СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Силвия написа: Апр 11, '19, 15:31 Миленски, забравяш цвеклото :lol:
Изобщо не го забравям. Тогава се получава кармин. Питайте, ако не вярвайте, тука художничките във форума. Има и много други нюанси, просто не исках да отегчавам аудиторията, но след проявения интерес, моля - сиена натурална (след преяждане с патладжани), квинакридон (в сезона на ягодите), тъмна умбра печена (значи, поседното вече насочва към барбекюто и пържолите), червената охра пък е в сезона на черешите. Ефектът на последното в палитрата, Силве, може да се постигне и с цвекло, но съчетано с бяло вино или с айрян, за да тушира агресивността на цвета. Мога да изброявам още - то аз това научих в Художествената гимназия (научих се и да пуша всъщност) - но темата е необятна.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

Ееее, убий ме, Гео, патешкия дрисък не съм го изследвала само конския, точно заради цвета на очите ми. Те ги докарват всичките нюанси!!!
Миленоуууу, що да ни гони Шефа, ма? Ние кухни правим, бои се тонират. Това са сериозни и Ентелегентни неща! Твоят "квинакридон" въобще липсваше от речника ми, как можех да се изложа някъде :ovtza: А сега вече, като ми кажеш, че розата Клер Матин е няколко нюанса квинакридон, емиии - просто, ясно и точно.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от zeleno »

jenni написа: Апр 14, '19, 19:53 ...
Ив , :tzeluvka: локвата е за водни лилии и жаби,много жаби , които не предвидих :ufff: Копай дупка ........имам за раздаване ............не жаби :lol:
...
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

johnstalker написа: Апр 22, '19, 23:41
kim написа: Апр 22, '19, 23:35 Може ли връзка с админ? :mrgreen:
0888689301 ;) 60 импулса на минута! :hihihi:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

venetka70 написа: Юни 5, '19, 13:15 Пашмината тази година така и няма да избухне. В тия дъждове цветовете и са натежали от многото вода и изглеждат тъжни.

Изображение
gevkati написа: Юни 5, '19, 13:56 Вени, :potekoha: :potekoha: :potekoha: а ако избухваше пашмината? Сигурно щеше да стигне до мен!!!!
Та това си е жива експлозия макар и в дъжда!!!
:srofl: :srofl: :srofl:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 559 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа: Юни 17, '19, 11:31 ...и ония кошмарни пазарски мрежи, дето ги правеха сякаш от материя за дамски чорапогащници и никаква земна сила не можеше да вкара в тях самуна...
:lol: :lol: :lol:
Никога не съм чела по-точно определение за гадните мрежести торбички дето като са празни са колкото да сложиш вътре
пакетче масло, но като започнеш да ги пълниш... събират половината хоремаг... :shock:
И понеже са безформени сами по себе си, като ги напълниш се издуват във всички посоки и накрая носиш една жулеща топка,
от която се подава я крайче на майонеза (онази, дето така и не й смениха смотаната опаковка отпреди 40 години,
щот' българинЪТ има сантимент към комунизЪма), я бодливото "дупе" на някой колбас, засукано с тел...

...и вииинаги опират в земята... :lol: ужас, ужас, ужас!!! :stmi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

От темата за кухните. Люб се чуди какво да сложи над един кухненски плот, Еличка ѝ предлага тапет за баня...
ljuboznatelna написа: Авг 27, '19, 09:13
... А защо не и круизен кораб да съзерцавам :D
Изображение
Еличка написа: Авг 27, '19, 12:05
Гео, граф написа: Авг 27, '19, 11:24 Нееее, представих си круизния кораб :srofl: :srofl: ...
И аз така. Очарована съм от новия вкус, който най-сетне прояви Любознателна "Е, ово е стАндарт!" :ieeemyzh: :ieeemyzh: :ieeemyzh:
ljuboznatelna написа: Авг 27, '19, 12:17 Ще ви изпращам картички от всяко пристанище :hihihi:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ljuboznatelna »

Да не си помечтае малко човек , значииии..... :dovolen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

Да си призная, вчера се втрещих. Влизам във форума и попадам на това :o :lol: :hihihi: :o

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от ljuboznatelna »

Мда, хакнали са ми профила и ме злепоставят, а аз съм си млада и ...влажна :lol: :lol: :lol: Пък за мъжете и очилата, хм, нали знаете....
Шефа е виновен, с неговите реклами! :hihihi:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”