СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
мимка
Дълго кафе
Мнения: 135
Регистриран на: Ное 1, '16, 14:40

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от мимка »

Гео, граф написа:
лалесъм написа:... Тоз отбор как ще се казва :hihihi:
...............
След "Бройлери за баня" ;) предлагам "Градски и междуградски катеричоци" :angelche:
"...magicians have calculated that million-to-one chances crop up nine times out of ten"
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

или "Исторически и праисторически 'чоци" ;)
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

bell написа:.......

Дарт Вейдър ми напада розите :mrgreen:
Изображение
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dodo74 »

Олеее, попаднах в закачка , май :hmmmmmm:
Това с катерицата е съвсем случайно , честно :tzvetoman: Гео :tzvetentze:
Но , какво пък ? Този скокливец ,нали няма да ми яде бурканите със зимнина , кога сняг забръска ....

В един друг форум / някога / имаше тема : Шаран в леген . Как съм се смял . Мимка ?
Може и да може .
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1139 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от daneda »

от темата Дейвид Остин и други английски рози
лалесъм написа:Ми да разкажа и за моята Сашка :liubov2:
Първа година - умряла работа и много ЧП :snif: Обаче купената по същото време Сашка при Луис й става любима роза за годината. Решавам да дам шанс на моята и я местя на проветриво място.
Втора година - Сашка започва да прилича на човек, т.е. на роза ;)
Трета година - Сашка вече е оценена по достойнство и дава всичко от себе си, но..... ММ й реже главата с тримера на нивото на терена :svekurva: Тя Сашка не е виновна - не е толкова ниска ама тревите големи, а и още не е разцъфнала, че да кове поглед. Така и си отидоха пъпките, които беше надиплила :snif:
Прости ни Сашка и пак напира да цъфти на 2 пръста от земята. Този път аз, прегряла от садене на ириси на 40 градусова жега, залитам и стъпвам отгоре й :ufff:
Сашка обаче не се отказва - пак напират пъпки на половин педя от земята ама за кога вече....
Те това е наша Сашка, Princess Alexandra of Kent, как да не обичаш толкова самоотвержена роза :liubov2:
gospodinov написа:Е ее, лалесъм, при теб Сашката си е карък -сървайвър :lol:
Може да я запишете за кастинг в някой формат за оцеляване. :angelche:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от libra »

Лаленце,много ме разсмя !
Цяло щастие е било,че Сашка не е била с цялата си прелест от бодли на кълбо с радиус 120 см,защото падането върху такова нещо,едва ли щеше да ти хареса.Дори и без ириси на 40 градуса,а още по-малко с.
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Из форумната тема "Старост"
Миша написа:Марго, остарях само докато те чета по диагонал , а ако бех изчела всичко, направо се мумифицирах с цел избегване на туй, дет си изредила :eeeh: Стига, бе жена, каквото дойде това е, ми ако днеска падне саксия и ме фрасне по главата, как ще мога да се радвам на тия "благини", дет ги описваш, а ако пък не ме стигнат, как ще отговарям на критерия "остарял" :hmmm: комуто каквото когато :nod: Има една теория, която казва да говорим позитивно, като си болен да си казваш сутрин "не съм добре" а не "зле ми е", идеята е мозъкът да улови думата "добре" и да се настрои към по-добър старт за деня , та така защо ми е нужно да знам какво може или не може да дойде с годинките, та никой не знае какво го чака следващата минута и час
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dodo74 »

Ако си прибрал кучето си след лов в къщи а то вие непрестанно , иска да избяга , крие се и ръмжи . Има ли вероятност да си взел чуждо куче ? :shock:
Може и да може .
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

dodo74 написа:
Гео, граф написа:Надявам се никой да не ме бие, но да предложа идея за хай тек кенеф :angelche: (днес яко ме тресе лиготията :oops: )

Изображение
Ееее, поне пусни водата .....
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

calico написа:къв гулаш бе, сега го почвам, утре ще се яде.

цял ден правих торти, накрая има една. Много е вкусна, но рецепта няма да ви казвам, щото няма да можете да я объркате като мен и после да мислите как да поправяте. ей ся ще ви я кача, с таблета че друго нямам
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”