СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

lenuza73 написа:Получен и положен в земята..
Бяхме на кални бани до сега :lol: омацани ,но мисията бе възможна :nod: Наложи се да залягам между храстите докато минаваха съседите по пътя,че да не ме видят кви ги върша и ме сметнат за хахо :hihihi:
Мис Барцела е на отреденото и място .Остава да зацъфти и ще съм вери хепи :ieeee:

Благодарности на Бени и Катето :tzeluvka: :gush:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:
Мдам, кой конски ла*на събира, кой лъвски, кой по нощИте ходи из градината да разпознава китки, кой троскот и фитолака обгрижва и защитава със зъби и нокти, кой си посипва главата с пепел за напоръчани цветя, които просто няма къде да сложи, кой от кофите вади изхвърлени саксии, кой си плеви марковите ехинацеи, кой копа дупки за рози метър на метър или ги опръсква богато с раундъп, кой го напада мъжка коза, кой вместо с подготвения фунгицид пръска памуклийките с CILLIT BANG за баня, кой си преследва из офисите еконтски пратените китки... абе, луди катерици сме сичките :angelche:
даже и още подвизи има... :lol:
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

miltonia написа:
Lalel4e написа: :lol: Па я кирката не мо'а я дигнА! :lol: :lol: :lol:
С тесличката окопавах около корените,
:nod: Lalel4e, не си само ти така! Аз мотика и лопата не ползвам, че много тежат, пък и няма къде да ги забия. ;)
Преди време си копаех лежерно с тесличката, от две години съм я заменила с един стар кухненски нож с отчупен връх, а тази есен, след поредното посещение в Еконт за поредното кашонче, ММ ми заяви, че очаква да ме види напролет как копая с пилата за нокти!! :x Голяма теснотия! Ама важното е да си намериш място, където мечтите ти да се ширят. :angelche:
Добре си ни дошла! :tzvetentze:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Tanet »

Lalel4e написа:
Shami написа: От известно време си мисля колко несправедливо е разпределението на пръст по земята :lol: :lol: :lol:
Днес минавам по една улица, някакви тръби прекарваха и едно малко багерче... ахххх :gush: да го нагушкаш :lol:, накопали една хубава пръст... Ама това е. Ще
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

miltonia написа:
Lalel4e написа: :lol: Па я кирката не мо'а я дигнА! :lol: :lol: :lol:
С тесличката окопавах около корените,
:nod: Lalel4e, не си само ти така! Аз мотика и лопата не ползвам, че много тежат, пък и няма къде да ги забия. ;)
Преди време си копаех лежерно с тесличката, от две години съм я заменила с един стар кухненски нож с отчупен връх, а тази есен, след поредното посещение в Еконт за поредното кашонче, ММ ми заяви, че очаква да ме види напролет как копая с пилата за нокти!! :x Голяма теснотия! Ама важното е да си намериш място, където мечтите ти да се ширят. :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

из балансиращата тема
Re: Лесно и бързо размножаващи се растения
:D
maranta написа:
Shami написа: Малко спам :lol:
Изображение
голям красавец е ,бих си взела паун и бих си го пуснала като екзотика в градината :lol:
Обаче дали няма да ми нападне ценните растения :hmmm:,да не се наложи да го паса. :lol:
Още спам :oops:
Виж ся, Шами :idea: Като засадиш само лесно и бързо размножаващи се растения и пуснеш един като горния самовлюбен красавец да си ги пасе на воля(да не превземат и жилищната площ :twisted: ), така тъкмо ще се балансират нещата :hihihi:
Няма да има изобщо нужда от твоята намеса, ще си се разхождаш с кафенцето и маникюра из владенията и ще се наслаждаваш :mrgreen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Shami написа:... Почвам да кроя нови планове ,в които трябва да се включат по възможност повече от показаните растения. :lol: Ми те всички ми харесаха.Пауна също ще ми трябва.В градината на Дейвид Остин ,също бяха пуснали един паун да се разхожда и аз да не остана по назад. :lol: Щом имам Остинки ,що да нямам и паун. :hihihi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Шами се представя все по-убедително :lol: :lol: :lol: .............
Shami написа:... Затова пък съседите си взеха кокошки и пуйки и те прелитат у нас, пуйките бяха някаква едра порода с големи крака ,като динозаври са. :lol: Вече са им в фризера.Усвояват ги. :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Krasiyana
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1065
Регистриран на: Юли 19, '12, 22:10
Местоположение: гр.София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Krasiyana »

лалесъм написа:
artist написа:
Албена написа: ...моят Жоро Лалето ей на този прилича.
Изображение
:lol: Е сега, ако ме уредите да седя до специалния ни гост "Лалето" :liubov2:
там съм и няма да се отделям от него :ieeee: :D :ieeee:
Ще му "разпределям" луковици цяла вечер :lol: :angelche: :ieeemyzh:
Артистче, да не вземе да чакаш онакъв пък да ти приседне такъв
Shami написа:Това не е ли Жоро лалето дет го чакахте или бъркам нещо. :lol:
Изображение
..че с този размер луковици бая зор ще видиш :hihihi:
“За да летиш, не ти трябват крила, а простор, една голяма любов и малко мечти.”
Силвия Кристъл
http://www.album.bg/krasiyana/?page=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 709 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Леле, майко мила... хахаха, не ва е срам!!! :lol: :lol: :lol:
Бива ли така да ма насвяткате :svekurva: без никой да ми каже!
Отварям днес активни теми, гледам Гео в няква СМЕХОТЕРАПИЯ са е вихрила, викам чакай да надникна кви ги е дробила... и кво да видя - гледам аз кви съм ги дробила - темата пълна с мои цитати :hmmm: Викам не съм сядала пияна у форума, кога съм писала тук??? :shock: объркала съм темата?!
:lol: :lol: :lol: а те наште... на чужд гръб темичка си спретнали... ей!

И този цитат не е верен: :swait:
Tanet написа:
Lalel4e написа:
Shami написа: От известно време си мисля колко несправедливо е разпределението на пръст по земята :lol: :lol: :lol:
Днес минавам по една улица, някакви тръби прекарваха и едно малко багерче... ахххх :gush: да го нагушкаш :lol:, накопали една хубава пръст... Ама това е. Ще
тва са мои думи, не на Shami! :svekurva: багерчето... хубавко беше... днес са закопали всичко обратно и са измели излишната пръст :tyzhnoangelche:
П.П. Някой тук разменяше конски л... за нещо си... някой да има излишна пръст из Пловдив? ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”