СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

:lol: :lol: :lol: :srofl: :srofl: :srofl:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

незабравка написа: Мар 27, '18, 09:55 ......
Шофьорът се оказа веселяк-вика ''Пял съм им през цялото време за да не се стресират от пътя''.
А пък мъж ми като гледа борчето Cheaf Jouseff и му отговаря-'Ами сигурно много фалшиво пееш,виж го този как е пожълтял!!!' :mrgreen:
mama_li

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от mama_li »

Мнение от gevkati » пон мар 26, 2018 9:13 pm

благодарим за бригинга!
Започваме последната обиколка на чакането :daaa:

gevkati » вт мар 27, 2018 9:12 am

"бригинг" е нетърпеливата форма на бриФинг :lol: :hihihi: :angelche:

Daniela Pargu » вт мар 27, 2018 9:20 am

То ми стана ясно,като отворих речника на "най- търпеливите" :hihihi: :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

От темата Какво сготвих днес:
vanina_g написа: Апр 12, '18, 19:59
milena02 написа: Апр 12, '18, 19:33 Никога няма да повярвате: аз в тази тема! Да обаче, готвя! В момента! И сега ще споделя менюто, което приготвям като допълнение към късата черна рокля и безупречната прическа. Зелена салата, с репички, краставички и каквото си трябва; ордьовър от синьо сирене и печен патладжан; после- пържоли с гъби и сметана; и накрая - сладолед, гарниран с пресни ягоди. И ако утре не ми купи мечтания храсторез, вече.... ще е на пост и молитва!
:lol: :lol: :lol:
А аз с една леща мъча саблен трион да получа :D
milena02 написа: Апр 12, '18, 21:04 Аматьорки! Триона само с едната черна рокля ще го гепиш, Ванинка, няма нужда да готвиш! За храсторез обаче се иска и ордьовър! А аз съм хвърлила око и на една бензинова косачка, така че и погачи ще трябва да меся, хора!
Гео, граф написа: Апр 12, '18, 21:45 Миленоо, да се махаш моментално от кухнята, че ако не я подпалиш, задължително ще я гръмнеш :o ! Бе ти зарад един храсторез и комшиите ше изтепаш, момиче :svekurva: ! Заведи човека на ресторант - хем да се наяде както що си требе, хем друг ще принася-отнася, хем живи ще останете. Пуу, докога да те уча :swhew:
milena02 написа: Апр 13, '18, 02:12 Виж какво, Графиньо, това, че веднъж запалих кухнята баш на рождения ден на Жоро Лелето, не значи, че я паля всеки ден! Е, тогава, след като потушихме пожара, някак свещичките на тортата не предизвикаха обичайното умиление, но това не се брои. Важното е, че днес ще имам храсторез! И за да се пукнеш от яд - правят ми се нови конструкции за катерливите рози! Това го плащам с тирамису. Един съсед ми дава бишкотите, понеже има фабрика за производството им, а комшиите искат да ядат тирамису и ми правят арките.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ToBo »

Т'ва си е чиста корупция по всички етажи :lol: Ма 'що не съм се сетила да си прегледам "малките черни рокли" толкова години :hmmm: ? Една малка черна рокля = един малък мазол :ufff: А каква техника можело да имам...
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Момичета, сбъркали сте тотално пдхода! Аз ММ само го опънах да отсече един 20-годишен орех и до края на седмицата купи електрически трион (или както там му са вика) :lol: :lol: :lol:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

лаленце, къде си? Липсваш ми! :tzeluvka:
Еличка написа: Мар 27, '18, 19:44 :tzvetentze:
Саша,
Имаш най-красивия кедър на света! Толкова ги обичам, а мъжът ми не... Как да го убедя, че и той ги харесва :hmmm:
sasha написа: Мар 28, '18, 09:33 Еличка, ето сега започна да ме сърби гърбът и май ще ми никнат крила/дано не стана една голяма бяла птица :hihihi: /. Как да го убедиш ли? Една лопата зад врата и е готов :mrgreen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Давайте да вдигаме по-често темата, та да вземе да се стресне Лаленце и да си дойде 8-) !

Ей така ме радват новичките - още в началото да покажат чувството си за хумор :nod: . Лакомник май е Лакомница с подпалвачески наклонности на Ван дер Любе :lol: :lol: :lol:
Лакомник написа: Апр 25, '18, 18:14 Така просто-да споделя...със сигурност съм в темата,имам малко рози,но пък май ще си имам доста проблеми.От една година гледам снимки и картинки-градини,рози-чудеса!Реших и аз.Безпросветната ми лакомия ги надипли 22 рози за година.Няма лошо!-до първите набези на агрилуса.Нищо страшно,дето се казва-каквото за всички,това и за нас!И чак тогава решавам да опозная врагът по-добре,за да си повиша ефективността😖Оказва се,че тази твар не се гаври само с мойте гюлчета нещастни,ами и с малините на комшийката,дето е забравила за тях!И за да е още по-гадно,ходи и по къпини.Точно до нас се е ширнал запустял парцел с какво?-Къпини,ама много къпини😳😓.Няма никога да се справя с тази буба!Разните му там Дециси и Нурелета ще са и пкато освежаващи коктейли! :ufff: Все по близък ми е Ван дер Любе :hmmm:

Та,кафенца,знанието е сила :idea1:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Лакомник »

:tzeluvka:
Гео, граф написа: Апр 26, '18, 10:29 Давайте да вдигаме по-често темата, та да вземе да се стресне Лаленце и да си дойде 8-) !

Ей така ме радват новичките - още в началото да покажат чувството си за хумор :nod: . Лакомник май е Лакомница с подпалвачески наклонности на Ван дер Любе :lol: :lol: :lol:
Лакомник написа: Апр 25, '18, 18:14 Така просто-да споделя...със сигурност съм в темата,имам малко рози,но пък май ще си имам доста проблеми.От една година гледам снимки и картинки-градини,рози-чудеса!Реших и аз.Безпросветната ми лакомия ги надипли 22 рози за година.Няма лошо!-до първите набези на агрилуса.Нищо страшно,дето се казва-каквото за всички,това и за нас!И чак тогава решавам да опозная врагът по-добре,за да си повиша ефективността😖Оказва се,че тази твар не се гаври само с мойте гюлчета нещастни,ами и с малините на комшийката,дето е забравила за тях!И за да е още по-гадно,ходи и по къпини.Точно до нас се е ширнал запустял парцел с какво?-Къпини,ама много къпини😳😓.Няма никога да се справя с тази буба!Разните му там Дециси и Нурелета ще са и пкато освежаващи коктейли! :ufff: Все по близък ми е Ван дер Любе :hmmm:

Та,кафенца,знанието е сила :idea1:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Лакомник написа: Апр 26, '18, 13:39 :tzeluvka:
Радвам се, че приемаш с усмивка закачката ми :tzvetentze: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”