СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

:srofl: :srofl: :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

libra написа: Юни 6, '18, 19:30 ... и кой не е варил яйца в микровълновата.Последното е гарантирано много страшно,защото тъкмо си се заблеял на някъде и прааассс!
Не е само микровълновата основният ни враг. Котлонът също е гаден! Вчера сложих 6 яйца да варя. И седнах да пиша статия. Пиша си аз, обаче след час-два започва да ми мирише на умрели катерици. Отварям всички балконски врати. Пак мирише. Слизам да отворя и външната врата. Както съм си в коридора, започва някаква пукотевица от неизвестен източник. Викам си: бойлера гръмна! Отивам в банята - няма проблем. Някой хвърля пиратки в двора, си казвам, и звъня на мъжъТ. Викам: тука ме нападат, ти къде се шлаеш в събота, такъв и онакъв! Той вика: идвам след малко, като си допия бирата. Престрелката не престава. Прибрах прането, че да не го обгазят. Накрая се сетих да вляза в кухната и... което си е истина, истина е: Графинята е права! Това е помещение, в което със закон трябва да ми се забрани да влизам! Водата на яйцата отдавна изкипяла и те гърмят. Ама буквално. Всичко беше в чурупки, белтъци и жълтъци. Загорялата тенджерка, естествено, моментално я изхвърлих, за да залича уликите от престъплението. После се върнах към статията - идеалното алиби!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10763
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 238 пъти
Получил благодарност: 433 пъти
Обратна връзка:

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от botan »

Поне не си ги пържила 7 часа на тих огън. Е те тогава нямаше да се отървеш от катерици 3 дена! :roll: :roll: :roll:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от clock »

:lol: :lol: Ах, Миленка, колко много липсваше! :lol:
Сещай се по- честичко за нас :gush: Обичаме те! :sbear:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Клокче, жалко, че няма да те напрегръщам на 24-и! Тук съм си, мила! И аз ви обичам!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от clock »

Нали знаеш какви номера ни спретва понякога живота. Цяла година чаках да ви видя, да се съберем пак, да се посмея на воля, да говорим за китки и не само за тях.... И накрая - тц! Не можем да не отидем на сватбата. Родителите на момичето са ни много близки семейни приятели от дълги години. А моята дъщеря е израснала с тяхната.
Догодина, живот и здраве! Тогава отрано ще дам заявки на цялата Вселена да не ми вметва към рожденният ден на форума неотложни ангажименти :nod:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15865
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 828 пъти
Получил благодарност: 1664 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 11, '18, 18:49 Не е само микровълновата основният ни враг. Котлонът също е гаден! Вчера сложих 6 яйца да варя...
Потвърждавам това за котлона и яйцата, има нещо коварно и дори злодейско в котлоните!

В събота вечер бяхме поканени на гости у дъщеря ми и докато пътувахме натам, тя ми се обажда и започва да ми говори нещо несвързано и много ядосано, но пряко свързано с яйца и с мъжа ѝ. Притесних се, да ви кажа, подобна комбинация ме постави нащрек, искам още внуци все пак. Както и да е, пристигаме и ни посреща широко зейнала входна врата, всички прозорци изпонаотворени, а миризмата тЕпа! Предвид факта, че съм виждала предимно живи и енергични катерици, не знам дали миришеше точно на умрели такива, но каквото и да беше умряло, явно е било отдавна. Дъщерята разясни ситуацията - легнала с Калоян да поспи и предупредила мъжа си след 10 минути да изключи яйцата. Може и да са гърмели, но той така дълбоко е спал във фотьойла пред компютъра, че би могъл да изиграе ролята на Спящата красавица в драматизация без яйца.
Та, Миленски, напоследък се забелязва специфична епидемия по яйцата. Варените. Не се справят добре в живота. Май 🤔...

Абе гаааадни котлони 😞😡...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5262
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 96 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Daniela Pargu »

Ооо, каква приятна изненада! :ieeemyzh:
Миленката била тук !
Много ни липсвааш,мила!
Обичаме те ,да си ни жива и здрава :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Гео, след ценните ти сведения сега, в 7 сутринта, направих философско прозрение, стигнах до отговора на фундаменталния въпрос, измъчващ човечеството от хилядолетия - кое е първото: кокошката или яйцето? Отговорът е, че когато една кокошка първо сложи да вари нещо и второ това са яйца, следва взрив. Следователно - следете ми мисълта! - кокошката е първа, а яйцето - второ.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от iv.tarlen »

Никой не може да ти стъпи на малкия пръст по дивотия, пиши моля ти се, моля !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”