СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
лалесъм

СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Тя не започва от днес :dovolen:
Но днес ме разсмя това :D
ln_none написа:Като се местих в преходно-средиземноморски климат не очаквах да снимам зимни китки :dovolen:
Дано не застуди повече, че олеандърът и маслинката съвсем ще се обидят :stiskam:
лалесъм написа:
tili написа:Честит първи сняг! Пролетта идвааа :ieeee:
Така им шушни на маслината и олеандъра :dovolen:
ln_none написа: :dovolen: Окуражаващо! Дано само утре не ми се наложи да им изчопля снега от ушите преди да ги зарадвам с тая блага вест :D
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Аз пък вчера сутрин изцвилих на този статус във фейсбук:

''Намирам се в прекрасна възраст.
Наивността изчезна, а деменцията още я няма...''

Толкова добре ми пасва :lol: :lol: :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
wrong dreamer
Двойно кафе
Мнения: 191
Регистриран на: Ное 6, '13, 22:08

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от wrong dreamer »

Това е обява от вестника - "Продавам бултериер. Красив е. Яде всичко. Много обича деца."
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2389
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 84 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от mds777 »

wrong dreamer написа:Това е обява от вестника - "Продавам бултериер. Красив е. Яде всичко. Много обича деца."
Това е велико! :D :srofl:
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1807
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 101 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от mariyanag »

Вчера си говорим нещо с колежка и аз казвам :Много обичам нещата с Х...."
жената ме погледна хитро и отвърна:"Че кой не ги обича", схващайки българския подтекст добавям извинително :
"Ама аз имах в предвид- хибискуси, хости,хойхери, хризантеми".
отговор от нея: "да, да разбрах те - така му викат вече на мъжкото достойнство"
Та нещата с х.... в моята цветарска глава и в другите глави....
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

mija написа:Как се садят рози в такъв сняг :hmmm: Дори не виждам къде са ми дупките
Изображение
vsaymenova написа: Спокойно! ;) Днес садих в същите условия, само дето нямах дупки :lol: Разчистих снега с една четка за почистване на сняг за кола, изкопах (земята не е замръзнала), засадих, полях, една лопата рохкава пръст и върнах снега отгоре :nod: Сега ще стискам палци :stiskam:
wenche написа:
ToBo написа:Аз съм правила това същото упражнение, ама по-тъмно с фенерче :D Още по-романтично е :angelche:
Нощта на признанията, кой е следващият, моля :sgiggle:
от http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.ph ... start=1410" onclick="window.open(this.href);return false; :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Миша написа:Май всички устойчиви на бронзовост домати имат твърдост и вкус като на картоф :mrgreen: , Вителиото стоеше узрял буквално два месеца на стъблото и като го береш отново е с твърдост на добре напомпана топка , и като го удариш със сила в кофата подскача като топката и пак не е наранен :shock: , така и си окапа без да го берем :eeeh:
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от viktoriaivanova »

Това да садиме рози по тъмно и с фенерче - си е ноухау, запазена марка само на нас от Хобикафе.
Хора, които не знаят как чакаме розите от поръчките , през декември, предколедно - те представа нямат че и така може рози да се садят. за тях това е и смешно, и учудващо.
Моите дупки също са готови отпреди месец - и сняг ги валя, и лед ги стегна... Това е положението. Но пък това са емоции, които ще помним.
При нормални обстоятелства всеки може да сади. При необичайни ситуации - можем да садим само ние, "лудите за връзване" цветарки.
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Колко рози имате? - попитали в един цветарски форум ;)
МГХ написа:
Звездичка написа:У дома се породи конфликт и седнах да направя списък на розите по имена. Не съм броила на корен, щото тогава конфликта щеше да прерасне в кървава схватка :oops: докарах ги до 83 вида налични :eeeh: вероятно съм попрекалила, но толкова ги обичам!
Аз отдавна вече не ги броя , а като ми кажат имаш много рози , отговарям скромно "ами да " и веднага минавам на друга тема.По едно време бяха ... много ... и преброени.Това предизвика напрежение.Сега са много , ама без брой и така сме по спокойни.
gospodinov написа:Моите минаха 150 но бройката не е самоцел, а по скоро е -тази трябва да имам...а тази колко е хубава...о пък тази е направо приказна.....и неусетно са се натрупали една камара.
На този принцип шейховете си правят харем най-вероятно.... :angelche:
libra написа:Taзи тема прилича на Анонимни алкохолици.Тя си е и такава ,де-за зависими.Не искам да се разкривам колко са -нито много ,нито малко.Но,изглежда са недостатъчни -къртихме чимове за място за 10 рози.Което днес в леда упътнявах с подръчни материали-дигиталиси,нарциси,кандилки.Упътнявах дупките по-точно,защото розите ги няма.Поуката ми е ,че трябва да се подтиска силния порив да се направи градината възможно най-бързо .Напротив ,трябва да се остави много празно място,за да можем да упражняваме лудостта си протяжно и с наслада.
Тутти написа: Нямам угризения,защото розите ме правят щастлива.Само се замислям как сега мога да се отказвам от дрехи и обувки,чанти и грим,в името на това да имам някакви нови рози в градината.Ето това е невероятното.И всякакви приоритети се прегрупират в името на розата.
По този повод да ви разкажа как един приятел,който вече не е между нас,отиде да купува гардероб по настояване на жена му и трите му деца.Те наистина нямаха още гардероб,всички дрехи бяха в кашони,и събираха пари няколко месеца за да го вземат.Тръгна той,видял по пътя една страхотна гайда,и понеже имаше хоби да събира марки и инструменти,гардероба изхвърча от намеренията.Идея нямате какво стана после като донесе гайдата вкъщи.
milena02 написа: Преживях истински градинарски катарзис в момента, в който спрях да броя, трупам, садя и тормозя себе си и околните. Сега гледам просто да се наслаждавам на ефекта и лееееекинко да коригирам тук-там. Но първоначалната лудост ми е до болка позната. Първата ми поръчка беше за 60 рози накуп. И им копах дупки метър на метър с по една кофа тор за подложка, понеже наша Дал така ме беше посъветвала на майтап. Но аз от майтап не разбирам... И въпреки това я обичам Дал.
tili написа:Преброих ги и се оказаха точно 42. Край, спирам поради липса на място! Пък и това е точното число на Вселената и всички неща, както казва Дъглас Адамс :lol:
calico написа:Е, Тили, макар и да са твърде малко, ти можеш да спреш, щото си достигнала до смисъла на живота :angelche:
аз някак си това число съм го пропуснала, било е вероятно в общите купове по 40 и 50 броя, но при теб си е знак, откъдето и да го гледаш.
Ноооо....рози ще мръзнат, ще боледуват, за съжаление и ще поумират, затова следи новостите, да си в крак, ако се наложи замяна. Или ако нещо неустоимо те привлече, пък имаш две еднакви...абе знаеш как е :daaa: :daaa:
tili написа: Малко заблуждавам себе си и публиката май, защото не слагам в бройката десетина еднократно, но продължително цъфтящи, да ги наречем червени катерачи :) розо-трендафили, садени от баща ми преди 40 години.
Но лично изкопаните от мен дупки за рози са 42. Подмяна, замяна, по две в дупка ако нещо неземно се появи, но повече няма да кОпам! Вселената ми го говори това :mrgreen:
Всъщност, да попитам: щамбата води ли се за роза? :lol:
http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.ph ... 5&start=60" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

zeleno написа:изпратено по Еконт на

Елизабед / точно с "д" е в товарителницата :hmmm: - Пловдив
Elizabet написа:Благодаря за розичките и положения труд около тази поръчка!!! До сега само докторите ми пишеха името с "д", но нищо, пак съм си аз :lol:
zeleno написа: името излиза автоматично щом се въведе телефона
това ще рече , че Еконт така са те вкарали и така и ще си вървиш ... то в днешно време къде ли не работят доктори ... :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”