СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

libra написа:Mинаха 2 часа от края на божурената поръчка,та питам -за еврохоста никой ли не се навива?
цели два часа , народеее :lol:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от calico »

qn4eto написа:
Много ми хареса " като не става с хамалогия- ставало с ум" . Дано и при мен се отбие. :lol:
libra написа:А!Ние сме му далечна дестинация!
:lol: :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

kim написа:С кашон няма да стане. От влагата ще се разпадне бързо, така си мисля.
Но с фолио или найлон може да се получи. Благодаря bell и за тази идея :tzvetentze:
Венче, аз съм пробвала да запазя ларва в почва в голям съд. Ботан имаше желание да види
какво се пръква от тях, та щях да му изпращам по Еконт :mrgreen: Не издържат живи след изваждането.
Даже и морков и бучнах да си хапва, сигурно не й е понесло :D
пп - Ким, предварително се извинявам - проблемът ти хич не е смешен....
...но на финала с моркова не можах да се въздържа :lol:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

В темата Днес:
milena02 написа:В този слънчев ден, в който бих могла да отскоча до село и да нарежа резниците, които съм обещала на няколко съфорумки, аз се занимавам с такава простотия, каквото не можете да си представите. Напусна мой колега, който отговаряше за кръстословиците и хороскопите, и ме туриха временно да поема и неговата работа. Кръстословиците идват готови, обаче хороскопите нямам никаква представа откъде ги е вземал. Не си вдига телефона, че да го питам. И така от една седмица си измислям ежедневните хороскопи. Сядам си с едно кафе, забелвам очи към тавана и звездите започват да ми го говорят. Хората викат, че много познавам. :lol: Звънят даже благодарни читатели :lol: :lol: Днес обаче се боря с извънредна задача. Трябва да напиша огромния годишен хороскоп "Какво ви очаква в годината на Жълтото Земно Куче". Две вестникарски страници, без майтап. :ufff: В момента го творя. Така че ако някой има специални желания към Жълтото Земно Куче, да казва навреме, че да го включа в сводката. Иначе, понеже съм в добро настроение, на всички зодии ще отредя успешна, здрава и ползотворна година. А дано пак позная! Но кажете ся: тез скверни писания отиват ли му на моето префинено перо? :ufff:
calico написа:... Миленски, дал да не ти викам вече Агент Алена???? :hmmm: :hmmm: :liubov2:
Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1193
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 262 пъти
Получил благодарност: 168 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от lilaby »

Това последното на milena02 също е велико :D :D :D
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

не е истина просто .....
к"во стана с оная мишка , нали щяха да я включват в емотиконите :hmmm: :ufff:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1439 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Тутти »

Дълбоко лично откровение на dar :
"Поръчах сега Еден без да знам къде ще е, но направо ме побърква тая роза, то кат се замисля мъж не съм искала тъй както Едена." :hihihi:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2685
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 104 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от marillia »

Лаленце в темата Годишна форумна класация на розите :lol:
лалесъм написа:...
Дарбито и кюфте, и плескавица да е като отвори ония ти ми цветове и пръсне неговия си аромат... :tzvetoman:
По-миналата година, обаче, ми напуска едни дарадонки при втори цъфтеж, едни изродени клони - ужас някакъв :shock: Ама тогава черни списъци нямаше :mrgreen: а имаше едно Дарбиново просвещение на ЧРД-то на форума :angelche: Тази година ми е перфектен нищо, че пак си е запъртък.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

maranta написа:Шамиииии :twisted: Ти не може ли като нормалните хора да ходиш за подаръци и да печеш меденки, ммм :svekurva:
Кога сколаса да наслагаш(и в другите теми също!) толкова красоти и изкушения :potekoha:
Тъкмо се примирих :snif: , че съм изпуснала поръчката за хости :cry:
Преди месец ми отпуснаха едно квадратно доста сенчесто ъгълче в градината и съм се замотала в идеи, мечти и планове :hmmm: :idea1:
Откъде ще ги търся сега тези хости и съчетания там :shock: Е, имам там три от миналата година, като за начало :dovolen:
Да казвам ли, че искам всчико?! И да, знам, че не съм първата :hmmmmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

сюзан написа:
Shami написа:Без думи съм. :shock:
Изображение
От това могат и тръпки да те побият! :shock:
pepelqshka71 написа:Мен пък ме изкефиха. Веднага им намерих приложение-тези с околоблокови градинки си бодват по един скелет с лопата и никой няма да пипне да краде :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”