Акция "Красив балкон"

Публикувай отговор
Аватар
fidanka
Kафенце
Мнения: 14
Регистриран на: Ное 10, '10, 23:38
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от fidanka »

Стефи, дано това, което си оставила навън да оживее :stiskam: , защото минала година доста от моите се споминаха след подобен опит :styzhen: Затова тази вечер преселих всичко по стълбите и на остъклената тераса, не че там е по-топло, но поне не ги духа вятър и не ги мокри дъжд и сняг.
Може и да се обадя някой път, но със свиркането не съм в състояние да се справя :ssweat:
http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 1007967997" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 1007967997" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от Titi »

Имам въпрос Стефи - как поливаш висящите кошници?
А иначе извън въпроса да ти кажа, че снощи накарах мъжа ми да седне и му показах една след друга снимките ти първо от терасата / каза "евала, много красиво"/, после от перваза с хибискуси / пак каза - "като войници са подредени, много естетично"/, после снимката с разсадите /нищо не каза, само сви джуки и повдигна вежди, тоест, не одобрява :lol: /, накрая като видя и снимките с четирите големи кучета, се хвана за сърцето и каза "това не е възможно!"
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от steffi1 »

Тити , покажи му всичко в тази тема от 1 страница до последната.
На първа страница съм показала пролетно-летен вариант на същата тази тераса. :nod: , а също и сме коментирали как поливам висящите кошници, Мориа мисля ме беше питала. :nod: .
Иначе с две думи - поливам веднъж седмично, и то цяло лято така ,независимо от жегите - :oops: не съм от много поливащите.

:hmmm: защо мъжа не е харесал разсадите ми? :lol:
и за кучоците... :lol: :lol: :lol:
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от cherry_lady1984 »

стефи браво ама наистина голямо браво.възхитена съм.нямам търпение да се стопли и да си подредя балкона.но със сигурност не мога да те конкурирам! :nod:
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от cherry_lady1984 »

стефи аз чак сега видях че си от горна оряховица.аз съм родена в търново и понякога си ходя.ще се радвам да се видим.
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1128
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 2 пъти

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от steffi1 »

Когато и както кажеш. :nod:
Аватар
cherry_lady1984
Дълго кафе
Мнения: 117
Регистриран на: Дек 14, '10, 14:49

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от cherry_lady1984 »

харесва ми идеята да подарим това което ни е останало и да направим красива поне още една тераса.винаги има риск човекът на когото ги подариш да не е съвестен.но все пак аз подарявам това което имам и съм дала на доста хора.невинаги съм имала разсад но отчесвам от тези цветя които имам.тази година живот и здраве ще подаря и от разсада.хубаво е да накараш още един човек да обича цветята.
Аватар
veroniki73
Kъсо кафе
Мнения: 84
Регистриран на: Ное 23, '10, 20:11
Местоположение: около София

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от veroniki73 »

cherry_lady1984 написа:харесва ми идеята да подарим това което ни е останало и да направим красива поне още една тераса.винаги има риск човекът на когото ги подариш да не е съвестен.но все пак аз подарявам това което имам и съм дала на доста хора.невинаги съм имала разсад но отчесвам от тези цветя които имам.тази година живот и здраве ще подаря и от разсада.хубаво е да накараш още един човек да обича цветята.
Аз също се присъединявам! Ако имам в повече ще го раздам с удоволствие! :ieeee:
Аватар
kareliata
Кафе с мляко
Мнения: 210
Регистриран на: Авг 6, '10, 12:59
Местоположение: София

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от kareliata »

И аз съм ЗА! С терасата в офиса реших тази година да се заемам .
Наслагах доста резници в къщи, чакам да дръпнат малко и
направо в офиса ги карам. :daaa:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Акция "Красив балкон"

Мнение от Албена »

Я да плясна тук недовършената си веранда ;) Много работа има още по нея,но аз вече подредих саксийте за "радост" на на Милото, който все още майстори по нея. :lol:

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”