СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 872
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 241 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Skio »

clock написа: Юли 9, '18, 13:57 Skio, кажи ми, моля те, ти нали наистина не си мислиш, че паницата не се мие? :hmmm:

И някакси не можа да ми стане смешно от твоя коментар. Може би е защото не съм в Европата и хуморът ми е съвсем ограничен.
Клок, Клоок, в темата за терапия с хумор сме... :gush:

Кажи ми, моля те, ти нали наистина не си мислиш, че аз докато не установя каква е тази паница, въобще би ми хрумнало да се замислям дали хората си ги мият? :hmmm: :lol:
М/у другото дори да е наклъчкано с най-старинното клъчкащо пособие, аз това не бих го хапнала, дори да ми зависи живота. Просто е комбинация от неща, които не ям. Като компенсация обаче на съвестта ми тежат тонове кьопоолута, с лук. И с печени чушки. И със сурова чушка севрия. С адски много магданоз. С какво ли не! Имах някога колега северняк, заради когото на купоните дори се жертвахме и прибавяхме суров девисил, да го радваме, пък тя, ракията, и с девисил ставаше :lol:
И цели цистерни с апетитка от чорбаджийски чушки имам в тъмното си минало, ееех... На броените оцелели до пролетта бурканчета с апетитка се добавяше огромно количество кълцан зелен лук. И да ви призная и в порцеланови чинии беше добро хапването. :syes:

Азарина, ама ЛИДЕРОВИ ли са? :lol:
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от vanina_g »

Ееее хора, ама наистина в темата за смешките сме! Смейте се, на всичко се смейте, това е здраве!
clock написа: Юли 9, '18, 14:16 :D Да де, аз точно старозагорско - новозагорско- ямболско визирах. ...
И моята рода половината е от Ямбол, та и ние правим подобна салата, казваме и "Ямболска" с печени патладжани, печени чушки, домати, краставици, лук, чесън, малко люти чушки, маслини, мноооого магданоз, обаче само нарязани, не скълцани. Бомба витаминозна от всякъде - та с тая салата поднасяна всекидневно го спасили дядо ми от много лоша болест навремето. Като нямали витамини на таблетки ... Всъщност и казваме ямболска, ама го научили да прави такава салата в Шумен ;) В севера все пак... :angelche:
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Ава_и_мама »

:tzeluvka: :tzeluvka: ... момичетааааа..! Влезнах в темата, за да се посмея, А то лиги ми потекоха! :lol: :liubov2: :angelche:
Аватар
Asarina
Кафе машина
Мнения: 3940
Регистриран на: Мар 31, '13, 16:23
Местоположение: София - Лобош
Дал благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Asarina »

Skio, разбира се, че са лидерови :D
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 833 пъти
Получил благодарност: 1680 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

От темата ''Хляб с квас - възраждане на една традиция.''
sasha написа: Юли 19, '18, 13:15 ... На сутринта...какво да видя: разбира се, въобще не е разбрало неоснователните ми очаквания да втасва, а повърхността...сякаш беше печен 4 часа на слънце, т.е. много, ама много твърда, да не кажа корава. И тогава го метнах да го пека. Пекох го 1час 20мин. на 180град.в студен съд без капак и без съд с вряла вода във фурната, клечката суха, но какво от това... почти суров. С пистолет на слепоочието принудих Сръчко да изяде една филийка и той разпореди никога повече да не правя този експеримент. Аз, разбира се, не го послушах и днес съм на втори опит. Пропуснах някои от грешките, но съвсем не всичките и така ще е, докато успея. Венче, ти прояви лекомислие, като се съгласи да ме консултираш и изслушваш за всичките дивотии...
shoshy написа: Юли 19, '18, 13:56 ... И аз да споделя ... последният ми опит с втасване на хляба в хладилник получи резултат c твърдостта на тухла. Уж следвах съветите на Венче, ама явно трудно чувам гласа на тестото :lol: ...
Момичета, не спирайте да дерзаете, но пожалете и домашните си :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Еличка »

:srofl: :srofl: :lol:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

libra написа: Юни 6, '18, 19:30 ... и кой не е варил яйца в микровълновата.Последното е гарантирано много страшно,защото тъкмо си се заблеял на някъде и прааассс!
Не е само микровълновата основният ни враг. Котлонът също е гаден! Вчера сложих 6 яйца да варя. И седнах да пиша статия. Пиша си аз, обаче след час-два започва да ми мирише на умрели катерици. Отварям всички балконски врати. Пак мирише. Слизам да отворя и външната врата. Както съм си в коридора, започва някаква пукотевица от неизвестен източник. Викам си: бойлера гръмна! Отивам в банята - няма проблем. Някой хвърля пиратки в двора, си казвам, и звъня на мъжъТ. Викам: тука ме нападат, ти къде се шлаеш в събота, такъв и онакъв! Той вика: идвам след малко, като си допия бирата. Престрелката не престава. Прибрах прането, че да не го обгазят. Накрая се сетих да вляза в кухната и... което си е истина, истина е: Графинята е права! Това е помещение, в което със закон трябва да ми се забрани да влизам! Водата на яйцата отдавна изкипяла и те гърмят. Ама буквално. Всичко беше в чурупки, белтъци и жълтъци. Загорялата тенджерка, естествено, моментално я изхвърлих, за да залича уликите от престъплението. После се върнах към статията - идеалното алиби!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10768
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 239 пъти
Получил благодарност: 448 пъти
Обратна връзка:

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от botan »

Поне не си ги пържила 7 часа на тих огън. Е те тогава нямаше да се отървеш от катерици 3 дена! :roll: :roll: :roll:
Специализирани Фейсбук групи:
Скъпоценни орхидеи България
Мъховете в България
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от clock »

:lol: :lol: Ах, Миленка, колко много липсваше! :lol:
Сещай се по- честичко за нас :gush: Обичаме те! :sbear:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от milena02 »

Клокче, жалко, че няма да те напрегръщам на 24-и! Тук съм си, мила! И аз ви обичам!
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”