СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 560 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

:srofl: :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Аз сериозно предлагам тия двете Миленки да ги разделим!
Щом са стигна до художествено-творческо акане, ша ми забранят форума, да знайти, ей!!! :swait:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

Ама пък вие. Той, акцентът беше смокът стрелец. ;) Другото е съпътващо. :hihihi:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Адаш, тука сме нежелани! Ние благородно и на високо ниво се опитахме да дискутираме по теоретични въпроси, свързани с терминологията в областта на изобразителното изкуство и какво? Изгониха ни! И после защо няма култура в България! Не се опитвай да обясняваш семиотичните аспекти на "смока-стрелец" и екзистенциалните проблеми, които са ти създали гащите, на простолюдието, към което спада Графинята при всичките й претенции. Няма да те разберат!
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

milena02 написа: Ное 14, '18, 23:55 Адаш, тука сме нежелани! Ние благородно и на високо ниво се опитахме да дискутираме по теоретични въпроси, свързани с терминологията в областта на изобразителното изкуство и какво? Изгониха ни! И после защо няма култура в България! Не се опитвай да обясняваш семиотичните аспекти на "смока-стрелец" и екзистенциалните проблеми, които са ти създали гащите, на простолюдието, към което спада Графинята при всичките й претенции. Няма да те разберат!
Благодаря, адаш! Освен да се подкрепяме, друго не ни остава. :tzvetentze: Тя, философията на живота, е сложно нещо. :hihihi:
Изображение това ми се видя подходящо...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 14, '18, 23:55 ... на простолюдието, към което спада Графинята при всичките й претенции...
Тогава на ЧРД-то ще изоставя каляската, кринолина и швейцарските гвардейци и ще се помоля Сали Яшар да ме докара с някоя от неговите пеещи каруци - писана повече от каляска. И ше се барна в идентичен стил аз, ш'видиш ти :hihihi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

Жалко, че няма да съм на РД. Все щях да измисля нещо в джипси стил.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 560 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Еличка написа: Ное 22, '18, 22:40 Божкееее, това момче Лалето не е под чехъл, той е под лопата, тухли, цимент! Как те търпи, Миленски?
:lol: :lol: :lol: представих си го...
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1460
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 3 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от vanina_g »

milena02 написа: Ное 14, '18, 12:52 ...
Ще го задълбоча и разширя моментално! Започвам от дефинирането на термините "инсталация" и "пърформанс". Значи - следете ми мисълта! - представяте си, че ви се ака. Акате, после натискате звънците на целия блок и бягате; комшиите търчат по стълбите и пред входа виждат произведението. Това е "инсталация". Пак ви се ака. Натискате звънците, комишиите слизат и тогава пред очите им създавате произведението. Това е "пърформанс". Така обяснено, мисля, че и за лаиците, които са далеч от изобразителното изкуство, ще е лесно да схванат понятията.
:lol: :lol: :lol:
Е това ще го запомня, много нагледно и полезно за нас, лаиците :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Тутти »

...Любен Дилов-син.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Из безценното творчество на Ивко69. Моля обърнете внимание на този автор, много е талантлив! :lol: :lol: :lol:
ivko69 написа: Ное 11, '18, 13:04 Мишок,понеже ме знаеш,че много чета,та четох и за къртиците..Друг е въпроса,какво от това което чета ми влиза в главата..Ще ти кажа кое най-много ме ядоса в държанието на една къртица,и от тук се започна целия лов...Преди две години си почнах с пробите да си садя некакви неща и попаднах на един тунел на къртица..Затрупах го и продължих със саденето,но на другия ден пак купчинка и пак тунел..Викам си-аз съм рибар,кукички има и ще те хвана...Направих една система от куки и я пъхнах във тунела..И знаеш ли какво направи тая гадинка..? Избута куките отвън и се изака на тях...Побеснях..Тя ще ми ачка на майсторлука..И се почна..Тия къртици са много умни животни,правят си тунели на различни дълбочини.Едните ги ползват като магистрали и по тях се предвижват,ловуват,чифтосват се,поддържат ги чисти и т. н.По-дълбоко си имат спално помащение ,тоалетна и...склад..И какво си държат в тоя склад-червеи,ма основно червеи..И то не умрели и изсъхнали,а живи..Защото къртицата в слюнката има някакъв токсин,еба ли му майката какъв,но този токсин парализира червея за да не може да избяга,а иначе си е жив и пресен и готов за обяд...
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”