СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Гео, граф написа: Апр 12, '18, 21:45 Миленоо, да се махаш моментално от кухнята, че ако не я подпалиш, задължително ще я гръмнеш :o ! Бе ти зарад един храсторез и комшиите ше изтепаш, момиче :svekurva: ! Заведи човека на ресторант - хем да се наяде както що си требе, хем друг ще принася-отнася, хем живи ще останете. Пуу, докога да те уча :swhew:
Гръмнах я, Гео! Да си спокойна! И туй дело свърших. Снощи сложих едно кенче безалкохолна бира в камерата на хладилника да се поохлади малко. Но после си направих айрян и го забравих. Посред нощ чуваме стращен гръм сякаш от преизподнята, понеже кухнята е на приземния етаж. Но понеже ни домързя да слезем, решихме, че иде буря. И на сутринта - майко мила! Онова гръмнало вътре с такава сила, че отворило вратата на камерата и изхвърлило всички други продукти на пода - сладоледите се размразили и направили локви, върху кайма някаква стъпих, абе мазало... Никога няма да те разочаровам, Гео!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Пак добре, че не си сложила кенчето в микровълновата, скицо :sooo: :swhew:

milena02 написа: Май 30, '18, 14:40... Никога няма да те разочаровам, Гео!
Побиват ме тръпки от подобно заявление. Звучи ми като закана... :sdoh:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Райне (Лакомник), моля, не ми се сърди, но много ме разсмя с твоите снимкови неволи :angelche:

След N-тия опит да качи снимки в темата си, Райна сдаде :lol: :lol:

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:18 Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Лакомник »

Гео, граф написа: Юни 6, '18, 18:08 Райне (Лакомник), моля, не ми се сърди, но много ме разсмя с твоите снимкови неволи :angelche:

След N-тия опит да качи снимки в темата си, Райна сдаде :lol: :lol:

Лакомник написа: Юни 6, '18, 17:18 Изображениец Темата трябваше да я нарека:Здравейте,ще я карам без снимки. :snif:
Здравей Dar,съжалявам!
Няма нищо.През телефона не се получава.Но като ми сменят компа... :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Слава богу, не си се обидила :swhew: ! Че то човек никога не знае кого ще настъпи по мазола.

Впрочем ти не спомена, че се мъчиш през телефон. Може би там е ключа от бараката :hmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Май 30, '18, 14:40
Гео, граф написа: Апр 12, '18, 21:45 Миленоо, да се махаш моментално от кухнята, че ако не я подпалиш, задължително ще я гръмнеш :o ! Бе ти зарад един храсторез и комшиите ше изтепаш, момиче :svekurva: ! Заведи човека на ресторант - хем да се наяде както що си требе, хем друг ще принася-отнася, хем живи ще останете. Пуу, докога да те уча :swhew:
Гръмнах я, Гео! Да си спокойна! И туй дело свърших. Снощи сложих едно кенче безалкохолна бира в камерата на хладилника да се поохлади малко. Но после си направих айрян и го забравих. Посред нощ чуваме стращен гръм сякаш от преизподнята, понеже кухнята е на приземния етаж. Но понеже ни домързя да слезем, решихме, че иде буря. И на сутринта - майко мила! Онова гръмнало вътре с такава сила, че отворило вратата на камерата и изхвърлило всички други продукти на пода - сладоледите се размразили и направили локви, върху кайма някаква стъпих, абе мазало... Никога няма да те разочаровам, Гео!
Боже, боже, как съм живяла толкова дни, без да прочета това върхово постижение. :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
И разберете най-сетне, хора!
Младежката разсеяност няма нищо общо с ЕГН-то, нищо!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Категорично,защото все съм си с това ЕГН,но преди не забравях/много/.
Ле-ле,това и аз не го бях чела!Много е смешно,когато се случва на друг и Миленка го разказва !Макар,че кой не е забравял газирано в камерата и кой не е варил яйца в микровълновата.Последното е гарантирано много страшно,защото тъкмо си се заблеял на някъде и прааассс!Става точно като в лафа "атоми и майонеза"
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от vanina_g »

:lol: :lol: :lol:
Милена, много се смях, е, на твой гръб де, ама ... :lol: :lol: :lol: извинявай :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

По повод змиите в градините ни (не се отнася за градинарите :angelche: ) Изображение
libra написа: Юни 7, '18, 20:18 ... Иначе,ние сме насред една ливада и граничим с дивата природа.Освен да разчитам на Мърфиетко.Вчера сдави едно малко косче ,докато с мъжа ми се опитвахме да го откопчим.Но змии предпочитам да не го срещат.Дано да ги е страх от зверски лай.Те,па,да не излезнат глухи,сега.
Либре, насълзиха ми се очите от смях, като си представих глуха змия :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10087
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 348 пъти
Получил благодарност: 920 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

Впрочем ВСИЧКИ ЗМИИ БИЛИ ГЛУХИ в общоприетия смисъл, защото нямат уши и ушни тъпанчета... Макар да не чуват, те усещат вибрациите по земята и това ги провокира да се крият.

Обаче имат две слухови системи, като в основата на едната са челюстите им.
"С челюстите змиите улавят вибрациите. Затова и те понякога заравят главите си, за да чуват по-добре. Всяка стъпка на жертвата предизвиква в почвата и въздуха вълни, както капката вода предизвиква кръгове в басейн."
"След като челюстта улови вибрации, те достигат до ушния охлюв, откъдето нервите предават сигнала до мозъка. Като чуват през челюстите и през традиционно ухо, змиите имат по-добри шансове да засекат жертвата. Възможно е по същия начин да са чували и първите сухоземни гръбначни. БТА


.
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”