Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Публикувай отговор
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от mileni »

Моля,ако някой знае много добър адвокат,по граждански дела ,да ми изпрати координати.За София ми трябва.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от dar »

Skio написа: Юни 5, '18, 14:04
dar написа: Май 30, '18, 23:23 Ботане, ние сме сложили гранитогрес 60 см на 120 см и съм много доволна. Почиства се лесно и няма почти фуги заради размера. Не съжалявам. Успех
Дар, ако погледнеш тук, имам два въпроса - каква дебелина на плочката, буквално това са плоскости 60х120, и как избрахте да ги залепите -- дългата страна вертикално, или хоризонтално?
Скио, дебелината е 8 мм и са поставени дългата страна хоризонтално, така че между долни и горни шкафове разстоянието да е 60 см.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от сюзан »

Защо преди с imgBB се появяваше снимката, а от няколко дни се изписва линк към снимката?
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 851
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 185 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Skio »

dar написа: Юни 5, '18, 22:31

Скио, дебелината е 8 мм и са поставени дългата страна хоризонтално, така че между долни и горни шкафове разстоянието да е 60 см.
Дар, благодаря! Чудесно се е получило у вас, та ти едва ли имаш и 2 метра фуга общо в кухнята, подложена на риск от замърсяване :stiskam: :D
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 851
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 138 пъти
Получил благодарност: 185 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Skio »

сюзан написа: Юни 7, '18, 08:30 Защо преди с imgBB се появяваше снимката, а от няколко дни се изписва линк към снимката?
Сюзан, аз ползвам същия сайт. Показват ти се линкове, защото ти потвърждаваш, че линковете искаш.
Погледни как изглежда линкът, който е за директно показване на изображението в/у уеб страница. Просто от менюто Embed codes ти трябва да избираш опцията BBCode full и вдясно имаш даже готов бутон Copy.

Изображение
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от сюзан »

При мен излиза bbcode full linked. Пробвах с него и стана. Не знам как съм го променила. Благодаря, Skio!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от mileni »

mileni написа: Юни 5, '18, 17:20 Моля,ако някой знае много добър адвокат,по граждански дела ,да ми изпрати координати.За София ми трябва.
Хора,никой ли нищо не знае?!
Моля,за помощ!
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от Гео, граф »

mileni написа: Юни 7, '18, 17:21
mileni написа: Юни 5, '18, 17:20 Моля,ако някой знае много добър адвокат,по граждански дела ,да ми изпрати координати.За София ми трябва.
Хора,никой ли нищо не знае?!
Моля,за помощ!
Познавам, много ми е близък и е много добър, но е в Бургас, Милени :snif:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от dar »

Skio написа: Юни 7, '18, 09:12
dar написа: Юни 5, '18, 22:31

Скио, дебелината е 8 мм и са поставени дългата страна хоризонтално, така че между долни и горни шкафове разстоянието да е 60 см.
Дар, благодаря! Чудесно се е получило у вас, та ти едва ли имаш и 2 метра фуга общо в кухнята, подложена на риск от замърсяване :stiskam: :D
Това беше и целта ;)
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1044
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 385 пъти

Re: Тема за БЪРЗИ ВЪПРОСИ и ОТГОВОРИ

Мнение от ln_none »

Малко глуповат въпрос, понеже всичко си зависи от мястото, но някой може ли да ме ориентира как горе-долу вървят цените в гръцките разсадници? По сайтовете им няма никаква информация. Дали са двойни като на всичко друго или предвид, че са местни растенията може да се вземат примерно олеандри и лимони по-изгодно, отколкото тук?
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”