.
Надявам се причините да не са здравословни. Ако са финансови не са болка за умиране. Човек може да обиколи света и през нета, а и ден с ден не си приличат.

Отговори

Върни се в “Пътешествия и туризъм”