СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 917 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от МГХ »

milena02 написа: Ное 13, '18, 11:34
МГХ написа: Ное 13, '18, 11:09 Август, суша, жега и нали съм си комбинативна ... накарах ММ да ги ... препикае. Така изгасихме пожара...
:lol: :lol: :lol: Мамууу! Адски ценен опит споделяш, адаш! Ка да не се сетя досега :ufff: Това е гениална иновация! При следващия пожар ще я приложа, надявам се не е патентована!
Давай, може. Само трябва да има мъжко с теб.Иначе не става. :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Естествено! За какво ми е цистерна без маркуч! :angelche:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 557 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Малко да сменя така страшната тема за пожарите...
Аника написа: Ное 13, '18, 23:08
dal написа: Ное 13, '18, 22:36 Само да кажа, за увеждане рози за хоризонтиране и резитба, нали имате четка с дръжка за метене, вдигаш и с четката прекарваш розата и леко сваляш ръката дето държи четката, розата е под четката а на четката космите сочат малката и голема та мечка 😆😆
Представите ли си го 😅
Не :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

:lol: :lol: :lol: :lol: Не мога дума да кажа! Класик! Класик е Дал! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 557 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

milena02 написа: Ное 13, '18, 10:31
Лакомник написа: Юни 6, '18, 16:42 Много вярно!Боя се,че съм зациклила някъде в кубизма/в шантавата му част,ако има и друга/,дето се чудиш защо ухото е позиционирано малко по -долу от гърба!Пикасо....без да се лаская.Отплеснах се
Райне, княгиньо (щото Графиня вече си имаме), за нас е чест да те приемем във висшето си общество! Не му намирай кусури на Пикасо! В кубизма благината е, че както и да насадиш гайлардиите, пак ще удушат ехинацеите и където и да боднеш една роза, наесен пак ще я местиш! Гледай на нещата като артист! На мен ми е никнала чушка в балконските петунии. Отгледах си я, опекох я и я изядох! На това ние, творците, му викаме пърформанс, много е модерно.
Миленкаа, аз предлагам да ни спестиш малко труд и направо да си копираш мненията тук :lol: :lol: :lol:
Като художник и съпруга на истински художник, :mrgreen: , мога да потвърдя тази така модерна и така непонятна за мен дефиниция - пърформанс... :lol: :lol: :lol:
Следващия път може да разшириш и задълбочиш идейната същност на този оригинален пърформанс с един пожар по време на печенето на чушката, която междувременно да се окаже силно люта и бълваща сълзотворен газ преди момента на пълното си овъгляване :srofl: :srofl: :srofl:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 557 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

dodo74 написа: Ное 14, '18, 07:45 Здравей
Тук качването на снимки е нещо , като изречението в първия ти пост : Есента, изнемощяла от местене на засятото и окончателно придобила налудничав вид и поглед .... :)
От снимката , която качи Гео , виждам хубава и поддържана градина . Обаче виждам само една роза или две , защо ?
П.с. Можеш ли да вариш яйца? :angelche:
А ето тук вече подозирам трайно преплитане на тези две теми... (копирано от темата "Здравейте, аз съм Райна")
:lol: :lol: :lol:
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dodo74 »

Lalel4e написа: Ное 14, '18, 09:28
dodo74 написа: Ное 14, '18, 07:45 Здравей
Тук качването на снимки е нещо , като изречението в първия ти пост : Есента, изнемощяла от местене на засятото и окончателно придобила налудничав вид и поглед .... :)
От снимката , която качи Гео , виждам хубава и поддържана градина . Обаче виждам само една роза или две , защо ?
П.с. Можеш ли да вариш яйца? :angelche:
А ето тук вече подозирам трайно преплитане на тези две теми... (копирано от темата "Здравейте, аз съм Райна")
:lol: :lol: :lol:
Дано Р. има чувство за хумор :tzvetoman:
Може и да може .
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Бошкей, появи се Агента и тЪз темичка взе да се пълни неудържимо :ssmiah: :ssmiah:

Викам предстоящия празник да мине под надслов "Ти! Научи ли се да вариш яйца?" (моля някой да преработи по подходящ начин картинката!)

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Lalel4e написа: Ное 14, '18, 09:23 Следващия път може да разшириш и задълбочиш идейната същност на този оригинален пърформанс...
Ще го задълбоча и разширя моментално! Започвам от дефинирането на термините "инсталация" и "пърформанс". Значи - следете ми мисълта! - представяте си, че ви се ака. Акате, после натискате звънците на целия блок и бягате; комшиите търчат по стълбите и пред входа виждат произведението. Това е "инсталация". Пак ви се ака. Натискате звънците, комишиите слизат и тогава пред очите им създавате произведението. Това е "пърформанс". Така обяснено, мисля, че и за лаиците, които са далеч от изобразителното изкуство, ще е лесно да схванат понятията.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 14, '18, 12:52 Ще го задълбоча и разширя моментално!...
Точно по този живописен начин е било обяснено на сина ми в лекция за изкуството. Ама мен ме досрамя да споделя :sblush:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”