Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от DarinaN »

danielka_y написа:Пролетта си закупих киви и до скоро вървеше добре, обаче преди около 10-тина дена му изсъхна върха, и избиха няколко разклонения, та въпроса ми е : трябва ли да кърша всички разклонения като да оставя само едно да върви на горе или да оставя всичките? Засято е под астмата, и в момента е високо около 1.3/1.4метра (астмата е със височина около 3 метра).
по - добре не ги кърши. и аз реших да го гледам " по рецепта" , окърших го и отрязах върха . и му спрях растежа за доста време. сега имам избил един летораст на около 20 - 30 см отдолу и върви добре. отгоре също тръгна , но не ми харесва както се развиват . оставила съм ги всичките . и мъжкото нещо се инати - вече втора година не ще да се качва на асмата . изобщо не им е мястото под асма - кивито си иска пространство . при мене лозите са само временно, да не се засушава корена . като ги кача горе и почнат да си правят сянка сами - лозите си заминават . напролет смятам да взема поне още 3 корена :hmmm:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от lila »

Току-що ми изгоря овлажнитела за въздух - паникьосах се - къде наблизо до Емил Марков продават?
dal

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от dal »

lila написа:Току-що ми изгоря овлажнитела за въздух - паникьосах се - къде наблизо до Емил Марков продават?
ти мани орките , кожата варди! чуеш ли :hmmm: :lol:
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от nel4o »

lila написа:Току-що ми изгоря овлажнитела за въздух - паникьосах се - къде наблизо до Емил Марков продават?
отсреща в магазина за бяла техника :mrgreen:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от lila »

Как не се сетих - бягам много бързо :nod:
Дал, такава кожа съм опънала от кебапчета и овлажнитела - тъпан мога да си направя :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31527
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 810 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Мария Николова »

nel4o написа:
lila написа:Току-що ми изгоря овлажнитела за въздух - паникьосах се - къде наблизо до Емил Марков продават?
отсреща в магазина за бяла техника :mrgreen:
Бързай, докато не са затворили и си вземи един резерва. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от lila »

Подигравай се ти.
Купих - много е грозен. В магазини Зора нямаше, от Денси-то. Грозен е та за трийсет - прилича на каската на Дарт Вейдър. Обаче е 4 литров. И има гаранция 2 години. Продавача в магазина ме спечели за клиент с : "Абе пише че са произведени в Италия, ама са турски". Откровен някакъв такъв. И аз - А рекламации колко имаш до сега? Той се хили - няма. Викам му - ако си ме излъгал - мисли му! Бях много сериозна. Той също стана сериозен и аз се разхилих. Стиснахме си ръцете и едни 60 лева смениха собственика си.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от lila »

Този овлажнител не ми е по вкуса. До колко дни мога да върна стоката по закон ако няма дефект?
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от al.yank »

lila написа:Този овлажнител не ми е по вкуса. До колко дни мога да върна стоката по закон ако няма дефект?
Зависи от политиката на търговеца,обади се и питай.По принцип,ако пазиш касов бон и неразкъсана опаковка,до три дена.Дано не се лъжа.
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
nel4o
Баш кафе майстор
Мнения: 2554
Регистриран на: Ное 23, '09, 21:38

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от nel4o »

lila написа:Този овлажнител не ми е по вкуса. До колко дни мога да върна стоката по закон ако няма дефект?
7 дни чадо :mrgreen: Ако не си скъсала опаковката и ако нЕма брояч некакъв стоката. Щот има ли - ползвана е вече и не става :nod: Могат да ти откажат. Плюс касовата бележка разбира се. :tzvetentze:
кирилица не е на съседа Киро жена му...

http://raphaelholisticjewelry.com/
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”